Анкета: Преброяване на собствениците на Samsung Galaxy S20/S20+ - Нямате права да гласувате в тази анкета.
сиво
43.59%
17
43.59%
розово
0%
0
0%
небесносиньо
28.21%
11
28.21%
черно
28.21%
11
28.21%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Преброяване на собствениците
#26

999 паунда са макс 2250лв, което не е 2500. Ексинос чипа може да е по-слаб и не толкова енерго ефективен като последния SD865, но и е далеч от процесор в среден клас телефон както се изказваш. Дори и в ревютата, в които се изказват разликите между двата процесора се казва че е ежедневна употреба няма да намериш никаква разлика. Тия проценти повече точки в някой синтетичен тест няма да ги усетиш повярвай ми. Разликата в издръжливостта на батерията не е толкова голяма че от 1 ден да изкараш 2, съответно е кажи речи все тая. Да, бих предпочел телефона ми да е със снапдракона и се надявам в скоро време Самсунг да почнат да ги слагат и в Европа, ама аре стига сега, не е такава болка за умиране и за такова реване по форумите, яко се преувеличава.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 3 потребители изказват благодарност на ole за това мнение:
  • OliQueenBG, trendata, Velev636
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-04-03, 10:37:10)ole написа:  999 паунда са макс 2250лв, което не е 2500. Ексинос чипа може да е по-слаб и не толкова енерго ефективен като последния SD865, но и е далеч от процесор в среден клас телефон както се изказваш. Дори и в ревютата, в които се изказват разликите между двата процесора се казва че е ежедневна употреба няма да намериш никаква разлика. Тия проценти повече точки в някой синтетичен тест няма да ги усетиш повярвай ми. Разликата в издръжливостта на батерията не е толкова голяма че от 1 ден да изкараш 2, съответно е кажи речи все тая. Да, бих предпочел телефона ми да е със снапдракона и се надявам в скоро време Самсунг да почнат да ги слагат и в Европа, ама аре стига сега, не е такава болка за умиране и за такова реване по форумите, яко се преувеличава.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk


2250 лв малко ли са бе човек... Big Grin И да максималната производителност няма да се усети в ежедневната употреба ако не се играе на игри, но прегряването се усеща. Ситуацията която ме отказа от телефона и ме накара да го върна... Разговор на Гугъл дуо, батерията се срина от 24 25% до 3% за няма и 15 минути. Слагам да се зарежда (на уайрлес) и ми изписва, че не може да зарежда защото е прегрял... И трябваше да си прекратя разговора. Еми имаме телефон за 2250 лв на който не можеш да проведеш видеоразговор без да правиш почивки... Това за някой ако е ок, за мен не е Wink Наистина с яд върнах телефона, защото за това време се влюбих в телефона като изработка и като дисплей. Супер резервиран бях за интерфейса, защото ми беше първи самсунг, обаче, сега малко ми липсва даже... Но с тоя процесор няма как просто...
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#28

(2020-04-03, 11:29:45)numak написа:  2250 лв малко ли са бе човек... Big Grin И да максималната производителност няма да се усети в ежедневната употреба ако не се играе на игри, но прегряването се усеща. Ситуацията която ме отказа от телефона и ме накара да го върна... 
Нали на запад уж цените са по ниски, а аз ултрата я взех за 1900 лева. Както и да е да се върнем на въпроса... Няколко пъти вече споменавам, че играя доста игри на телефона си и загряване НЯМА, същото важи и при гледане на филми през Netflix и HBO GO, също и при видео разговори през Viber и Messenger (Duo не съм пробвал просто защото никой от приятелският ми кръг не го ползва). До сега не съм попадал и на подобен срив в батерията който описва колегата. Явно проблемите описани от numak не се проявяват при всеки.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#29

(2020-04-03, 14:31:57)OliQueenBG написа:  Нали на запад уж цените са по ниски, а аз ултрата я взех за 1900 лева. Както и да е да се върнем на въпроса... Няколко пъти вече споменавам, че играя доста игри на телефона си и загряване НЯМА, същото важи и при гледане на филми през Netflix и HBO GO, също и при видео разговори през Viber и Messenger (Duo не съм пробвал просто защото никой от приятелският ми кръг не го ползва). До сега не съм попадал и на подобен срив в батерията който описва колегата. Явно проблемите описани от numak не се проявяват при всеки.

Чакай сега... нали уж се спазваха темите за съответният модел Big Grin Ти къде дойде да даваш акъл с ултрата тука Big Grin Иначе сега сериозно... Ултрата явно има доста по добра система за разсейване на топлината. В тубата има един клип как го разглабят. Има някаква медна пластина със някаква течност във вътрешността за охлаждане. S20 и плюса не знам дали имат подобна система. На стрийминг и на игри (Асфалт 9) и аз нямах проблем, но пък на асфалта определено се забалязваше фрейм дроп на моменти. Затопляше се телефонът, но в рамките на нормалното, но на дуото беше ужас. Да, може би е бъг на самото дуо, който някога ще бъде оправен... Но батерията беше ужас 4 часа дисплей с клизма беше най доброто което постигнах за 2 седмици, което за такъв телефон е смешка, а да не говорим че в стенд бай процесорът си точи като за световно. Ако оставя телефона 2 дни без да го пипам ще падне батерията сигурно с 15 минути дисплей... Може и да не докара 2 дена. 

П.С.: Докато ме цитирате ще отговарям Big Grin Иначе вече съм готов да напусна Самсунг раздела с най-добри пожелания към всички Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#30

S20 Grey
o2 DE
Преди няколко дни взех един Note 10+ ама нещо не се вписа в начина ми на живот. Теоретично е звяр , ама...
Днес го смених за S20. Еми буквално е едно бижу в ръката. Много много, удобен и нека да го кажа - секси телефон. От времето на HTC не бях усещал такава радост от дизайна и формата на телефон.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 3 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • CuBG, OliQueenBG, Victormihov
Цитирай
#31

И от мен един S20 сив - Telenor oт 11.03.
Цитирай
#32

Здравейте, дойде време да сменя ОР7т и се спрях на С20+, като преди това минах за кратко и през С20 ултра.
Предпочетох С20+ заради резмера.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Velev636 за това мнение:
  • OGIER, trendata
Цитирай
#33

Galaxy S20 + Cloud Blue - малко ме дразни цвета..2020г не можаха ли да докарат прилични цветове, старата ми С8+ беше прекрасно синьо!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#34

Космическо сив Samsung Galaxy S20 от вчера, виваком.

Samsung Galaxy S24 256GB Onyx Black + Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L 10.1 32GB 4G
[-] 1 потребител изказва благодарност на ZaRko за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#35

+1 Синичък S20 plus

Iphone X Space Grey 
[-] 1 потребител изказва благодарност на lockup за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#36

+1 S20 Сив
Цитирай
#37

S20 сив от а1

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

S20 + Cosmic Gray

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#39

+1 S20+ син Теленор

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на NikolaiSS за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG
Цитирай
#40

Един и от мен, виваком

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ 
Цитирай
#41

(2020-08-14, 17:40:23)goshkostili написа:  Един и от мен, виваком

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Не че има голямо значение, но Ultra има отделна тема за преброяване Smile
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98891
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)