Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Актуализации и ъпдейти

Доста неприятно е да слагаш и настройваш всичко наново. Чакам андроид 11 да излезе, за да сложа и настроя всичко необходимо, и да не занимавам. Може малък ъпдейт, само ако влияе върху качеството. Без сигурността.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари

И според мен въобще не е ок да се ресват през месец тия телефони, въобще не ми се занимава да се занимавам с телефона след като го ресна, щото не е като при айфон където ресет-а минава неусетно.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Всеки месец ли получаваш актуализацията за устройство си, та се налага да правиш ресет?

 
Цитирай

А при ресет ми се прецакват нещата на банкирането и трябва да ходя до бянката за ново заявле ....

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-11-09, 20:42:29)nuribg написа:  А при ресет ми се прецакват нещата на банкирането и трябва да ходя до бянката за ново заявле ....

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
Да, това е най-неприятното
Аз за това си взех токън ( с него си се активира без да е нужно посещение на банка )
Трябва да звъннеш или им пиши ако си издадеш електронен токън, дали след смяна на телефон или ресет ще можеш с него да активираш активното банкиране

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2020-11-09, 20:42:29)nuribg написа:  А при ресет ми се прецакват нещата на банкирането и трябва да ходя до бянката за ново заявле ....

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk

Този тип банкиране хич не ми блазни. Беше интересно, когато не беше така разпространено. Самите приложения заприличаха на цирк. Визирам Револут и тн. Старата версия е в пъти по-плактична, без излишни реклами, напомняния и предложения. А и банката винаги мога да я отворя през браузер

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2020-11-09, 20:26:14)NoMaD написа:  Всеки месец ли получаваш актуализацията за устройство си, та се налага да правиш ресет?
Първо, написал съм през месец и второ за тия 6-7 месеца откакто го имам със security ъпдейтите общо сигурно има към 10 ъпдейта.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2020-11-10, 00:05:14)airbus написа:  Този тип банкиране хич не ми блазни. Беше интересно, когато не беше така разпространено. Самите приложения заприличаха на цирк. Визирам Револут и тн. Старата версия е в пъти по-плактична, без излишни реклами, напомняния и предложения. А и банката винаги мога да я отворя през браузер
Тук става въпрос за нещо съвсем друго
От манката на която е издадена картата си има приложение и през него се правят преводи и също така има виртуална карта с която плащаш без да имаш физическата в себе си  Cool  и е адско полезно и удобно за всекидневието

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2020-11-10, 12:55:59)OGIER написа:  Тук става въпрос за нещо съвсем друго
От манката на която е издадена картата си има приложение и през него се правят преводи и също така има виртуална карта с която плащаш без да имаш физическата в себе си  Cool  и е адско полезно и удобно за всекидневието


Разбира се, само да ставаше навсякъде с виртуалната. Все още преобладава cash is king Smile Нещо инфо за Андроид 11?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

До краят на този месец трябва да получим One UI 3.0 според Самсунг( потвърдено)
https://www.sammobile.com/news/samsung-g...ase-dates/

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-12-02, 07:44:39)TNTKZ написа:  До краят на този месец трябва да получим One UI 3.0 според Самсунг( потвърдено)
https://www.sammobile.com/news/samsung-g...ase-dates/
Аз съм малко скептичен, но е възможно да го пуснат и преди андроид 11
Ще видим дали ще е този месец Smile

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

За с20 серията андроид 11 и OneUi 3 вървят за ръка.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

До края на месеца получаваме Андроид 11 и 3.0 на Samsung, минаваме и Note 20

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

(2020-12-02, 09:42:42)OGIER написа:  Аз съм малко скептичен, но е възможно да го пуснат и преди андроид 11
Ще видим дали ще е този месец Smile

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk


Че той андроид 11 е out от септември месец.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на ole за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Ъпдейта е пуснат Smile
Цитирай

(2020-12-02, 18:56:14)Вечния написа:  До края на месеца получаваме Андроид 11 и 3.0 на Samsung,  минаваме и Note 20

Тази година пуснаха първо за S-ката бета версиите,миналата година беше за Ноут
Цитирай

(2020-12-02, 18:56:14)Вечния написа:  До края на месеца получаваме Андроид 11 и 3.0 на Samsung,  минаваме и Note 20

Винаги S моделите получават новия Андроид преди Note, където има да се "барнат" повече неща заради стилуса.

1916 
Цитирай

(2020-12-02, 20:52:09)ole написа:  Че той андроид 11 е out от септември месец.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk
Аз имах предвид че не ми се вярва да го пуснат отделно от андроид 11 ( на самсунг телефон, не чист андроид )
Но да видим, може пък да ни изненадат

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Samsung Galaxy S20 получава стабилната версия на One UI 3.0 с Android 11.

https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...android-11

 
Цитирай

С нетърпение очаквам новия слайдер за увеличение на звука, който е и най-голямата иновация в бъдещия ъпдейт.
Цитирай

Ако не греша, съвсем не е иновация. Прехвърили са част от функциите на Good Lock към стоковите приложения. До момента SoundAssitant предлагаше подобна функционалност. За това харесвам Samsung Smile

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

Вече и в Европа получават ъпдейта до 11.

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Току що получих този ъпдейт от последната бета. Пишат, че това е стабилни OneUi 3.


Прикачени файлове Миниатюри
   

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

За Германия One UI 3 Android 11 дойде ъпдейт.

П.С.: Големина: 2119,08 МБ

Gesendet von meinem Galaxy S20+ mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 2 потребители изказват благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • airbus, TNTKZ
Цитирай

2119,08 МБ - ихаааа Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)