Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Софтуерни проблеми и въпроси
#76

Само като избереш "готово" и изчезва, не трябва нищо друго да се прави. Но на предишните ми телефони това излизаше само ако съм сменил сим картата, докато сега при всеки рестарт излиза. Както и да е, за мен не е никакъв проблем, определено не си рестартирам телефона по няколко пъти на ден, за да ми пречи по някакъв начин.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
Аксесоари
#77

Според някои потребители има проблеми със системата за GPS позициониране. Изглежда устройствата не могат да прихванат сигнал към сателитите или това става изключително бавно. При повечето потребители проблемите се проявяват при работа с Waze, но не и с Google Maps. Затрудненията се наблюдават при Galaxy S20 Ultra 5G и S20+, но е възможно да засягат и S20: https://mobilebulgaria.com/news/problem-...galaxy-s20

 
Цитирай
#78

Аз съм с s20 и вчера забелязах, че на открито доста бавно ме позиционира къде съм точно. Накрая стана, но кръгът беше доста голям, то ест става въпрос за неточност. Това никак не е добре. Може ли да се оправи с ъпдейт тази работа? Имах едно Леново преди години, при което беше хардуерен проблем и не можа да се оправи.
Също така, при ярко слънце и бял екран се вижда доста ясно скенерът за пръстови отпечатъци, което не е много красиво. Предполагам, че при всички е така...

П.П.
Току що пробвах с WAZE и положението там е още по-зле...

П.П. 2
Аз така и не разбрах моят s20 дали е 5G или не е... Как мога да го разбера?
Цитирай
#79

Май на кутията пише. То точно на вазе казват че е най-зле джипиеса.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#80

(2020-03-19, 16:15:12)rusnakaa написа:  При ярко слънце и бял екран се вижда доста ясно скенерът за пръстови отпечатъци, което не е много красиво. Предполагам, че при всички е така...

Аз така и не разбрах моят s20 дали е 5G или не е... Как мога да го разбера?
Скенера се вижда при абсолютно всеки телефон със скенер, вграден в дисплея.
Всички телефони S20 и S20+, закупени от официален дистрибутор за България са 4G. На 5G вариантите на кутията си пише 5G. И са 100 евро по-скъпи от 4G варианта.

[Изображение: 29926267.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#81

Защо все още няма раздел за S20 серията?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#82

Защото още няма достатъчно собственици.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#83

(2020-03-20, 11:17:12)ole написа:  Защо все още няма раздел за S20 серията?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Докладвайте тук:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=92459

(2020-03-20, 11:22:20)hazART написа:  Защото още няма достатъчно собственици.

За пореден път доказваш, че не си запознат с правилата на форума.

1916 
Цитирай
#84

До колкото виждам от правилата, трябва да има 10 регистрирани собственика на модела, а в анкетата сме 6  Rolleyes

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#85

@milss всезнайко май тази злоба те е обзела и пропускаш да прочетеш, че трябва да са 10 човека, но пък успешно подвеждаш хората.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#86

За S20/+/Ultra сме повече от 10 гласували Wink

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#87

Разделени сме на две групи - S20/S20+ и S20 Ultra, който все пак е 5G модел и спада към друга категория.
За S20 Ultra вече има 10 регистрирани потребителя и там е изпълнено условието за раздел, но за S20/S20+ все още не сме достатъчно хора.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#88

Точно, но пък ако решат да ги обединят като предходните модели, те си знаят.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#89

(2020-03-20, 11:51:06)hazART написа:  @milss всезнайко май тази злоба те е обзела и пропускаш да прочетеш, че трябва да са 10 човека, но пък успешно подвеждаш хората.

Не знам всичко, че да ме наричаш "всезнайко", но поне мога да броя до 16 господин неграмотен. Всеки сам може да прецени кой го е обзела злобата. Но ти няма да разбереш, затова ти казвам, че не изпитвам злоба към теб. Толкова си незначителен за мен, не значиш нищо, а как да изпитвам някакво чуство към едно нищо?
Специално за теб казвам, че въпроса е реторичен, ако знаеш какво означава това де.

До сега винаги моделите от S серията, а от миналата година и Note серията бяха в един раздел. Даже S10 lite и Note 10 lite си нямат собствен раздел, а са при другите S и Note модели.  Никой не е споменавал, че сега ще са разделени S20/20+ и S20 Ultra. Общо притежателите са 16.

1916 
Цитирай
#90

@milss  да се намесваш в на другите разговорите, без повод, имам чувството, че като малък не са ти давали право на мнение семейството ти и ли пък съучениците. Както и да е, откъде знаеш, кой какво ще прави, както и ivan ти каза, откъде знаеш, че няма да ги разделят всезнайко.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#91

(2020-03-16, 17:50:10)kaktus_78 написа:  Интересно, има ли някой с подобен проблем?
Това ми отговориха по повод тази снимка, която изпратих на Самсунг.


Прикачени файлове Миниатюри
   

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#92

Има ли начин да излиза воден знак на снимките, както при Хуавей или Шиаоми?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#93

Автоматично не, можеш след това през редактора на снимки да сложиш воден знак.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#94

(2020-03-21, 13:47:38)TNTKZ написа:  Има ли начин да излиза воден знак на снимките, както при Хуавей или Шиаоми?
От редактора на снимки е при S10 +, а не както при Huawei да е част от настройките на камерата. Предполагам, че при серията S20 е както при серията S10.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#95

Сега забелязах ,че във версията на софтуера, където показва продуктовия код, присъства EUX. На предишния ми телефон S10 всичко беше BGL/BGL/BGL. Това EUX какво означава и при всички ли е така?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
#96

При всички е така, и на мен ми направи впечатление още в началото. Явно е нещо свързано с Европа (EU)

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#97

Как се слага този воден знак от редактора на снимките
Цитирай
#98

(2020-03-21, 14:24:06)icokazanovata написа:  Как се слага този воден знак от редактора на снимките
Сигурно ги надписваш ръчно

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#99

Отваряш снимка, натискаш бутона за редакция, добавяне на стикер и в категорията обозначена с "календар" се намира стикера на Samsung. Добавяш го към снимката и го местиш да стои където си пискаш.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Между другото, пробвам вчера и днес да ъпдейтвам телефона през Smart Switch, ама ми излиза, че съм с последната версия... Нещо не правя както трябва ли?

И още нещо. Като купих телефона, установих, че имам малка кутийка вътре, която е абсолютно празна и според мен там би трябвало да е адаптерът към нормално USB, но такъв нямаше... Всички ли са така или просто съм "късметлия"?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)