Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Екранът се включва сам и визуални проблеми.
#1
Question 

От няколко дни забелязвам  включване на екрана, както е на масата. Няма получени известия от приложения. Има ли решение на този проблем?
Искам да попитам  и собствениците на този модел 9Tpro. Имате ли при почукване по капака, около камерите, дрънкане от камерите? Сякаш нещо е откачено.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари
#2

При включена камера това става ли?
Направи си експеримент.
При новите телефони си го има това тракане (когато камерата не работи) това е от оптиката.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
[-] 1 потребител изказва благодарност на niun01 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#3

Аз съм без Про версията и съм го наблюдавал същото със светването на екрана. Един-два пъти и спира. Дано не е потенциален ghost touch ....


[-] 1 потребител изказва благодарност на tivanov96 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#4

Аз съм с К20 Про, забелязвам, че при зареждане се вклчва сам - светва му само екрана...При рестарт после не присветва, но на следващо зареждане май същото не мога да си го обесня - не е изпускан или нещо такова

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#5

да не е от Гугъл асистента - ambient mode??
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#6

(2020-02-20, 14:28:35)suffer написа:  да не е от Гугъл асистента - ambient mode??
Възможно ли е, защото преди седмица ме питаше дали да го вкл. Как мога да го махна

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#7

(2020-02-20, 14:28:35)suffer написа:  да не е от Гугъл асистента - ambient mode??

Как се проверява да ли е включен?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#8

не ползвам Гугъл асистентът. Забранен е при мен

https://www.theandroidsoul.com/how-to-en...ient-mode/
тук пише как се спира и как се пуска
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#9

Аз нямам асистента.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)