Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Софтуерни проблеми и въпроси

През Smart Switch няма да ти излезе актуализация, понеже за регион България все още няма.
Кутийките са празни при всички, странно решение от страна на Samsung, но факт  Undecided

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
Аксесоари

И при мен кутийката е празна

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2020-03-22, 11:26:52)rusnakaa написа:  Между другото, пробвам вчера и днес да ъпдейтвам телефона през Smart Switch, ама ми излиза, че съм с последната версия... Нещо не правя както трябва ли?

И още нещо. Като купих телефона, установих, че имам малка кутийка вътре, която е абсолютно празна и според мен там би трябвало да е адаптерът към нормално USB, но такъв нямаше... Всички ли са така или просто съм "късметлия"?
Просто..използваш продукт за България. То и кейс трябваше да има... ама от три средния!! Мен лично това ме дразни! А цената е една навсякъде, почти! Все си викам последно, но вече не знам!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Някой да има проблеми с фейсбук месинджър? Чат хедса един път излязат един път не от време на време приложението започва да цепи страшно много и трябва да го затворя и отворя наново. Мисля че е от приложението защото и на стария ми телефон не беше съвсем наред последно време, но чак така не беше Smile Благодаря!
Цитирай

При мен няма проблем, а последните дни го ползвам доста интензивно.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

И аз имам проблем със скапания Месинджър. Някой път не излизат чат главите, друг път като цъкна на нотификацията и не ми отваря чат главите докато не отворя приложението, чак тогава се появяват.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2020-03-22, 20:41:54)ole написа:  И аз имам проблем със скапания Месинджър. Някой път не излизат чат главите, друг път като цъкна на нотификацията и не ми отваря чат главите докато не отворя приложението, чак тогава се появяват.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk


Абсолютно същото е при мен Smile
Цитирай

И при мен няма проблеми, за сега.
Цитирай

(2020-03-22, 16:13:52)kaktus_78 написа:  То и кейс трябваше да има... ама от три средния!!
Кейс има само в телефоните за Южна Корея и за част от пазарите в Азия.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай

Дойде ъпдейтът за камерата по въздуха. Инсталирах го, но не намирам подобрение. Правя видео с човек в средата на кадъра на преден план. Ако е маааааалко по-тъмно в стаята трудно фокусира, ако е светло няма проблем, но въпреки това през 7-8 секунди разфокусира за малко... Друг има ли с такъв проблем с s20?

П.П. Като сравних с предишния ми телефон - s7, и там има подобни проблеми. Може би при всички е така и искам прекалено много... Big Grin
Цитирай

Странно нещо стана току що с моя телефон. Бях пуснал лайв във Фейсбук, телефонът стои подпрян абсолютно неподвижно, не е свързан към устройства, просто излъчва директно. И изведнъж ми показа, все едно някой му увеличава звука. Това е абсолютно мистериозно за мен. Звукът се увеличи от средата докрай... Някой с такива мистични проблеми случайно?
Чудя се възможно ли е да ми е хакнат телефонът или ако да мога ли да разбера и да оправя това нещо?
Цитирай

Здравейте има ли някой проблем с дрънкане на камерата при разклащане и като говори на високоговорител да не го чуват по някой път телефона е ултра.

Samsung Galaxy SIII > Samsung Galaxy S5 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9 Plus > Samsung Galaxy S20 Ultra > Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Като обръщам телефона с екрана надолу и нагоре се чува дрънкане. Мисля, ще това е от оптичната стабилизация на камерите.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickopicko за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-03-26, 01:51:18)ickopicko написа:  Като обръщам телефона с екрана надолу и нагоре се чува дрънкане. Мисля, ще това е от оптичната стабилизация на камерите.
ДА, от нея е на 100 %
Моето притеснение обаче е до колко ще работи коректно след време защото не си ползваме телефоните без такива резки движения, дали няма да окаже влияние в последствие ( все пак не го носим като апарат на шията )  Sleepy

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Няма да се окаже в следствие на това. Всички Самсунги, които съм имал се е чувало тракането при разклащане, но до момента съм нямал прецакана стабилизация или иначе казано губене на фокус (защото там най се усеща при развалена машинка). Не се притеснявай всичко е ок.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

(2020-03-23, 15:11:02)rusnakaa написа:  Дойде ъпдейтът за камерата по въздуха. Инсталирах го, но не намирам подобрение. Правя видео с човек в средата на кадъра на преден план. Ако е маааааалко по-тъмно в стаята трудно фокусира, ако е светло няма проблем, но въпреки това през 7-8 секунди разфокусира за малко... Друг има ли с такъв проблем с s20?

П.П. Като сравних с предишния ми телефон - s7, и там има подобни проблеми. Може би при всички е така и искам прекалено много... Big Grin

И аз не намирам разлика, при снимките. Все още на видео не съм пробвал.Разфокусира и при мен. Пробвах и със стария ми телефон( Huawei P30 Pro), и при него го има това нещо, но при макро снимане. По-скоро мен ме притеснява, че не фокусира добре средни обекти, като чаша, шише, даже и кучето ми го фокусира трудно.... За мен няма грам подобрение, даже да не кажа, че стана по-зле. Аз специално, чакам следващ ъпдейт.
Цитирай

Здравеите има ли вариант за гласово въвеждане на Български или просто трябва да се чака ъпдейтът.

Samsung Galaxy SIII > Samsung Galaxy S5 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9 Plus > Samsung Galaxy S20 Ultra > Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Ако говориш за клавиатурата мисля,че има въвеждане на български глас.Просто трябва да се заиграеш с настройките
Цитирай

(2020-03-26, 19:12:57)bajchoni написа:  Ако говориш за клавиатурата мисля,че има въвеждане на български глас.Просто трябва да се заиграеш с настройките
Къде да се заиграе човек,че друго пише(поне на клавиатурата на Ultra) и ползвам гласовото на гугъл.


Прикачени файлове Миниатюри
   

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай

(2020-03-26, 19:20:11)DeCkard написа:  Къде да се заиграе човек,че друго пише(поне на клавиатурата на Ultra) и ползвам гласовото на гугъл.
Сега малко ще гадая,че имам налични С8 и 9 в момента.Настройки>основно управление>език и въвеждане>екранна клавиатура>гласово въвеждане с гугъл>езици и си избираш. С 8 е с анроид9 а с9 е с 10-ка.
Цитирай

(2020-03-26, 21:59:28)bajchoni написа:  Сега малко ще гадая,че имам налични С8 и 9 в момента.Настройки>основно управление>език и въвеждане>екранна клавиатура>гласово въвеждане с гугъл>езици и си избираш. С 8 е с анроид9 а с9 е с 10-ка.
 Говорим за гласово въвеждане на Български на клавиатурата на Самсунг а НЕ на гугъл!
Прикачил съм и снимка по горе.

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай

@DeCkard Като цъкнеш на микрофона на клавиатурата не ти ли излиза един голян зелен бутон с надпис гугъл?Точно за същото говорим.Цъкни което писах и накрая избери български,после от клавиатурата като цъкнеш на микрофончето ще може да въвеждаш на български.
Цитирай

(2020-03-26, 18:45:08)Ivansito написа:  Здравеите има ли вариант за гласово въвеждане на Български или просто трябва да се чака ъпдейтът.
Като е отворен клавиатурата, най долу в дясно има миниатюрна клавиатура, прилича на много точки с едно тире, от нея се избира гласово въвеждане с гугъл. Иначе на иконата на микрофона, на клавиатурата на самсунг няма български език.
Цитирай

(2020-03-26, 13:12:10)Pelikana написа:  Няма да се окаже в следствие на това. Всички Самсунги, които съм имал се е чувало тракането при разклащане, но до момента съм нямал прецакана стабилизация или иначе казано губене на фокус (защото там най се усеща при развалена машинка). Не се притеснявай всичко е ок.
И аз съм го чувал в предишните ми галакси, но тук сякаш е по-отчетливо ( според мен заради по големият зуум ) и при по рязко оставяне на телефона ( хвърляне ) върху мека повърхност като креват, канапе се чува едно издрънкване  Sleepy Undecided

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

При s20 цветовете на снимките са някак по-нереални и не толкова приятни за окото, спрямо s10. s10 дава по-топли и приятни цветове, както например PIXEL или iPhone. Съмнявам се, че това ще се оправи с някакъв ъпдейт и затова искам да пробвам с gcam. Обаче нито една версия не тръгва при мен. Веднага сле отваряне на приложението то се самозатваря. Има ли работеща версия за s20 или пък начин да го подкарам?
[-] 1 потребител изказва благодарност на rusnakaa за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)