Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да сменя звуците за уведомление а50
#1

Здравейте пичове, вчера взех едва а50 ка да я разцъкам. Ама какво направих и сбожих звук за уведомление някаква дълга мелодия и сега не мога да я сменя. Опитвам се, но снои само тя и няма длуги звуци. Дайте помощ моля ви . Ето принт


Прикачени файлове Миниатюри
       

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Не мога да редакнирам през телехона, затова пускам отгавор, сори, плосто не намерих опцията, или още спя. Другото, как мога да извадя процентите на батерията да ми стоят на начален екран до иконката за батерията ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#3

(2020-02-19, 08:41:38)chinchilla написа:  Не мога да редакнирам през телехона, затова пускам отгавор, сори, плосто не намерих опцията, или още спя. Другото, как мога да извадя процентите на батерията да ми стоят на начален екран до иконката за батерията ?
Дърпаш надоло екрана, и натискаш горе вдясно трите точки.Натискаш лента на състоянието и там отмяташ 'показване процент батерия".
[-] 1 потребител изказва благодарност на mathur за това мнение:
  • chinchilla
Цитирай
#4

Благодарско, въобще и не ми беше дошло на ум. Ами относно системните тонове ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#5

Като влезеш там, където си показал и както е на скрийншота ти, дадеш стрелката назад горе вляво не те ли връща в директорията на всички звуци?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#6

(2020-02-19, 21:15:39)chinchilla написа:  Благодарско, въобще и не ми беше дошло на ум. Ами относно системните тонове ?
Настройки , звуци и вибрация , тон позвъняване и избраш коя от двете сим карти.И си задаваш тон който ти харесва.
Цитирай
#7

Еми не ми намира други мелодии, освен over the horizon. Ще се ресетва май

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)