Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Актуализации и ъпдейти

За Galaxy S20 е пуснат нов ъпдейт със секюрити пач за месец юли и който засега се предлага само в Южна Корея. Какво ново в него -  подобрения в камерата, засягащи снимки с опция zoom, както и подобрена видео стабилизация. Появи се и опция, при която смартфоните вече могат да използват микрофони с Bluetooth при запис на звук чрез приложението Voice Recording. Спира се поддръжката на MirrorLink. За международните версии ъпдейтът се очаква в най-скоро време. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
Аксесоари

Аз го получих 315.54 МБ (за Германия)
Подобрена камера и Юлски пач.

Gesendet von meinem Galaxy S20+ mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s2...changelog/

Ние с Ексиносите май няма да получим подобрения в камерата този път.
[-] 2 потребители изказват благодарност на SeaDragon за това мнение:
  • OGIER, oxuboxu
Цитирай

Някои бройки от серията Samsung Galaxy S20/S20+ след софтуерно обновление имат неприятен проблем със зареждането. За повече инфо - Тук

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OGIER, oxuboxu
Цитирай

Два файла за актуализация както за Германия,така и за България. Всичко е едно и също уж, май само в csc файла има промяна в буквите.

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Тукощо дойде ъпдейта при мен.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

След вчерашния ъпдейт телефона е още по-топъл, евала.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Освен посоченото от колегата като загряване, някой нещо друг получил ли е като "подарък" с новата актуализация ? Ще чакам за мнения

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
[-] 1 потребител изказва благодарност на TVD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Има нов секюрити пач ако за някой е важен.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

(2020-07-07, 11:01:32)Friz написа:  След вчерашния ъпдейт телефона е още по-топъл, евала.
Идва зима де...а и короната не ни е пуснала..няма лошо да е топло.. Big Grin
пп, сега ъпдейтвам и аз, да видим...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

По-топъл е и сякаш фокусът на камерата се прецака. В светъл ясен ден при почти всяко мое видео, без да има резки мърдания на телефона или обекти, се губи фокус за няколко секунди. Понякога се питам защо дадох толкова пари. Единствено размерът и дизайнът ми харесват наистина. Моят s20 не се слави и с особено добра батерия, зареждам я поне 2 пъти на ден. Камерата още от началото имаше проблеми, а сега след последния ъпдейт наистина губи фокус. Скенерът за отпечатъци абсолютно редовно не ми рязпознава пръстите. Вече няколко пъти го пренастройвам, ама все тая. В последно време ми се случва да ми забиват приложения - замръзват и трябва да ги спра или чакам доста. В някои сайтове бавенето и лагването е брутално, ама брутално... Доста проблеми се насъбраха, а... И това за зареждането също почна при мен от скоро- да ми пише да проверя връзката или да спре.
[-] 2 потребители изказват благодарност на rusnakaa за това мнение:
  • Dodcha, oxuboxu
Цитирай

Не случайно първо на пазара излиза S-серията,т.е. Samsung ползват тези потребители за опитни зайчета, завършените продукти са в Note серията, там всичко е абсолютно изпипано, това е и причината никога да не съм ползвал продукт от серия S,,а само и единствено Note.
Отделно от това и ако устройството е със Snapdragon процесор тогава проблемите още повече клонят към нулата.

::Google Pixel 3a White::
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivo777 за това мнение:
  • oxuboxu, pehlivanovv
Цитирай

Аз пък си мислех, че първо излиза ноут серията и до година новата S серия. Но ако греша, значи всички ползватели на ноут серията трябва да са благодарни на нас опитните зайчета, без чието съдействие ноут нямаше да съществува Smile
Цитирай

Всичко си има цена и Note е малко по-скъп.
S серията излиза първа, а Note в края на годината.
Какво общо има това с актуализациите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

И аз това се питам...

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-07-06, 13:00:59)iliev80 написа:  Два файла за актуализация както за Германия,така и за България. Всичко е едно и също уж, май само в  csc файла има промяна в буквите.
Открих разликите между новите актуализации за S20 plus. Понеже се чудех защо за всеки регион има по два файла с едно и също име като излязла актуализация за този месец, едната с MULTI CSC OXB е за BTS Edition версията. Сигурно може всеки желаещ да си направи телефона с лилава тема и куп простотийки на корейската група

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
[-] 2 потребители изказват благодарност на iliev80 за това мнение:
  • martoo, OGIER
Цитирай

G98xxXXU3ATG4 най новата за регион Израел и ОАЕ. Не се стърпях и сложих израелската. Втори ден съм вече с нея. Май ми се струва ,че нещата започват да се получават или поне така ми се иска. Ще видя и в работни дни как ще се държи телефона за да разбера дали всичко е въображение.

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Има ъпдейт и за 20+ , пише че е само подобрена сигурността, ама....според мен по-скоро има и други дребни неща. Защото скоро обновиха защита, а и сега си остава още на 1и юли

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

При мен телефона напоследък е доста топъл и от време на време ми сече...незнам поради каква причина. За S20 говоря ?

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

(2020-07-26, 12:04:22)POPCORN написа:  При мен телефона напоследък е доста топъл и от време на време ми сече...незнам поради каква причина. За S20 говоря ?

Дори и сега след ъпдейта ли ? 
Ако да, изчисти " кеш пъртишън-а " и според мен ще се оправи, ако ли не....е от някое инсталирано приложение  Huh

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2020-07-26, 15:06:20)OGIER написа:  Дори и сега след ъпдейта ли ? 
Ако да, изчисти " кеш пъртишън-а " и според мен ще се оправи, ако ли не....е от някое инсталирано приложение  Huh

сега го ъпдейтнах и ще видиме какво ще прави

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

Здравейте колеги, кой КЕШ се триеше след ъпдейт, без да се губят данните? Благодаря ви предварително.

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Wipe cache partition?
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай

Сложих новия ъпдейт, предвид цъкането ми и на постоянен wifi,Youtube music, watch-a, малко от бъдс плюс-а, фейс, мейсинджър, вайбър и цъкане на други неща имам още батерия-41%, а друг път в 14 е на зарядното , при вас как се отразява ъпдейта?

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
[-] 1 потребител изказва благодарност на TVD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

И при мен ъпдейта има положителен ефект върху батерията.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
[-] 1 потребител изказва благодарност на kijelmi за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)