Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Хардуерни проблеми и въпроси
#1

[Изображение: e94e0e993e27f84abed8627343921783-full.jpg]

  Хардуерни проблеми и въпроси за вашето устройство

 
Цитирай
Аксесоари
#2

От 10 снимки и 2 не особено дълги клипа тва загря на поразия. Някой друг забелязал ли е нещо подобно?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#3

(2020-04-27, 23:24:07)ole написа:  От 10 снимки и 2 не особено дълги клипа тва загря на поразия. Някой друг забелязал ли е нещо подобно?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
При мен се затопляше, когато работеше камерата, но не беше нещо кой знае какво, но на разговор на гугъл дуо, след 10-12 мин направо гореше. Прекъснах си един разговор вежнъж защото си помислих, че дисплеят ще замине.
Цитирай
#4

Имал съм два флагмана S6 Edge и S8 ....ами и двата грееха.Явно при S серията така се получава.Което не знам до колко е редно и нормално.
Цитирай
#5

При снапдракон версиите май не се получава.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#6

Това са митове и легенди, Snapdragon също си грее, а тези отпреди 3-4г. направо си бяха като котлони когато ги натовариш, особено пък на слънчева светлина.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на djkitactk за това мнение:
  • martoo, OliQueenBG
Цитирай
#7

(2020-04-28, 11:54:49)djkitactk написа:  Това са митове и легенди, Snapdragon също си грее, а тези отпреди 3-4г. направо си бяха като котлони когато ги натовариш, особено пък на слънчева светлина.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Оффф айде пак компетентно мнение, почиващо на сведения от преди 10 години. Да снапдрагън имаха супер сериозен проблем със греенето на един флагмански процесор 810 мисля че беше (поправете ме ако бъркам) до степен, че се наложи да пуснат допълнителен чип 808 (пак не съм много сигурен за номерацията), но от там нататък нямат абсолютно никакви проблеми с това. 

Обратно към конкретния случай. Играх си и с двата процесора с20+ със ексинос и сега съм с телефон със 865. И двата са подлагани на едно и също (моята употреба). Докато единият ми гореше в ръката от гъул дуо, то снапдрагъна не разбира че изобщо работии. Да телефоните са от 2 различни марки, но ако СД греят в самсунг това не говори добре за тях. Или софта им е калпав и пече процесора или охлаждането им не струва Wink
Цитирай
#8

Нали не мислиш, че някой ще си признае, че се е прецакал. Той всъщност е нямал избор, а пък и разликата не е толкова драстична.
Истината е, че ако нямаше клипове в интернет, никой нямаше да мрънка сега.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • numak
Цитирай
#9

Ново 20-се за притежателите на Ултра... Дано да е фейк...

https://mobilebulgaria.com/news/potrebit...-s20-ultra

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#10

И това защо го постваш в тази тема?

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#11

Човек в бързината не може ли да се обърка?

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#12

Колеги, нов собственик на S20+ съм ,поради кофти случка със стария ми добър S8 + и бързо належящо закупуване на телефон../ 450лв за смяна на дисплей на С8+ ме зашеметиха/
Дали не сгреших с избора , че не взех ноут 10+ само ме гложди ама това е друг въпрос..
Та на въпроса..
Оставям го на бързо БЕЗЖИЧНО зарядно вечер, към 2 3- сутринта или сутринта чак, го намирам светещ с някви нотификации /нормално/, зареден и ...ИСКАЩ парола , все едно е рестартиран..
Не мога да разбера, дали прегрява от зареждането и се рестартира или е някаква функция на заключването. ..??
Смисъл , ползвам лицево и пръстов за отключване, след рестарт иска само парола по принцип..
Как да разбера...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#13

На 24 часа веднъж иска въвеждане на паролата. Поне при ултрата ми е така с включени пръстово и лицево разпознаване, всяка сутрин иска да си въведа паролата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#14

(2020-05-02, 06:36:52)OliQueenBG написа:  На 24 часа веднъж иска въвеждане на паролата. Поне при ултрата ми е така с включени пръстово и лицево разпознаване, всяка сутрин иска да си въведа паролата.
Не е на 24 часа. ( просто така се засича защото през нощта, а и всеки става почти по едно и също време ) НО е след 4 часа не използване ( не докосване на телефона , може и през деня да е и два пъти или повече на 24 часа )
И това е от Андроид 10 и не може да се изключи ( това е ако се използва лицево разпознаване , ако го оставите само на пръстов ще иска парола на всеки 72 часа [Изображение: 9dba1b10a9799b1c8f31f4b001f4dee4.jpg]

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 3 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • Bavarche, mitakabs, OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)