Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

youtube субтитри
#1

Здравейте.Как бих могъл да си изкарам бг субтитри в приложението,излиза ми само "английски автоматично генерирани".
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

В профила на youtube, влизаш в настройки. Там включваш субтитри и си избираш език.
Цитирай
#3

Там ми е на български,и не става
Цитирай
#4

Възможно ли е просто да няма български субтитри за конкретното клипче?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#5

На всички клипове е така
Цитирай
#6

Мисля, че са малко клиповете с български субтитри Smile
Цитирай
#7

(2020-02-15, 20:22:54)Boby13 написа:  Мисля, че са малко клиповете с български субтитри  Smile
Май аз не разбирам,как с български субтитри?Youtube на компютъра превежда всички клипове на български
Цитирай
#8

А тук как са ти настройките :


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

Ето така съм ги направил
Цитирай
#10

Явно на Андроид не работи така, както казваш работи на компютър ? Никога не съм ползвал тази функционалност Smile
Цитирай
#11

(2020-02-16, 12:05:26)Boby13 написа:  Явно на Андроид не работи така, както казваш работи на компютър ? Никога не съм ползвал тази функционалност  Smile
А при теб как е?Излиза ли ти на български
Цитирай
#12

Не излиза Smile Просто пробвах Smile И си мисля, че ще излиза само евентуално на филми или там, където има преведени субтитри ! Няма начин да излиза навсякъде, поне според мен !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#13

(2020-02-16, 12:59:56)Boby13 написа:  Не излиза  Smile Просто пробвах  Smile И си мисля, че ще излиза само евентуално на филми или там, където има преведени субтитри ! Няма начин да излиза навсякъде, поне според мен !
На лаптопа което видео има суб,може да му избера да ми ги показва на 100 езика,на тел единствено на английски.А при теб не разбрах,само на английски ли излизат
Цитирай
#14

Дай пример за някое видео, което на компа има много субтитри ? Линк ?

Дал съм като теб настройките за български субтитри ! Няма икона от настройките на видеото за субтитри  Smile Няма и за това какво да избирам Smile За музикални клипове говориш или за филми ? Дай линк към някой клип, за който знаеш, че на компа има субтитри, включително и на български език  Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#15

https://www.youtube.com/watch?v=RpGLqvgwtFM&t=222s
Цитирай
#16

Само английски език - автоматично генерирано Smile Явно това са възможностите при youtube на мобилните ОС Smile
Цитирай
#17

Направиш ли го с изглед за компютър, може.... Много странно, трябва да се поразровя
Цитирай
#18

Сподели ако откриеш как става. На компютъра има опция за превод, но на телефона не откривам такава.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • kuulman
Цитирай
#19

Нормално е, когато го дадеш на десктоп режим Smile Това е през браузера, нали ? Пробвах и става Smile Защото аз досега опитвах през приложението Smile Smile Smile През YouTube основно гледам музикални клипове или пък видеа, които са на руски, защото просто го владея доста добре Smile
Цитирай
#20

Има вероятност само Premium версията да го поддържа - който не си е ползвал безплатния период за нея и не го мързи нека пробва.
Цитирай
#21

(2020-02-16, 17:07:10)Boby13 написа:  Нормално е, когато го дадеш на десктоп режим  Smile Това е през браузера, нали ? Пробвах и става  Smile Защото аз досега опитвах през приложението Smile Smile Smile През YouTube основно гледам музикални клипове или пък видеа, които са на руски, защото просто го владея доста добре  Smile
Да,за приложението говорим,от там да става.Само пробвах през браузъра в десктоп режим.Излиза че в приложението е проблема.Да,и аз гледам на испански,но понякога гледам ревюта които са на английски и имам нужда от превод

(2020-02-16, 17:10:47)Vi70 написа:  Има вероятност само Premium версията да го поддържа - който не си е ползвал безплатния период за нея и не го мързи нека пробва.
Да,ако някой има премиум да сподели как е
Цитирай
#22

Аз пробвах на лаптопа клипа който е качил kuulman има субтитри само на английски.Още преди ми е направило впечатление че някой клипове имат българси субтитри на други не
Цитирай
#23

Ето как се пуска автоматичен превод на всички клипове. Ние се опитваме да пуснем превода през приложението, а не през PC.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • kuulman, NaniG
Цитирай
#24

(2020-02-16, 18:32:08)DoryanY написа:  Аз пробвах на лаптопа клипа който е качил kuulman има субтитри само на английски.Още преди ми е направило впечатление че някой клипове имат българси субтитри на други не
Клипа има субтитри на 100 езика,99 % от клиповете имат съб на какъвто език искащ

(2020-02-16, 18:36:03)Vi70 написа:  Ето как се пуска автоматичен превод на всички клипове. Ние се опитваме да пуснем превода през приложението, а не през PC.
Много точно!
Цитирай
#25

Незнам при мен и на приложението и през браузера и на ПС е генерирано субтитри авто на английски и няма опции за промяна. Има избор на език и там е Български. С най новата версия на Youtube съм        

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)