Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимка на цял екран по време на разговор
#1

Здравейте, като говоря и съм добавил снимка на контакта излиза само в едно малко кръгче отгоре, а не в цял екран.. Има ли начин това да се промени ?
Рових из менюта, но нищо не намерих..
Аз ли нещо пропускам или е нещо по-забутано :?
Цитирай
Аксесоари
#2

Вярно че преди време го имаше или може би съм ползвал някакъв мод, сега не го намирам.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#3

(2020-02-18, 22:00:07)Marcus написа:  Вярно че преди време го имаше или може би съм ползвал някакъв мод, сега не го намирам.
А ти сега с какво помогна?
Цитирай
#4

Излиза на цял екран само когато на тебе  ти звънят.

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#5

И пак не излиза на цял екран, дори и когато ми звънят, излиза една идея по-голямо кръгче на снимката, но не на цял екран..
PS: Сагата със сензора за близост при разговор да гаси екрана се реши като преместих протектора на дисплея с една идея по-ниско от говорителя..
Сега си лови прекрасно от 4-5 см близост и не натискам нищо с бузата..
Цитирай
#6

Mi 9 Lite - Google Dialer, Google Contact И да търся и да ме търсят излиза в кръгче малко. Smile
Предполагам и повечето андроид телефони е така. Но имаме по 6 инча екрани де. Smile Супер тъпо.
Има някви апликации който уж слагат снимка на цял екран, ама пък другите работи изглеждат като....
Това да го нямя като вградена опция да си избереш как да ти се появява в кръгче, половина екран,
цял екран и т.н. е някакъв мега пропуск. Не искам да давам за пример как е при iPhone.

:: respect
[-] 1 потребител изказва благодарност на userworx за това мнение:
  • Диляна Лазарова
Цитирай
#7

Дано с новия ъпдейт да го променятSmile
Цитирай
#8

И при Хуавея е същата циганийка, ако това ви успокоява... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#9

На Mi9T която и да сложа, излиза ми на цял екран само при входящи обаждания. Може-би защото съм забранил всякакви синхронизации на контакти с акаунти от Фейсбук(Месинджър), Вайбър, Скайп, Инстаграм и т.н. Контактите ми са в телефонната памет и дори с Гугъл не ги синхронизирам.
______
P.S. И на Huawei P8 ми излизат на цял екран.
Може-би по същите причини.
Цитирай
#10

(2020-02-18, 22:11:04)hristop написа:  А ти сега с какво помогна?
Повече от колкото твоя пост помогна.

По темата, добавих нова снимка на един контакт и направих малко проби. Ако е добавена през гугъл : https://contacts.google.com/ и при изходящи и при входящи ми излиза малка кръгла снимка, но, ако редактирам контакта от телефона и добавя снимка от галерията, тогава при входящо обаждане снимката е на цял екран, но само при входящо. Струва ми се че нещо се чупи при синхронизацията на контактите с google както колегата преди мен отбеляза.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#11

(2020-02-20, 21:56:57)Marcus написа:  Повече от колкото твоя пост помогна.
Иха и това с задна дата-добър си. Сподели и за мода от преди време.
Цитирай
#12

(2020-02-20, 21:56:57)Marcus написа:  Повече от колкото твоя пост помогна.

По темата, добавих нова снимка на един контакт и направих малко проби. Ако е добавена през гугъл : https://contacts.google.com/ и при изходящи и при входящи ми излиза малка кръгла снимка, но, ако редактирам контакта от телефона и добавя снимка от галерията, тогава при входящо обаждане снимката е на цял екран, но само при входящо. Струва ми се че нещо се чупи при синхронизацията на контактите с google както колегата преди мен отбеляза.
Добавих контакта ръчно и избрах снимка от галерията, но ситуацията е същата Smile Няма снимка на цял екранSmile
Цитирай
#13

И при мен е така с ръчно добавена снимка. Не съм пробвал да махна гугълския акоунт
и да съдам нов контакт със снимка само, да ми звъннат да видим дали на входящо
ще е на цял екран.

:: respect
Цитирай
#14

Виж дали се дублират контактите в сим картата и в акаунта .Изтрий този от сима и виж дали ще има ефект.

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#15

Когато добавям контакт ми дава да го запазя в гуугъл и в Ми Акаунта.. Да го запаметя в Ми акаунта, така ли ?
Цитирай
#16

Мисля,че няма значение в кой акаунт.Обаче ако същия контакт го има в сим картата телефона показва информацията на контакта от сим картата,а там не  можеж да сложиш голяма снимка.Поне при мен се получаваше нещо такова.

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#17

(2020-02-22, 11:08:46)dobidob написа:  Мисля,че няма значение в кой акаунт.Обаче ако същия контакт го има в сим картата телефона показва информацията на контакта от сим картата,а там не  можеж да сложиш голяма снимка.Поне при мен се получаваше нещо такова.
 Не мога да намеря къде се намират контактите в Сим картата, или аз нещо не разбирам..
Бая време си играх докато изкарам да видя кои контакти са в картата, но не мога да се ориентирам в менюто Sad
Цитирай
#18

Контактите се настройват в настройки за контакти. Отваряш икона контакти или телефон и от там минаваш на контакти . после горе трите точки или задържашзапо дълго меню бутона и от там има меню за избор на визуализация на контакти. При мен е "Contacts to display"

ако искаш отделно даси ги виждаш изтегли си от гугъл плей програмка "сим контакти" или нещо такова.
Цитирай
#19

Голяма снимка (на цял екран) излиза само с mi contacts и dialer. С гугълските апп-ове (google contacts, dialer) снимката при входящите обаждания излиза в малко кръгче. За съжаление има версии на mi9t/pro за европейския пазат с тях.

Samsung Galaxy S7 | Black Onyx
Xiaomi Redmi 5 Plus | Black
Xiaomi Mi9T | Carbon Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на slapi за това мнение:
  • userworx
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)