Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Чак пък никакъв! Януари ще вдигат заплатите. Декември UI3.0 Wink
Цитирай
Аксесоари

(2020-10-31, 00:41:34)OGIER написа:  Няма да го пуснат финална до февруари ( с галакси ес 21 ще излезе )
Никакъв шанс да се появи преди нова година ( това никога не е правено - говоря за самсунг, иначе честит е друга работа )

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Оги, за Note 10 и за S10 моделите пуснаха ъпдейта на Андроид 10 през първата половина на декември. Като гледам как се движат с бета версиите Note 20 и S20 моделите ще го получат преди края на годината.

1916 
Цитирай

Благодарско за инфото, за съм ползвал Само S-серията и винаги е излизал новият андроид с новият телефон което е най рано началото на февруари
Но да видим, аз все още съм убеден че ще е след НГ

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2020-10-31, 00:41:34)OGIER написа:  Няма да го пуснат финална до февруари ( с галакси ес 21 ще излезе )
Никакъв шанс да се появи преди нова година ( това никога не е правено - говоря за самсунг, иначе честит е друга работа )

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Миналата година след пускането на бета за ноут 10+,за около месец приключиха с бета ъпдейтите и се пусна официалната версия.Така ,че може да се очаква скоро да бъде пусната официалната 11.

Източник Sammobile

"...Samsung току-що пусна третата бета актуализация на One UI 3.0 за серията Galaxy S20 и фърмуерът вече се пуска в Германия . Третата бета актуализация на One UI 3.0 носи общ дневник на промените, в който се споменават обичайните подобрения на камерата и стабилността, но също така представя корекцията за сигурност от ноември 2020 г.

Третата бета актуализация на One UI 3.0 за серията Galaxy S20 носи версия на фърмуера G98xxXXU5ZTJN и тежи малко под 650MB. Ако участвате в бета програмата One UI 3.0 и притежавате Galaxy S20, Galaxy S20 + или Galaxy S20 Ultra в Германия...

За потребители, които не са бета, няма точна дата на издаване, но Samsung очевидно работи върху това, че One UI 3.0 е възможно за публична версия сравнително бързо. Вторият бета фърмуер беше пуснат само преди седмица, а третият бета трябва да приближи One UI 3.0 до широко разпространения си дебют....."
Цитирай

Този месец пускат 11- ката
https://www.sammobile.com/news/android-1...ease-date/

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-11-02, 09:15:44)TNTKZ написа:  Този месец пускат 11- ката
https://www.sammobile.com/news/android-1...ease-date/

Ще съм много приятно изненадан ако направят това  Big Grin Cool Stolt

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Някой с наблюдения върху bluetooth-a след последния ъпдейт? Не знам дали ми се струва, но нещо вчера и днес ми се разкачат устройствата без причина. Най-вече го забелязах на бъдсовете. Може и да ми се струва, че бая се движа със слушалките без телефона Smile
Цитирай

(2020-11-02, 22:40:20)dika написа:  Някой с наблюдения върху bluetooth-a след последния ъпдейт? Не знам дали ми се струва, но нещо вчера и днес ми се разкачат устройствата без причина. Най-вече го забелязах на бъдсовете. Може и да ми се струва, че бая се движа със слушалките без телефона Smile
Имаш предвид повреме на слушане или, че не се закачат веднага отново след това

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

По време на слушане и пия теме на разговор се разкачат. След това трябва да отида ръчно и да ги свържа от блутут менюто.
Цитирай

(2020-11-03, 09:15:22)dika написа:  По време на слушане и пия теме на разговор се разкачат. След това трябва да отида ръчно и да ги свържа от блутут менюто.

Не, аз го ползвам и нямам такива проблеми ( нито при музика, нито при разговор, нито към часовника ) 
Изтрий кеш-партишъна и рестартирай и дано всичко се 'намести'  Smile


П.С: Сега излезе новата актуализаци, инсталирай и виж дали пак ще така

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • dika
Цитирай

Пуснаха и ноемврийският, но там пише само секюрити.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-11-03, 12:11:43)dika написа:  Пуснаха и ноемврийският, но там пише само секюрити.
Да, 146мб е при мен
Само Защитата, но то и след толко кратко време е страни че не са ги обединили

П.С:
Сега гледах един клип в ютуб и човека каза, че за някой райони не е описано изцяло какво съдържа актуализацията
Но за други места ( същият ъпдейт ) е описано че е отново с подобрение в камерата и батерията ( тъмният режим бил направен напълно черен и от там подобрението , колко па толко по-черно и по-добра да е )

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

https://m.gsmarena.com/samsung_one_ui_3_...-46545.php

Скоро Wink
Цитирай

(2020-12-02, 21:43:29)dika написа:  https://m.gsmarena.com/samsung_one_ui_3_...-46545.php

Скоро Wink

Да, до края на месеца получаваме и двете, и 11 Андроид и 3.0 на Samsung, странно изпреварване Note 20 , който излезе много  след нас нас. 6 месеца.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Защо да е странно, излезе по-късно и съответно по-късно ще му дойде ъпдейта Smile Аз очаквам като след всеки major update да има някакви проблемчета в началото Smile
Цитирай

(2020-12-03, 07:54:36)Вечния написа:  Да, до края на месеца получаваме и двете, и 11 Андроид и 3.0 на Samsung, странно изпреварване Note 20 , който излезе много  след нас нас. 6 месеца.

Винаги S моделите получават новия Андроид преди Note, където има да се "барнат" повече неща заради стилуса.

1916 
Цитирай

Какво ли ще е новото на Андроид 11?
Дали си заслужава чакането?

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Айде дойде при мен, аз съм регион NEE

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[Изображение: 5b51c05c70be48d1431dc53e36c7f4e3.jpg][Изображение: 84b119a1ad735a29bebb06336de7cabe.jpg][Изображение: efc416cbeaca0914db7f22f24b64c78d.jpg][Изображение: 581cd4a4eeb1d94cdf14e39261e8de38.jpg]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на maniaka198 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Много бързо , браво, пиши какво ново забелязваш?

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Засега невиждам нищо по-различно от бетата която бях инсталипал по-рано. Лично аз го чуствам малко по-бърз.Забелязвам, че заема по-малко Рам като цяло. Интерфейса е пипнат малко и седи много добре. За такива като мен които ползваме телефона с 2 карти, андройда вижда през коя карта си набирал номера и подразбиране звъни от нея на дадения номер без да те пита.[Изображение: 163a4b5f7fe40deed716c62b27d3769b.jpg][Изображение: cb6f8cc3caede4f36dd9aaef1ce17ce4.jpg][Изображение: 15fa8c2eb3ef2d480a2e2565638db1bd.jpg][Изображение: 3dab75c2c891d1030074f1b61279fe77.jpg][Изображение: 42aaeafe1b0b4090961c8923aac76710.jpg][Изображение: b92318cef507791bdd5984636a7754f1.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
[-] 3 потребители изказват благодарност на maniaka198 за това мнение:
  • martoo, OGIER, Вечния
Цитирай

И аз го получих, забелязвам, че по плавно и бързо работи. Други нови неща още не съм забелязал.

Кофтито е, че едното приложение за уредите в къщи не се отваря с Андроид 11,  писах на поддръжка но няма още отговор. Явно трябва да си обновят приложението за да работи при Андроид 11.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Забравих да кажа, че ми е купен телефона от Теленор.
Явно всички, купили телефоните предварително, получаваме и първи обновяването.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
[-] 1 потребител изказва благодарност на Вечния за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Дори и осигуряват по-бърз трафик,за да изтеглеш ъпдейта
Цитирай

Това за трафика е вярно, но това за обновяването първо на телефоните от преордъра не. Моят с20у е от преордър (Теленор) и за сега само трафик съм получил Smile

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-12-06, 06:19:34)Вечния написа:  Забравих да кажа, че ми е купен телефона от Теленор.
Явно всички,  купили телефоните предварително, получаваме и първи обновяването.

И моят е от теленор и на преордър, ма гредЪ

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)