Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu 16th бързо изтощаване на батерията.
#1

Здравейте! Имам проблем с въпросният телефон. На два пъти ми се случва, когато си лягам батерията на телефона да е над 60% и сутринта като се събудя да установя, че телефона се е изключил поради липса на заряд. Когато въведа кода *#*#4636#*#* и в скритото меню "информация за батерията" ми показва, че скалата на батерията е 100 а състоянието и е добро. Та не знам тази информация в това меню колко е коректна, но искам да ви попитам дали няма някакъв проблем с батерията или просто някое приложение я точи на заден фон. Някой тук във форума имал ли е подобен проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-02-18, 07:34:26)cuniculus написа:  Здравейте! Имам проблем с въпросният телефон. На два пъти ми се случва, когато си лягам батерията на телефона да е над 60% и сутринта като се събудя да установя, че телефона се е изключил поради липса на заряд. Когато въведа кода *#*#4636#*#* и в скритото меню "информация за батерията" ми показва, че скалата на батерията е 100 а състоянието и е добро. Та не знам тази информация в това меню колко е коректна, но искам да ви попитам дали няма някакъв проблем с батерията или просто някое приложение я точи на заден фон. Някой тук във форума имал ли е подобен проблем.
С кой флейми си,китайския 8 или Глобал?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#3

С Global съм
Цитирай
#4

(2020-02-18, 08:14:11)cuniculus написа:  С Global съм
Преинсталирай го, като го качиш от сайта на Мейзу през телефона. Като изчисти всичко с clear и после като се инсталира,не вкарвай профили,стигни до основното меню,влез в настройки и дай хард ресет . След това си сложи някъде песните и другите неща от вътрешната памет и и дай формат.
Би трябвало да се оправи. Някой процес точи батерия.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#5

Само че телефона беше с китайска версия на софтуера. И ми качиха глобалната. Сега глобалната версия може ли да се инсталира по нормален начин. Да не стане някой гаф. На гърба на телефона пише "Модел 882Q", а в настройките пише 882H.
Цитирай
#6

(2020-02-18, 08:25:58)cuniculus написа:  Само че телефона беше с китайска версия на софтуера. И ми качиха глобалната. Сега глобалната версия може ли да се инсталира по нормален начин. Да не стане някой гаф. На гърба на телефона пише "Модел 882Q", а в настройките пише 882H.
Щом веднъж е качена,няма да има проблем да се качи пак. А,ако не може той Мейзу просто не разрешава. Спокойно,няма какво да ми направиш. Давай. И все пак как ти качиха глобална? През twrp или със смяна на една настройка?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#7

Върни му заводски настройки. Първо си направи бекъп на важните неща и го метни на компютър.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)