Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Софтуерни проблеми и въпроси

(2020-07-30, 19:39:37)iliev80 написа:  Никой не е писал дали го е върнал за рекламация поради това прослувото загряване. Аз днес го направих. А и ме притесняваше, появата на тънка многоцветна линия след край на вх.обаждане,която се появяваше от време на време. Нямам големи очаквания, но все пак да видим,какво ще кажат "специалистите"
Ден 18-ти от както го предадох. Най-накрая излезе информация в сайта на Теленор, че е приет в сервиза 11,22ч. В 12,41ч ми пратиха смс, че мога да следя статуса по ремонта и дъра бъра. В 15,19ч ми пратиха друг смс, че телефона ми е обслужен. "SAMSUNG GALAXY S20 S/W update. Тест - апаратът работи без отклонения от нормалните параметри на работа" - да живеят велики сили.

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
Аксесоари

Процесора загрява като цяло те няма какво да направят или констатират.
Цитирай

Здравейте, да попитам youtube vanced, може ли да се инсталира на 20+?
Цитирай

(2020-08-31, 12:30:50)vovalinder написа:  Здравейте, да попитам youtube vanced, може ли да се инсталира на 20+?

Да, може да се инсталира без проблем.
Цитирай

(2020-08-31, 12:46:33)androboy написа:  Да, може да се инсталира без проблем.

А да споделиш как евентуалноSmile
Цитирай

(2020-08-31, 12:51:40)vovalinder написа:  А да споделиш как евентуалноSmile

Ами пишеш youtube vanced в google, теглиш си vanced manager от сайта, исталираш го и после първо инсталираш microg и после vanced.
[-] 3 потребители изказват благодарност на androboy за това мнение:
  • OGIER, TNTKZ, vovalinder
Цитирай

Здравйте,
Преди около месец ъпрейтнах с9 със с20 ултра.
Искам да попитам някой имал ли е проблем с будилника? Малко след като започнах да го използвам будилника спря да работи- просто сутрин постепено спря да звъни. В началото в случайни дни не се включваха, а вече всеки ден не се. Изтрих алармите и ги зададох наново, в случай че лошо са прехвърлени от 9ката(въпреки, че в началото работеше), но не се оправи.
Използвам биксби рутининс- през нощта телефонът е на самолетен режим, но се изключва в 6:00, ако има значение де. Доста неприятно е тази толкова проста екстра да не работи...
Цитирай

(2020-09-04, 21:39:30)gt500 написа:  Здравйте,
Преди около месец ъпрейтнах с9 със с20 ултра.
Искам да попитам някой имал ли е проблем с будилника? Малко след като започнах да го използвам будилника спря да работи- просто сутрин постепено спря да звъни. В началото в случайни дни не се включваха, а вече всеки ден не се. Изтрих алармите и ги зададох наново, в случай че лошо са прехвърлени от 9ката(въпреки, че в началото работеше), но не се оправи.
Използвам биксби рутининс- през нощта телефонът е на самолетен режим, но се изключва в 6:00, ако има значение де. Доста неприятно е тази толкова проста екстра да не работи...
Всичко може да се бъгне и най-дребното 
Първият вариант който аз бих проверил е дали нещо от зададените на Бигсби неща не я изклюва ( спри всички и задай аларма да видиш дали ще е ок ) 
Ако не, влез и изтрии кеша на Будилник, рестартирай и това би трябвало да върне нещата в начална-работеща позиция  Sleepy

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

След като обнових до Андроид 11 и изчистих само кеша (от рековъри), имам проблем с месинджър, където балончетата са супер малки и ако са повече от едно на което и да натисна ми излиза друго, а някой път уж трябва да се визуализира чата, а седи прозрачен и си виждам началния екран.
Има ли някой друг този проблем и дали е от самия месинджър? (Пробвах с деинсталиране и на ново инсталиране, и пак е така)

Gesendet von meinem Galaxy S20+ mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Здравейте, от 2 дни съм съ С20 закупен от емаг.
За сега съм много доволен от телефона, но не съм го ръчкал още както си трябва.
Имам един проблем, който ме тормози, не мога да активирам VoLTE. В настройките на телефона е пуснат.Зънях на оператор, и ми каза да пратя смс с текст START на номер...
Пратих но ми върнаха, че не може да се активира услугата.Някой има ли идея защо не може?


       
Цитирай

(2020-12-07, 17:51:47)raptor1987 написа:  Здравейте, от 2 дни съм съ С20 закупен от емаг.
За сега съм много доволен от телефона, но не съм го ръчкал още както си трябва.
Имам един проблем, който ме тормози, не мога да активирам VoLTE. В настройките на телефона е пуснат.Зънях на оператор, и ми каза да пратя смс с текст START на номер...
Пратих но ми върнаха, че не може да се активира услугата.Някой има ли идея защо не може?
Пиши за проблема в онлайн съпорта и си попълни данните ето тук https://www.vivacom.bg/bg/residential/kontakti и аз го имах този проблем и от там ми съдействаха. Другия ти вариант е да си сложиш сим картата в някой хуявей примерно мате10лайт или друг който го поддържат за да си получи настройките сима и после си връщаш картата в телефона. Заслужава си разправията разликата в звука е драстична.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Благодаря за съвета, писах им.
Направих и една бърза проверка, илиза, че виваком не са си мръднали задниците, а на мен ми казват, че не съм бил ъпдейтнал.
Това е версията, до която трябва да е ъпдейтнат телефона(извадено от сайта на виваком)
   
Излиза, че това е първия ъпдейт(гледайте и датите)
   
А аз съм с последния излязъл.
   
   
Цитирай

И аз това им писах като довод, последва обаждане от тяхна страна и работата стана. Казаха ми че ако телефона е купен от България е щял да си получи сам настройките, но ми съдействаха и го активираха. После с Хуявея на жената активирах volte и на А40 на сина по описания по горе начин.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не знам забравил съм как беше преди ъпдейта до 11 или си внушавам, но защо тия икони са толкова огромни и мога ли да ги намаля като размер?
[Изображение: 8e9adcb2d5da23807671338491be2f5a.jpg]

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Преди в папката бяха по 4 и за това сега ти изглеждат много големи. Явно не само на мен Smile

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

Тия за слепи ли ни имат

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Колеги, как да увелича размера на чосавника на началния и на заключения ескан, че сега при Андроид 11 са с намален размер. 
Ако някой е разбрал как става да сподели.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

(2020-12-11, 21:03:18)Вечния написа:  Колеги, как да увелича размера на чосавника на началния и на заключения ескан, че сега при Андроид 11 са с намален размер. 
Ако някой е разбрал как става да сподели.


За съжеление, няма опция с която да увеличиш размера. Можеш да удебелиш фонта като го замениш с друг но, за според мен си струва. Единствения вариянт за мен би бил къстъм часовник но, няма голям избор като цяло и това е доста тъпичко. Bu

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho!
Цитирай

(2020-12-21, 02:21:58)C2K написа:  За съжеление, няма опция с която да увеличиш размера. Можеш да удебелиш фонта като го замениш с друг но, за според мен си струва. Единствения вариянт за мен би бил къстъм часовник но, няма голям избор като цяло и това е доста тъпичко. Bu
Да, сега гледам че 3.1 ще идва на версията с S21, може там да са го оправили това с часовника.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

"Решение" за малкия часовник!
Махате уиджета с часовника>спирате функцията за one-handed mode> рестартитате телефона>слагате си уиджета.Само не трябяа пак да го активирате.(аз го активирах 2 пъти, и след вторя път не е имало проблем)Сигурно ще го оправят с нкой следващ ъпдейт.
Цитирай

Някой има ли проблем с ФБ и месинджър след ъпдейта?

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Какво ще рече проблем с тях?Фейса е както преди, само месинджърът ме дразнят тези балончета, но така ще е при Андроид 11.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickopicko за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Не ми се ъпдейтва и не мога да чета съобщениата си. Стои си на една снимка по 2-3 дни. Ресетнал съм всичко.

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Изтрий приложенията и пак ги инсталирай. Мисля, че това е единственото, което може да направиш.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

(2020-12-21, 15:14:02)kaktus_78 написа:  Някой има ли проблем с ФБ и месинджър след ъпдейта?

Не , дори вече има черна тема за Фейса на телефона, от година у чакам,  че свикнах с другите приложения да са ми в черно.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
[-] 3 потребители изказват благодарност на Вечния за това мнение:
  • OGIER, oxuboxu, TNTKZ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)