Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Актуализации и ъпдейти

При мен дойде актуализация !
Ехеее 1000и кусур гигабайта ,това да не е новият Андро!?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

Това е новият OneUi 3.1 ,с новите неща от С21 серията .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

Ъпдейтнах,но сега как се прави wipe cashe на s20 като има само 2 бутона??
Цитирай

Изключваш телефона. Връзваш го с usb кабел за компютър или му включваш слушалките от комплекта и задържаш volume up + power Smile .

Samsung Galaxy S20 Plus

[-] 2 потребители изказват благодарност на kiriku за това мнение:
  • emo_841, OGIER
Цитирай

И сега какви са новостите след тоя голям ъпдейт? Undecided
Цитирай

(2021-02-23, 09:23:55)Sashko_Trg написа:  И сега какви са новостите след тоя голям ъпдейт? Undecided!

Аз не виждам нищо различно ама нищо! Някой да каже къде да търся евентуални промени .В камерата нищо ново не намирам.
Цитирай

Няколко от новите неща- линк

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

(2021-02-23, 09:30:45)emo_841 написа:  Аз не виждам нищо различно ама нищо! Някой да каже къде да търся евентуални промени .В камерата нищо ново не намирам.
Мисля с едно търсене в гугъл щяхте да намерите, отделно че има много клипове в ютуб и ако следите е лесно ( е...не чак колкото някой да го изброи тук
Ето една Статия на Български

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Има нов ъпдейт за S20 Smile
link
Цитирай

През OTA няма нищо още , какво е новото?
Цитирай

Само security update мисля.
Провери пак, вече е налично през OTA.
[-] 1 потребител изказва благодарност на trackersoft за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

Galaxy S20/Galaxy S20+ в Германия започва да получава голяма актуализация G98xxXXU7DUC7 с обем 500 MB, която подобрява производителността на камерата, отстранява грешки и подобрява стабилността и производителността на системата като цяло. Очаква се да се появи и в други региони в следващите дни.

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s2...rformance/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Има и нови функционалности на камерата от S21 серията https://www.sammobile.com/news/more-gala...20-series/

  1. portrait images in low-light conditions
  2. In Night mode, users can now let the camera choose the exposure or use the maximum possible exposure.
  3. the ultrawide camera can now be used in the camera’s Pro mode.
  4. The Night Mode also works with the ultrawide camera.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Има актуализация


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на emo_841 за това мнение:
  • OGIER, trendata
Цитирай

(2021-03-26, 08:18:33)emo_841 написа:  Има актуализация
Пише, че подобрява камерата освен сигурността

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Актуализирах, но нищо ново не забелязвам.
Може би телефоните ще ни пращат тайно някъде снимките?!
Цитирай

Проблемът със светкавицата е отстранен. Smile Не видях да има разлика в качеството на снимките
.
Преди обновяването

[Изображение: 20210326-114043.jpg]

След него


[Изображение: 20210326-115255.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Искам да попитам ,след днешния ъпдейт в меню настройки-връзки- още настройки за свързване , изчезнали ви Rich communication? Преди го имаше за активиране или изключване,сега ми изчезна от менюто

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Има го. Може да включва и изключва. Не знам за какво е ихя изключих.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Похвално е това с ъпдейтите и Samsung. Скоро имаше и на Watch Active 2, онзи ден дойде и нов за Fit2.

Иначе аз проблеми със светкавицата съм нямал или не помня да съм имал ама то зависи от обекта и мястото на снимане.
Общо взето това което виждам е, че ultrawide вече може да се ползва в Pro режим и има Night Mode (Bright Night както го наричат корейците). При нощния има и ръчен контрол на ISO.

Като цяло това последното не е лошо ама вкарва повече шум ако е повече, а ultrawide за толкова време за пръв път ми намери приложение като снимах една тясна стая и ми се получаваше трудно с основата, пък беше проект за ремонт. И се сетих, че имам ultrawide. За 6 месеца с телефона за пръв път намери приложение но пък се радвам, че все пак беше полезна. Читави снимки излязоха.

Като цяло камерата предлага един куп настройки, екстри, режими, AR и всякакви там глезотии а единственото което ползвам е да щракна някой момент на бързо и евентуално някой клипче от някое събитие. Т.е. дава ми в пъти повече от това, което мога и бих ползвал а сега дори още повече.

За феновете на фотографията обаче са си ценни екстри.
Цитирай

Незнам какво ти е похвалното на ъпдейтите при положение , че не забелязвам нищо ново , особено на ултра слабата камера, файла беше 500 МБ. Някои горе писа за по- добра  светкавица , но и ти не си забелязал подорение. 
Това , че има функции , които не ползваш, не значи , че не са ти калкулирани в цената на телефона и то с печалба за производителя. 
Демек вместо да вложат в хардуер , те влагат в ненужен софтуер. А дали е  достатъчен за обработка на снимки , аз ще ти кажа - не.
Не става нито за любители(не го ползват), нито за напреднали (не е функционален). Аз за функцията ultrawide, е има от доста години и то на всички китайски пръчки от среден и нисък клас. 
Но както са казали : "За мъртвец или хубаво или нищо."  Ти все пак с доста мъка намери нещо.
Цитирай

И при мен е изчезнало rich communication. Странна работа. При едни има нещо при други не ...
Цитирай

Ами не ми е зор, не че ще го ползвам, ама ми примига екрана като вляза в приложението Съобщения, и все изписва ,че няма връзка със сървъра. Нещо са омазали, защото гледам в галерията преди като отворя.свимка и слайдна нагоре ми даваше освен местоположението къде е снимана ми предлагаше и снимки където има съвпадение като лице, цвете и т.н

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

И при мен дава все още така- " възникна проблем опитайте по- късно" .  Не ми пречи ,че не работи, така или иначе няма да го ползвам.
Цитирай

(2021-03-28, 16:32:32)Иво 73 написа:  Незнам какво ти е похвалното на ъпдейтите при положение , че не забелязвам нищо ново , особено на ултра слабата камера, файла беше 500 МБ. Някои горе писа за по- добра  светкавица , но и ти не си забелязал подорение. 
Това , че има функции , които не ползваш, не значи , че не са ти калкулирани в цената на телефона и то с печалба за производителя. 
Демек вместо да вложат в хардуер , те влагат в ненужен софтуер. А дали е  достатъчен за обработка на снимки , аз ще ти кажа - не.
Не става нито за любители(не го ползват), нито за напреднали (не е функционален). Аз за функцията ultrawide, е има от доста години и то на всички китайски пръчки от среден и нисък клас. 
Но както са казали : "За мъртвец или хубаво или нищо."  Ти все пак с доста мъка намери нещо.

То фунцкята ultrawide може да я има ама сефте ми намери приложение. И то съвсем добро.

А иначе не съм съгласен - хардуера пък какво има, достатъчно мощни са и дори са си изпреварили софтуера. Един S10 лети и хвърчи без да замисля на каквото му хвърлиш пък какво остава за S20/S21. Игрите са друга тема, но дори там се играе на high/ultra-high при S20/S21 (айде една идея по-леко при Exynos примерно). 

Все приятни екстри са и естествено са си калкулирани в цената. Но в крайна сметка тя ти е известна преди покупката на у-вото - ако не искаш си има A71, A51 и т.н. (говорим като излезе, а после и FE). Никой не кара насила да купува - като не искаш S21 или ти е скъп - A72.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)