Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
#51

НЕ препоръчвам това на Самсунг от линка на колегата, ако ще се зарежда S20 на него. Явно телефона загрява доста, при зареждането и зарядното се деформира ( това, което е като лайсничка, на голямото колело за зареждане). От опит го казвам, а е на месец Sad
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • Maxpainus
Цитирай
Аксесоари
#52

От алито поръчах 2-3 зарядни...Всички работят на FAST charging:
https://www.aliexpress.com/item/40001806...4c4dRdjAmh - Работи, кофти свети, н ее за тъмна стая вечер!
https://www.aliexpress.com/item/32974438...4c4dpJnkfG - това пак си зарежда бързо, но пак свети, дефакто е същото
https://www.aliexpress.com/item/33014870...4c4dpJnkfG - от това съм най доволен!
Свети само един малък син диод, не загрява толкова телефона както горните и ми е на шкафчето до спалнята!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#53

(2020-06-30, 00:24:25)any9 написа:  НЕ препоръчвам това на Самсунг от линка на колегата, ако ще се зарежда S20 на него. Явно телефона загрява доста, при зареждането и зарядното се деформира ( това, което е като лайсничка, на голямото колело за зареждане). От опит го казвам, а е на месец Sad
Това не е ок да е така!
Или е менте или просто си ползвай гаранцията за да ти го сменят.
Те са тествани и са наясно колко грее, така че дано ти е гаранционен-носи им го

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#54

Ако от технополис са ментата..... Ще се пробвам, но от сега знам какво ще стане. След разправии пак няма да ми го приемат. Ще кажат, че не съм го използвала правилно или нещо от сорта. Тези дни, като ми останв време ще снимам какво е положението. Ще пратя снимки на Самсунг, ще видя какво ще отговорят и ще отида и до технополис. А проблема всички го знаем - скапания Ексинос и загряването му...
Цитирай
#55

(2020-06-30, 11:09:40)any9 написа:  Ако от технополис са ментата..... Ще се пробвам, но от сега знам какво ще стане. След разправии пак няма да ми го приемат. Ще кажат, че не съм го използвала правилно или нещо от сорта. Тези дни, като ми останв време ще снимам какво е положението. Ще пратя снимки на Самсунг, ще видя какво ще отговорят и ще отида и до технополис. А проблема всички го знаем - скапания Ексинос и загряването му...
Няма как да не го ползваш правилно, това не е тиган?!!
И не ходи в технополис, а направо в сервиз на самсунг


Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#56

(2020-06-28, 09:19:55)marto74bg написа:  Най доброто е това.
Днес ми дойде това зарядно, тествах го доста бързо зарежда и съвсем леко загрява и то в основата на стойката. по - бързо зарежда от нормалното зарежане с кабел, при активирано "бързо безжично зареждане"

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#57

(2020-06-30, 14:00:58)TNTKZ написа:  Днес ми дойде това зарядно, тествах го доста бързо зарежда и съвсем леко загрява и то в основата на стойката. по - бързо зарежда от нормалното зарежане с кабел, при активирано "бързо безжично зареждане"
Супер, честито
НО не може да зарежда по-бързо от колкото с кабел, защото безжичното е 15W, а доколкото помня зареждането с кабел е 25W  Wink

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#58

(2020-06-30, 15:13:45)OGIER написа:  Супер, честито
НО не може да зарежда по-бързо от колкото с кабел, защото безжичното е 15W, а доколкото помня зареждането с кабел е 25W  Wink
Той колегата вероятно има на предвид зареждането с кабел когато не е на Супер бързо зареждане. Но като цяло разликата не е много голяма. Около 30мин мисля беше по-бавно безжичното от супер-бързото с каблел, при празна батерия. 
 @TNTKZ Честито и от мен! Може би си видял, че също има и опции за нощен режим, при който вентилаторчето да работи по-тихо и LED-а да не свети ако е в спалнята ти.

Samsung Galaxy S20 Plus 5G Cosmic Black
Цитирай
#59

(2020-06-30, 15:13:45)OGIER написа:  Супер, честито
НО не може да зарежда по-бързо от колкото с кабел, защото безжичното е 15W, а доколкото помня зареждането с кабел е 25W  Wink
Имах предвид спрямо нормалното зареждане с кабел. Бързо безжично срещу нормално с кабел

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#60

Новите кейсове дойдоха...много съм доволен от кожения...перфектно покрива апарата !!! 

https://prikachi.net/image/4g67m

https://prikachi.net/image/4gCp6

Някой ползвал ли е кейса с капачето ...че прочетох мнения че надира камерата....лично в момента видях че има доста разстояние между капачето и камерата....но ако някой го ползва по дълго време....нека сподели мнение ....!?!?!??
Благодаря
Цитирай
#61

Външна батерия Самсунг 10000мач със безжично зареждане

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#62

Само при мен ли не работи линка? През tapatalk.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#63

(2020-10-10, 14:26:29)ole написа:  Само при мен ли не работи линка? През tapatalk.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

При мен работи.

Мисля да сменя моята 5000 mAh батерия на Самсунг с тази от 10 000 mAh.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#64

Здравейте,купих си 45w бързо зарядно за телефона . Питането ми е как е правилно с него да си зареждам телефона.Има ли значение дали на нормално зареждане, бързо зареждане или супер бързо зареждане.Кой е най оптималният вариант и добър начин за издръжливостта на батерията.
Цитирай
#65

(2020-10-22, 15:32:17)icokazanovata написа:  Здравейте,купих си 45w бързо зарядно за телефона . Питането ми е как е правилно с него да си зареждам телефона.Има ли значение дали на нормално зареждане, бързо зареждане или супер бързо зареждане.Кой е най оптималният вариант и добър начин за издръжливостта на батерията.

Без да съм тествал според мен на нормално зареждане ще е точно като с това от окомплектовката  Big Grin
За да е по-бързо трябва да избереш една от другите две опции ( трябва да видиш кое те устройва повече ) , но това което съм гледам дори със супер бързо зареждане и 45w не очаквай да е 50 % по-малко времето от стандартното ( ако не се лъжа 15 минути е разликата от 0 до 100 % ) . Плюсът му е в първите минути ( пълни доста по-добре до 30-40 % батерия )  Wink

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#66

Здравейте момичета и момчета. Искам да Ви попитам слагате ли протектор на камерата? Непрекъснато я пипам, когато взема телефона. А имам смътен спомен, че някъде бях чела нещо за тия протектори, че драскали камерата.... предполагам само стъклените, но не помня точно какво и къде съм чела. Та се чудя дали са сложа протектор.
Цитирай
#67

За какво ти е тоя протектор, само да направи камерата още по-голяма. Те камерите са здрави, със сапфирено стъкло са, ако имаш кейс, нямаш проблеми. А и на такъв телефон да го загрозяваш така, а и не знаеш дали няма да се влоши качеството на снимки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • any9, OGIER
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)