Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Софтуерни проблеми и въпроси

(2021-11-19, 09:48:53)osssinator написа:  Явно гениите от Самсунг не са предвидили, че обикновен юзър може да ползва повече от едно блутут устройство. Нелепо е да имаш кънекнъти слушалки или автомобил и разговора да не започва автоматично през тях.
Трябва да е от женски род за да може да работи с няколко устройства. Lol
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • osssinator
Цитирай
Аксесоари

Опитвам се да вляза в рекавъри, за да изтрия кеш.  20 пъти пробвах със задържане едновременно на звук + и  включване, но не става.  Вибрира въднъж при включване и втори път при зареждането на Самсунг логото. Телефонът е от А1. Да няма някаква забрана до този режим? Не бях имал телефон, който да не поддържа този режим. Lol Bu Само в Safe mode влиза
Прегрях го от проби.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Зареждане, но не в зарядно,а в компютър или слушалки. Скоро го научих и аз от този форум.
[-] 1 потребител изказва благодарност на etog за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2021-11-25, 10:40:23)airbus написа:  Опитвам се да вляза в рекавъри, за да изтрия кеш.  20 пъти пробвах със задържане едновременно на звук + и  включване до появата на логото, но не става.  Вибрира въднъж при включване и втори път при зареждането на Андроид. Телефонът е от А1. Да няма някаква забрана до този режим?
Прегря от проби.

За Samsung при Android 11 и 12:

Revovery mode:

Изключва се телефона, Power OFF (изчаква се да извибрира).
Включва се с USB към компютъра ИЛИ USB слушалки или Зарядно.
Натискат се и се задържат Vol + и Power (докато се появи revovery menu-то).
(Не с всяко USB на компютъра става, както и не всяко зарядно, може и кабела да е проблемен)

Може и през компютъра с кабел и работещ (с разрешен adb):
adb reboot recovery

---

Download mode / Bootloader mode / ODIN MODE:

Изключва се телефона, Power OFF (изчаква се да извибрира).
Задръжат се Vol + и Vol -
Включва се с USB към компютъра ИЛИ USB слушалки.

Може и през компютъра с кабел и работещ (с разрешен adb):
adb reboot download
или
adb reboot bootloader

или
от Recovery mode, втората опция е "Reboot to bootloader"


---

П.П.
Safe mode влиза, ако се държи Vol - (минус)

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 3 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • airbus, kerenski, OGIER
Цитирай

Много благодаря за детайлното разяснението! Стана със слушалките. Smile
Не съм предполагам за необходимостта от кабели, за влизането в тези режими.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Тези дни забелязвам промени в internet приложението на Самсунг.
- в адрес лентата имената на сайтовете са с болд|удебелен шрифт
- винаги се появяват предложения на написаното, въпреки че съм ги изключил
- синята линия за зареждане  стана два пъти по-дебела

Нищо не съм променял. Къде да търса настройки за тези неща? И при вас ли е така?

[Изображение: Screenshot-20211128-212310-Samsung-Internet.jpg]

[Изображение: Screenshot-20211128-212437-Samsung-Internet.jpg]

[Изображение: Screenshot-20211128-212548-Samsung-Internet.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Може би от актуализации на приложението

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
[-] 1 потребител изказва благодарност на iliev80 за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Обновиха приложението , промените дойдоха от това
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Доста неприятно без възмоност за донастройване. Мога ли да сложа по-старата версия?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Не знам дали е при мен само и се чудя, защо горе в ляво започна да ми излиза иконкатам за Volte/LTE, до сега никога не излизала??  Huh


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Здравейте, имам проблем с микрофона на S20+. При нормален разговор всичко е наред, но при включване на високоговорител не ме чуват.
Цитирай

Тествай първо микрофоните  *#0283#

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2022-06-13, 11:09:27)airbus написа:  Тествай първо микрофоните  *#0283#

Здравейте, тествах ги на rcv_1st Mic не се случва нищо, на spk 2nd и 3rd mic се чува.
Цитирай

Този 1st Mic май беше в долната част. Виждте да не е запушена дупката му.
.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Голям ъпдейт дойде..


Прикачени файлове Миниатюри
   

S20FE SD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)