Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 10 и Mi 10 Pro
#26

С това разполагам от към телефон!Любопитно ми беше да видя до къде са стигнали телефоните,напредък има но при сравнение само с друг по-стар модел телефон.Те самсунг са по назад при камерите от хуавей!
Цитирай
Аксесоари
#27

Не ти го казвам с лошо, напротив. Хубаво е, че някои хора тестват така, ако не за друго, поне сами за себе си.
Цитирай
#28

Ще видим каква цена ще му лепнат във Виваком.
Ако Гугъл успеят да изкарат временен лиценз както Майкрософт и заработят пак с Хуауей ще бъде весело с новата P40 серия. Тъкмо до подписването ми лятото ще има сведения.
Цитирай
#29

Презентацията на Mi10 извън Китай е насрочена за 31 март.
[Изображение: 9744b6cddb27525ee8cc6b58456ddf2e-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#30

Презентацията за Индия ще е на 31.03.
За Европа ще е на 27.03. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#31

Mi10 ще струва 700 паунда в Англия, версията с 128гб памет, а тая с 256 ще е 800£. Mi10Pro няма да се предлага.
За останалата част на Европа се споменават цени между 750-850€, което предполагам пак е за Mi10.

https://www.gsmarena.com/the_xiaomi_mi_1...-42215.php
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#32

Значи, тия цени ако са близо до истината може и да продадат стотина бройки. Стига, това е несериозно вече. Не ги ли напускат по операторите със сериозна субсидия няма да им се вържат много хора.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на dani_z25 за това мнение:
  • airbus, eksoldier
Цитирай
#33

И двата модела получават сериозен софтуерен ъпдейт на камерата.
https://www.gsmarena.com/the_xiaomi_mi_1...-42268.php

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#34

Утре, 27-ми март, в 15.00 часа българско време започва европейската премиера на Xiaomi MI 10. Прякото предаване ще се излъчва по всички възможни канали: https://twitter.com/Xiaomi/status/1240909053817061376

Интересно ще бъде да видим какви ще са цените за Европа и сроковете за старт на продажбите. Епидемията от Covid-19 обърка всичко и оказва много негативно влияние върху смартфон индустрията.


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • doktorra, stenlius, Victormihov
Цитирай
#35

Колеги, след половин час започва глобалната премиера на Xiaomi MI 10 и MI 10 Pro. Прякото предаване ще проследим тук:




[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • milss
Цитирай
#36

Първите статистики от прякото излъчване:

За една година Xiaomi влиза в топ 5 по продажби на още 20 страни, довеждайки общият им брой до 45.

Повече от половината от всички смартфони на компанията вече се продават извън Китай.

Приходите за първите три тримесечия на 2019 г. от продажби в чужбина са за 10 милиарда долара.


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • doktorra, Harbinger, Victormihov
Цитирай
#37

Нали нямаше да е пред публика, тези аплаузи какви са?.. Smile

До тук с имиджа на евтини флагмани, удариха 2та бона...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 4 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • airbus, eksoldier, Harbinger, plevel12
Цитирай
#38

Принципно мислех да сменям S8-цата с марка, която досега не съм ползвал, ей така за разнообразието, макар че досега съм имал само Самсунг и ЛГ + едно сони. Тия двата телефона (mi 10/mi 10 pro) ме грабнаха първоначално според слуховете, обаче за тия цени ... не мерси. Той малкият ще излезе сигурно по-скъп от V60 без втория дисплей, пък не виждам на какво основание. По-малка батерия, липса на жак за слушалки и слот за карта с памет, липса на IP68 и MIL-STD-810G, няма Hi-fi Dac, вибрационният мотор и камерите силно ме съмняват да са по-добри от на ЛГ-то. Единствено дето има 90 hz дисплей, обаче пък е извит.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Harbinger за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#39

Цените не са адекватни, особено в текущата ситуация с корона вируса. Предполагам ще ги свалят по нататък.

Хубаво е, че хората имат избор, например Xiaomi Redmi K 30 Pro е чудесен вариант.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Harbinger
Цитирай
#40

До месец са паднали наполовинаSmile
Аз мисля за Про, само да дойде.

Екраните на кой са? Самунг, Сони, Бое?
Някой знае ли?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#41

Почти всичко над 60 херца е на Самсмунг с едно изключение. https://www.gsmarena.com/huawei_p40_line...-42281.php

Обаче на BOE дисплеите далеч не стават толкова ярки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Harbinger за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#42

(2020-03-27, 17:04:54)Victormihov написа:  ...Аз мисля за Про, само да дойде.
Ще дойде. Mi 10 Pro ще се продава официално в България. Но можеш да забравиш за съотношението цена/качество, което беше толкова актуално за този бранд преди време: http://nixanbal.com/xiaomi-mi-10-i-mi-10...-balgariya

 
Цитирай
#43

999 евраци за Pro... и едно Шаоми завива шоколад. Прецакаха Huawei и сега ще му търсят заместник на международния пазар. К30 Pro/Poko F2 ще държи фронта. Имат хляб да изядат, докато започнат да се мерят със скъпарските флЕгмани. Щом искат де.

Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#44

Трябва да се види на живо да се съберат впечатления от потребителите, тогава можем да приказваме дали цената е много или малко.
Иначе 2000лв за телефон без ip68 си е много.
Хубавото е, че това е фирма без никаква история и традиция, днес е 2000лв, утре е 1000лв.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#45

Под "утре" , ако имаш предвид минимум поне 1 година, може и да си прав. Откакто следя цените на телефоните им, не съм забелязал да се обезценяват по-бързо от на другите компании. Но пък те си бяха с много добро съотношение цена/качество.

Както съм споделял и преди, китайците имат план поне "100 години напред". Упорити са и го следват. Предполагам, че с прехода към флагмански цени, постепенно ще се появят всички останали характеристики - IP рейтинг, безжично зареждане, 90/120 херца опресняване на екраните и т. н.
Ще подобрят и камерите, както се вижда. Само софтуера не зная как ще стане, че в последно време... все още действат като китайски/индийски програмисти в лошия смисъл на думата. Не зная как е при флагманите, но в средния клас е пълен мрак - месечни секюрити ъпдейти е нещо невиждано; изкарват само за нови версии и после дълго влачат закрепването им.

За мен този "флагман" е надценен, но със сигурност очаквам в следващите 2-3 години да дръпнат като Huawei. Разбира се и като цена.



Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#46

Никога не съм имал проблем със софтуера на флагманите им. Жената ползва Ноут 7 откакто е излязъл и няма проблеми. Както не е един път съм казвал за софтуера им - бъговете не са повече от на останалите. С10е същи ми прави леку мизерии от време на време.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#47

Ще го чакам на промоция поне на -60%.Тия цени ми се виждат адски високи,миналата година лятото взех Mi 9 за под 700лв и изведнъж следващия модел на двойна цена.Относно софтуера аз съм доволен,това ми първия телефон на марката и съм нямал някакви драми.
[-] 2 потребители изказват благодарност на JOKVN за това мнение:
  • aladin, milenvn
Цитирай
#48

С купон  GBMI10PRO8256 цената на Mi10 pro пада на $859.99 от Gearbest https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...d=78866164

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#49

Европейската версия на Xiaomi Mi 10 Pro излиза с надпис на кутията "with easy access to the Google apps you use most", което означава, че смартфонът осигурява лесен достъп до най-често използваните приложения на Google.
[Изображение: 22857d52dfd4bae5ca8fa255a518ca99-full.png]

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4, OliQueenBG
Цитирай
#50

Стана ясно, че освен базовата версия на MI 10 се очаква и топ версията - Xiaomi Mi 10th Anniversary Edition. Засега няма по-конкретна информация какво можем да очакваме от нея.
[Изображение: 00bcbcf59387c52d6bb85bbc848aba76-full.jpg]

[Изображение: da722961d62b1e9fc51c75f975f44f62-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)