Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
#51

Имам инсталирано приложението HBO GO. От 3-4 години го ползвам. Никога не е влизало в статиската за използване на батерията,когато не съм го ползвал. От 2 дни без да е пускано от няколко седмици, ми е главния консуматор на батерия. Инсталирах го на ново и съм забранил фоновата работа-пак същото. Преспах го дълбоко- никаква промяна.
Някакви идеи?

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-09-18, 13:37:15)iliev80 написа:  Имам инсталирано приложението HBO GO. От 3-4 години го ползвам. Никога не е влизало в статиската за използване на батерията,когато не съм го ползвал. От 2 дни без да е пускано от няколко седмици, ми е главния консуматор на батерия. Инсталирах го на ново и съм забранил фоновата работа-пак същото. Преспах го дълбоко- никаква промяна.
Някакви идеи?

И аз го имам инсталирано и НЕ ми харчи, камо ли да е основен консуматор. 
Изтрий го пак, изтрий кеш партишън след рестарт и после пак инсталирай, НА 100 % вече ще е ок  Stolt

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • iliev80
Цитирай
#53

(2020-09-18, 13:53:18)OGIER написа:  И аз го имам инсталирано и НЕ ми харчи, камо ли да е основен консуматор. 
Изтрий го пак, изтрий кеш партишън след рестарт и после пак инсталирай, НА 100 % вече ще е ок  Stolt

Ами май се получи. Благодаря!

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
[-] 1 потребител изказва благодарност на iliev80 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#54

Така.. днес ресетвах не знам колко пъти и прехвърлих само снимките с приложението. Настроих няколко Биксби сценария и спрях ненужни приложения. Като цяло цял ден съм цъкал само настройки и съм слагал/махал приложения. Накрая малко Спотифай докато тренирам.

Сега съм на 21% и по мои сметки SoT ми е 4 часа и 20-30 мин.

Това според вас ОК ли е вече (вчера докарах не повече от 3 часа на 1вото зареждане) и това AI на батерията след ресет наново ли почва да се учи (т.е. все едно това му е първо зареждане на телефона) или взима и старите зареждания предвид?

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#55

Вече е добре.[Изображение: a60e3459367a28e9da930c0ba97149b7.jpg]

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#56

В 9 часа го свалих от зарядното на 100%, сега е 87% основно ми беше в джоба - и те така!

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#57

martoo 
Андроид Спец

#45

2020-09-18, 01:36:41

Върни му едни фабрични и не се занимавай с щуротии да огриначаваш и забраняваш процеси и програми . Ултрата изкарва без проблем един цял ден , под 7 часа СОТ не съм падал без да огриначавам абсолютно нищо .

Здравей,колега ако върна фабричните настройки понеже досега не съм го правил губи ли цялата информация на телефона като снимки игри и т.н понеже сериозно се замислям да го правя.
Цитирай
#58

Губиш всичко на вътрешната памет, ако имаш micro sd карта не. Аз преди 3 седмици направих ресет и файда няма, дрейн има. Но един ден ме изкарва

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#59

Щом няма полза за батерията няма да го правя изобщо.Благодаря
Цитирай
#60

До колкото си спомням при теб беше друго . Беше огриначавал процеси и програми с разни външни програми и по-добре си направи едни фабрични според мен .
Цитирай
#61

Ето тук един хак за пестене на батерия и включен 120hz опресняване на дисплея

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#62

Това е за Note не за S!
Цитирай
#63

(2021-01-08, 03:38:50)dmihajlow написа:  Това е за Note не за S!
Признавам: НЕ го тествах, предположих че за всички самсунг ще работи ( явно е пропуск само в софтуера на Нот )

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#64

(2021-01-08, 03:38:50)dmihajlow написа:  Това е за Note не за S!

Има и за Ultra/S Серията
https://www.youtube.com/watch?v=bI3mSuMOOjY

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)