Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
#1

[Изображение: download.png]
Коментирайте тук софтуерните проблеми на Samsung Galaxy S20 Ultra 5G.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой да е забелязал от кога/дали при приемане на разговор трябва да " натиснем " зел.слушалка, а не като преди да я плъзнем в дясно ?

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

Сега пробвах от друг телефон, пак се прима разговорът чрез плъзгане на зеленият бутон

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#4

(2020-10-02, 13:00:53)TNTKZ написа:  Дега пробвах от друг телефон, пак се прима разговорът чрез плъзгане на зеленият бутон

Защо от друг ? 
От твоят как е  Huh

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#5

Звъннах от друг телефон на моят за да пробвам

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#6

Здравейте има ли някъде настройка, като отключвам телефона с лице, направо да го отключва без да се налага да плъзгам екрана?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#7

Да[Изображение: 6bb8ae5c32e31b688706da3b01dfd999.jpg]

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на salsero за това мнение:
  • ivokomandos
Цитирай
#8

Благодаря

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#9

Здравейте, коя програма ползвате за лед индикаор, да ви показва пропуснати смс, позвънявания и сте доволни?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#10

Always On Edge

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#11

(2020-12-16, 00:26:33)kijelmi написа:  Always On Edge
https://apps.samsung.com/appquery/appDet...m.used.aoe

Това ли имаш предвид

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#12

Да, точно за това става дума.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
[-] 1 потребител изказва благодарност на kijelmi за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#13

(2020-12-17, 00:02:30)kijelmi написа:  Да, точно за това става дума.
Може ли повече инфо? 
  • Работи ли коректно
  • Точно около камерата ли е кръга
  • има ли цветове за всяко приложение отделно
  • На време ли го показва само или докато не прегледаш нотификацията
  • Трябва ли да е ВКЛЮЧЕН АОД за да се ползва 
Ще е полезно да се знае, защото е платена версия

Благодаря

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#14

Имам малък проблем. Взех си едно калъфче, което е с капаче за камерата, за да я пази. Обаче от време на време ми се включва светкавицата, сама. Явно някакъв сензор се активира или де да знам и аз.... тука малко гадая. Някой знае ли има ли опция да не се включва от само себе си?
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#15

(2021-04-02, 11:38:53)any9 написа:  Имам малък проблем. Взех си едно калъфче, което е с капаче за камерата, за да я пази. Обаче от време на време ми се включва светкавицата, сама. Явно някакъв сензор се активира или де да знам и аз.... тука малко гадая. Някой знае ли има ли опция да не се включва от само себе си?
Колега, извинявай, ще споделиш ли от къде си взе този калъф?

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#16

Колежка съм, ама сега да не изпадаме в подробности Не всеки ден става, но си се включва сама от време на време и ме нервира много. Иначе от Алито си го поръчах:
https://a.aliexpress.com/_mLapxpD
Цитирай
#17

(2021-04-02, 17:03:35)any9 написа:  Колежка съм, ама сега да не изпадаме в подробности Не всеки ден става, но си се включва сама от време на време и ме нервира много. Иначе от Алито си го поръчах:
https://a.aliexpress.com/_mLapxpD

От Алиекспрес не се и изненадвам  Bu

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#18

Да не е задано светкавицата да се активира за уведомление от някое приложение?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#19

(2021-04-02, 18:35:18)airbus написа:  Да не е задано светкавицата да се активира за уведомление от някое приложение?
Хм.....Има и такава опция ли? Не знам, аз не съм задавала нищо, но има логика, защото имам някакъв смътен спомен, че и преди с оригиналния калъф пак се включваше от време на време. Ще поровя да видя къде е тази опция.
Цитирай
#20

Здравейте. Искам да попитам и предварително се извинявам, ако вече е коментирано, но камерата прави странни снимки...смисъл...не както трябва...не успява да фокусира това, което трябва и когато успее около обекта се появява едно странно прегаряне, замазване...не знам как да го опреледя...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#21

Като за начало опитай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай
#22

Направих го...но няма разлика.

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#23

Дай малко повече информация. Като снимаш нещо определено или непрекъснато го прави? Ако се опитваш да фокусираш близък обект, тоест да стане макро снимка, може да имаш проблем с фокуса, защото този телефон го има този проблем от време на време. Ако е това и си на 108мп, премини на 3:4. Също така, ако се опитваш да направиш снимка в стая с осветление, може пак да не успява всеки път да фокусира. За това дай повече подробности или направо качи снимка с проблема.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#24

https://img321.com/view/image/738c0528-7...3f659cdd51

https://img321.com/view/image/5c514573-1...896935a475

https://img321.com/view/image/aefeb7be-0...93cc5f3d32

Ето какви са снимките. Като ги видиш ще разбереш какво имам предвид...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#25

Проблема бе разискван още при излизането на телефона. Пооправиха го с няколко ъпдейта, но за съжаление се оказа повече хардуерен от колкото софтуерен и не успяха напълно да го отстранят. Тоест, ако се опитваш да снимаш макро се въоръжи с търпение, сигурна ръка и най вече късмет Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)