Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Софтуерни проблеми и въпроси

Преди два дни имаше ъпдейт на браузъра и му е. аха мамата. В момента вградените блокери пропускат реклами, има бъгове и т. н.

По твоя въпрос - цъкни на хром и ще ти го отвори с браузъра по дефолт. Reddit винаги е давал тези две опции.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари

Дам. Изписа ми, че блокира не работи, та свалях друг.... Дано да го оправят, че ми харесва браузъра. Благодаря, стана. Колко е било елементарно
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Мале, хора...
Бях решил да подаря на жената един S20, но като попрочетох 30 минути тук и направо ми се изправя косата - греене, кофти макро, гаден процесор, ъпдейти през ден, едни добре, други зле... Ужас!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boyko23 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

И аз се бях засилил към малкия S20, ама като се замисля Самсунг по-калпава S-серия не са вадили никога, макар че имам неприятни спомени от S5 също. Вземи ѝ един айфон 11 или някой S10/S10e, G8s се намира за 600 лв. също.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Harbinger за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Писах на Samsung как от модел на модел не стават нещата. И че от толкова години само техни телефони взимам от среден клас до висок, ама това със S20-серията, особено загряването е неприемливо. И да не ми отговарят да връщам фабрични настройки или да го пращам в сервиз,защото това не е единичен случай. И отговора им беше ,че случая е предаден на по висшестоящ отдел и че те ще се свържат. След 30 мин. получих имейл, как да изпратя телефона в оторизиран сервиз за диагностикаSmile все едно сега чуват за котлона...

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
[-] 1 потребител изказва благодарност на iliev80 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

И там няма нищо да направят, най-много да го актуализират и да му върнат фабричните настройки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-07-10, 16:20:21)hazART написа:  И там няма нищо да направят, най-много да го актуализират и да му върнат фабричните настройки.
Ооо изобщо не съм си и помислял да го изпращам където и да е, да бъда без телефон минимум 2 седмици и накрая нищо, да го върнат нулиран със становище,че не са открити дефекти Wink

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
[-] 1 потребител изказва благодарност на iliev80 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-07-09, 17:02:28)Boyko23 написа:  Мале, хора...
Бях решил да подаря на жената един S20, но като попрочетох 30 минути тук и направо ми се изправя косата - греене, кофти макро, гаден процесор, ъпдейти през ден, едни добре, други зле... Ужас!
Аз пък бих препоръчал въобще да не се слуша тука квото се пише, а ми да се изгледат няколко ревюта на утвърдени хора в YouTube. Тука ако слушаш хората няма да си купиш нищо.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 4 потребители изказват благодарност на ole за това мнение:
  • exte, martoo, OGIER, UBE
Цитирай

(2020-07-09, 17:02:28)Boyko23 написа:  Мале, хора...
Бях решил да подаря на жената един S20, но като попрочетох 30 минути тук и направо ми се изправя косата - греене, кофти макро, гаден процесор, ъпдейти през ден, едни добре, други зле... Ужас!
Ако слушаш само инженерните гении тука телефон от която и да е марка няма да си харесаш  Rolleyes Затова и съм спрял на 99% да коментирам.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 6 потребители изказват благодарност на CuBG за това мнение:
  • martoo, milss, NaniG, OliQueenBG, TNTKZ, trendata
Цитирай

(2020-07-10, 16:14:46)iliev80 написа:  Писах на Samsung  как от модел на модел не стават нещата. И че от толкова години само техни телефони взимам от среден клас до висок, ама това със S20-серията, особено загряването е неприемливо. И да не ми отговарят да връщам фабрични настройки или да го пращам в сервиз,защото това не е единичен случай. И отговора им беше ,че случая е предаден на по висшестоящ отдел и че те ще се свържат. След 30 мин. получих имейл, как да изпратя телефона в оторизиран сервиз за диагностикаSmile все едно сега чуват за котлона...
Това със загряването не е от вчера, аз си бях взел 10+, и то напомпания 12 рам 1т....такава печка не съм имал, последния читав на марката ми беше 7 едж, и още го плзват, според мен ексиноса не се справя така добре както ни се иска.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-07-10, 16:28:23)iliev80 написа:  Ооо изобщо не съм си и помислял да го изпращам където и да е, да бъда без телефон минимум 2 седмици и накрая нищо, да го върнат нулиран със становище,че не са открити дефекти Wink
Те това което ще констатират няма да го отстранят няма да сменят процесора.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Никой не е писал дали го е върнал за рекламация поради това прослувото загряване. Аз днес го направих. А и ме притесняваше, появата на тънка многоцветна линия след край на вх.обаждане,която се появяваше от време на време. Нямам големи очаквания, но все пак да видим,какво ще кажат "специалистите"

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
[-] 2 потребители изказват благодарност на iliev80 за това мнение:
  • OGIER, oxuboxu
Цитирай

Здравейте. От известно време имам проблем с приложението на Фейсбук и на двата телефона (S10 и S20+). Проблема е, че като отворя дадена връзка в Фейсбук и самият линк се отвори в браузъра телефона започва да цикли или направо забива. Това не е винаги, но в 60% от случаите се явява проблема. Така е и при двата телефона и проблема го има само и единствено с Фейсбук. Пробвал съм да чистя кеш и данни на всички браузъри на телефона и на Фейсбук и проблема си остана.....

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

......
[-] 1 потребител изказва благодарност на UBE за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-07-31, 12:37:49)UBE написа:  Здравейте. От известно време имам проблем с приложението на Фейсбук и на двата телефона (S10 и S20+). Проблема е, че като отворя дадена връзка в Фейсбук и самият линк се отвори в браузъра телефона започва да цикли или направо забива. Това не е винаги, но в 60% от случаите се явява проблема. Така е и при двата телефона и проблема го има само и единствено с Фейсбук. Пробвал съм да чистя кеш и данни на всички браузъри на телефона и на Фейсбук и проблема си остана.....

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

ДА, явно е от самото него!  Bu
Защото и при мен го има и при двата телефона ( S20+ & S20U )  Undecided
След рестарт се оправя за известно време, но пак се появява

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Вчера получих някакъв ъпдейт ...при което камерата направо се сбъгяса....жестоко !!! Снощи бях на събитие с много изпълнители...една снимка не можах да направя...всички лица бяха размазани ...клиповете станаха отлични ...но снимките трагедия... !!!
Днеска тествах през деня....добре са снимките....ама голяма излагация ...или аз не мога да се справя с нощното снимане в клуб.... Където трябва само да изкарам телефона и да "щракна" ....без да си играя с настройките....
Някакво отделно приложение за камерата....да препоръчате....?!?!!?!?!??!?
[-] 1 потребител изказва благодарност на .V. за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-07-31, 20:28:19).V. написа:  или аз не мога да се справя с нощното снимане в клуб.... Където трябва само да изкарам телефона и да "щракна" ....без да си играя с настройките....
Някакво отделно приложение за камерата....да препоръчате....?!?!!?!?!??!?

Хубав фотоапарат! Stolt

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
[-] 2 потребители изказват благодарност на mitakabs за това мнение:
  • OGIER, oxuboxu
Цитирай

(2020-08-01, 07:06:14)mitakabs написа:  Хубав фотоапарат! Stolt

Да това ми е ясно , имам и хубав фотоапарат , но не мога да го нося навсякъде , особено като излезе нещо не планирано !!! Такива проблеми с предишните ми Lumia 1020 и  Lumia 950 с камерата никога не съм имал ...там проблема беше че убиха операционната система.... 
П.с: -и при мен се появи проблема със зареждането след въпросният ъпдейт ...сложих го на 17% да се зарежда снощи изписа че зарежда...сутринта ставам и пак си беше на 17% ... Smile Smile Smile  
изключих го включих го и се заради до 100% ...." !!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на .V. за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Пичове, как да кънектна с20 плюс на компа? В комплекта няма usb адаптор...

Iphone X Space Grey 
Цитирай

(2020-08-02, 19:29:57)lockup написа:  Пичове, как да кънектна с20 плюс на компа? В комплекта няма usb адаптор...

Със приложението на samsung
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-08-02, 19:29:57)lockup написа:  Пичове, как да кънектна с20 плюс на компа? В комплекта няма usb адаптор...
Трябва ти или преход, или аз си взех кабел само за това ползвам.

USB 3.1 към USB Type-C

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-08-02, 19:29:57)lockup написа:  Пичове, как да кънектна с20 плюс на компа? В комплекта няма usb адаптор...

https://play.google.com/store/apps/detai...com.sweech

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2020-08-02, 21:25:23)TNTKZ написа:  https://play.google.com/store/apps/detai...com.sweech
Ако е за такава безжична връзка е по добре да се ползва опцията от самият телефон за връзка с Уиндоус
Аз мисля, че човека питаше за връзка с кабел.
Иначе то къде и как се връзва телефона с акаунта в Уиндоус и можеш да получаваш уведомления на компютъра като си на него и да сваляш снимки , приемаш обаждания и отговаряш на съобщения [Изображение: b00c0f258590bda2668940ade9696317.jpg][Изображение: e43e39171b95ce0574836f57d49a62cb.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

В случая, необходимо ми беше да шерна интернет от телефона на настолния компютър, посредством usb кабел (преди години ползвах този метод и знам, че работи ), тъй като гнусния булсатком крашна отново. Бях шокиран, като видях накрайника на кабела, който влиза в зарядното... Да разбирам, че това си е стандартната окомплектовка на телефона?

Iphone X Space Grey 
Цитирай

(2020-08-04, 21:14:21)lockup написа:  В случая, необходимо ми беше да шерна интернет от телефона на настолния компютър, посредством usb кабел (преди години ползвах този метод и знам, че работи ), тъй като гнусния булсатком крашна отново. Бях шокиран, като видях накрайника на кабела, който влиза в зарядното... Да разбирам, че това си е стандартната окомплектовка на телефона?

ДА, веднага отговорих какво е решението , аз взех кабел който седи на компютъра и ползва само за това ( USB 3.1 към USB Type-C ) - може да се взема ако на някой от предишен модел му е останал  Cool
А ако не искаш да купуваш цял кабел само за това, има и преходи за да ползваш оригиналният кабел от комплекта  Big Grin

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai...iftpserver
https://play.google.com/store/apps/detai...letransfer
https://play.google.com/store/apps/detai...d.airdroid
Или кабел какъвто те посъветва @OGIER

Изпратено от LM-G810 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)