Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия Note 10+
#1

Колеги,добро утро.
От два дни имам Note 10+.Когато сутрин го извадя от зарядното ми прави впечатление,че батерията след две минути пада на 99% без дори да съм отворил телефона.
Преди него имах Iphone xs max и от 100 до 99% батерията падаше след около 5 мун. ползване на телефона.
Не съм новобранец с телефони на самсунг и на андроид въобще-спрял съм повечето ненужни неща,ограничил съм процесите на заден фон,но батерията си пада.
Как е при вас?

Милан
Цитирай
Аксесоари
#2

Спокойно това е нормално, всички Нот 10 ки се държат така, много пъти е коментирано. Тук при нас най-бързо пада от 100 до 90 %, но пък от 30 до 0 % държи повече. Всичко това е въпрос на софтуер как отчита процентите, по важно е общото време на разряд как е.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • divna
Цитирай
#3

Благодаря колега.

Милан
Цитирай
#4

Да, при iPhone държи в началото повече, но пък пада в края по-бързо, докато при Android е обратното.
Има тема за батерията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Като ударя чертата бързо/бавно или бавно/бързо, като при айфона до сега не съм имал такъв живот на батерията. Две денонощия че и остава за още.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#6

По-важно ми е в рамките на деня какво се случва. В края на деня завървам с мин 40% заряд, като денят ми е дълъг. И съм доволна, много Wink Имам спокйствието, че ще изкара деня, и много, много в % на батеията не се заглеждам Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • a5545ka, NaniG
Цитирай
#7

(2020-02-15, 07:51:07)Petreto1980 написа:  Колеги,добро утро.
От два дни имам Note 10+.Когато сутрин го извадя от зарядното ми прави впечатление,че батерията след две минути пада на 99% без дори да съм отворил телефона.
Преди него имах Iphone xs max и от 100 до 99% батерията падаше след около 5 мун. ползване на телефона.
Не съм новобранец с телефони на самсунг и на андроид въобще-спрял съм повечето ненужни неща,ограничил съм процесите на заден фон,но батерията си пада.
Как е при вас?
Така е и при s10.Може би това е от андроид10
Цитирай
#8

След ъпдейта до 10-ката ли почна така да се държи,или и преди това?

Милан
Цитирай
#9

(2020-02-16, 23:08:36)Petreto1980 написа:  След ъпдейта до 10-ката ли почна така да се държи,или и преди това?
Незнам защото ъпдейтнах веднага при покупка на телефона,който беше със Pie.
Цитирай
#10

И с 9-та беше същото.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Petreto1980
Цитирай
#11

Мен малко ме дразни, че от 5процента, много бързо пада на 4-3-2-1-0 и се изключва и повече не може да се включи!
на Хуауей се изключва защитно на 2 да пази батерията, а и може ако се наложи да го пуснеш пак и да се обадиш!

Също има ли функция (не я намирам) или официален ап, който да показва живота на батерията на НОУТ 10 ПЛЮС ?
като казвам официален, имам предвид ако не на самсунг, то поне някакъв по истински, защото намирам десетки апове за хелт, но им нямам доверие!
преди имах айфон ХР и от време на време си я следях, което е полезно!
Ноут 10 ползвам батерията на режим висока производителност!
Цитирай
#12

(2020-02-17, 20:58:22)ttip написа:  Мен малко ме дразни, че от 5процента, много бързо пада на 4-3-2-1-0 и се изключва и повече не може да се включи!
на Хуауей се изключва защитно на 2 да пази батерията, а и може ако се наложи да го пуснеш пак и да се обадиш!

Също има ли функция (не я намирам) или официален ап, който да показва живота на батерията на НОУТ 10 ПЛЮС ?
преди имах айфон ХР и от време на време си я следях!
ползвам батерията на режим висока производителност!
Трябва да инсталираш от Ап.стора -Accu battery ида направиш един разряд и заряд на батерията !
Цитирай
#13

След като батерията направи няколко етапа на разреждане и зареждане,и след като минах на режим пестене на батерията с изключен AOD и спиране на ненужните приложения във фонов режим батерията се държи наистина чудесно.Да,отново пада почти веднага с 1% след вадене от зарядното,но свикнах с това.

Милан
[-] 1 потребител изказва благодарност на Petreto1980 за това мнение:
  • emo_841
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)