Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

запис на разговори
#1

Здравейте Някой има ли работещо адекватно приложение за запис на разговори до момента съм използвал на стари Galaxy S модели  tottal recal  и boldbist call recorder и не е имало проблем.  в момента работя s cube call recorder ACR единствено с уговорката че на генерираните записи Не излиза номер на абонат дори да е добавен в указателя излиза като непознат номер иначе записите са окей. Телефона е Galaxy S10 с андроид 10 долу мен това което ми е правило впечатление че когато не работи адекватно самото приложение не се чува отсрещната страна на запис В случая генерира се записва абсолютно без никакъв звук
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-02-20, 13:27:27)sauronnet написа:  Здравейте Някой има ли работещо адекватно приложение за запис на разговори до момента съм използвал на стари Galaxy S модели  tottal recal  и boldbist call recorder и не е имало проблем.  в момента работя s cube call recorder ACR единствено с уговорката че на генерираните записи Не излиза номер на абонат дори да е добавен в указателя излиза като непознат номер иначе записите са окей. Телефона е Galaxy S10 с андроид 10 долу мен това което ми е правило впечатление че когато не работи адекватно самото приложение не се чува отсрещната страна на запис В случая генерира се записва абсолютно без никакъв звук
Аз правя запис на разговорите но с смяна на CSC поръчах си една сим карта от израел която с доставката ми струваше 8$. Нулирах телефона сложих изрелската карта тя ми промени региона ILO след това си сложих карта на теленор и всичко си е ок. В меню на слушалката ми се отключи меню което си е към софта на телефона и му зададох да записва автоматично всички разговори. Няма нужда от допълнителна програма. Няма програма която да записва така читаво както вградената може и ръчно да се пуска и спира записът от меню при набиране.


Прикачени файлове Миниатюри
       

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 1 потребител изказва благодарност на kali_74 за това мнение:
  • bulhomes
Цитирай
#3

Препотъчително тайланска sim, по-често излизат firmware updates.
Ако имате път към София (Изток/Изгрев), за два factory reset-a време предлагам безвъзмездно своята тайланска sim карта за смяна на CSC (6-ма вече се по-щастливи).
Поради factory reset-a всичко се губи, направете предварително backup.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 5 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • bulhomes, Cv3T0m1R, danilov, desielenkova, takata79
Цитирай
#4

Купих си ACR ( от Галакси стора ) , работеше добре , в лога записваше имената на контактите , но проблема беше , че не може да записваш входящите обаждания , понеже не работи на заключен екран и го махнах . Пазя си за всеки случай активационния файл ( 6 лева са си 6 лева Smile ) Върнах се на Boldbeast Rec - работи безотказно с единствения проблем , че не индикира контактите , но не е болка за умиране - тъй или иначе го ползвам рядко.
Цитирай
#5

Аз до скоро бях с Blackbox и бях доста доволен, но след ъпдейта като минах на Андроид 10, вече нещо не иска да записва. Преди седмица сложих Cube ACR от Google Playstore за сега си работи добре.

LG G2 -> LG G6 -> Samsung S10+ -> Samsung S23 Ultra |Phantom Black|
Цитирай
#6

При мен ACR работи перфектно. Записва входящите и изходящите разговори и показва имената.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2020-02-21, 10:34:41)djkitactk написа:  При мен ACR работи перфектно. Записва входящите и изходящите разговори и показва имената.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
То почти всички програми за запис работят но хвощот при разговора и странични шумове това е кофтито. С програмата която е в самия телефон като отидеш на регистъра с записите с всеки който си разговарял си има микрофонче и можеш да чуеш разговора.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#8

(2020-02-21, 14:03:59)kali_74 написа:  То почти всички програми за запис работят но хвощот при разговора и странични шумове това е кофтито. С програмата която е в самия телефон като отидеш на регистъра с записите с всеки който си разговарял си има микрофонче и можеш да чуеш разговора.

Как става този фокус? С А40, Андроид 10-ка съм

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#9

(2020-12-04, 12:39:49)hakama написа:  Как става този фокус? С А40, Андроид 10-ка съм

Трябва ти изрелска карта за да можеш да промениш CSC кода които е за Изрел CSC трябва да е ILO най вероятно това CSC го няма в софтуера и ще трябва да си свалиш от sammobile за Изрел софтуера да го флашнеш на телефона и тогава се слага сим картата тя променя CSC на ILO инача по принцип CSC ти BGL. После ти излиза в менуто опция за разговорите можеш да записваш автоматично или ръчно когато пожелаеш. Лесно стават нещата стига малко да разбираш. Записът на разговори си е заводски сложен в софтуера но за европа има забрана.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#10

(2020-02-20, 17:17:30)Чо написа:  Препотъчително тайланска sim, по-често излизат firmware updates.
Ако имате път към София (Изток/Изгрев), за два factory reset-a време предлагам безвъзмездно своята тайланска sim карта за смяна на CSC (6-ма вече се по-щастливи).
Поради factory reset-a всичко се губи, направете предварително backup.
Здравейте, о
ще ли я предоставяте за ползване
Цитирай
#11

(2021-01-06, 18:37:12)satani написа:  Здравейте, о
ще ли я предоставяте за ползване


Да предоставям я, но...
Този метод вече не работи.

Запазете всичко важно, защото телефона се връща към заводски настройки!
Изтеглете Google Dialer
От него наберете *#*#27262826#*#*
Изберете THL региона и (Install) - това RESET-ва телефона !!!

Ако няма THL, инсталирайте с THL от SamMobile.com с ODIN.

Това работи на Android 10, на 11 не работи метода, но продължава записа, ако е сменен на THL докато е бил на 9 или 10.
Ако вече сте с 11 и bootloader-a още е същия като на последната 10 (CSC mnnnbXXsBaymn), може да да върнете с ODIN.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • bulhomes, Cv3T0m1R
Цитирай
#12

? много Ви благодаря.Ше пробвам androida e 10, но пробвах поне 5-6 записващи програми и нищо не ставаше.
Цитирай
#13

Пробвай с Cube ASR работи и на 10 и на 11 Андроиди.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dimitar1234 за това мнение:
  • bulhomes
Цитирай
#14

(2021-01-07, 16:49:36)dimitar1234 написа:  Пробвай с Cube ASR работи и на 10 и на 11 Андроиди.

Да точно това приложение работи прекрасно с Андроид 10.
Аз като си мислех, че поради ограниченията наложени от самата операционна система, не може да има пълноценни приложения на тази тематика за нашият регион, и не съм пробвал други, освен това което си бях закупил.
Но след като пробвах това, и бях наистина приятно изненадан.
Цитирай
#15

Но имай в предвид , че през определен период се самоизключва но като го включиш наново пак си тръгва. Просто гледай в дясно долу водният знак да се появява при набиране, което е критерий че записва.
Цитирай
#16

(2021-01-12, 09:12:02)dimitar1234 написа:  Но имай в предвид , че през определен период се самоизключва  но като го включиш наново пак си тръгва. Просто гледай в дясно долу водният знак да се появява при набиране, което е критерий че записва.

Ползвам го от около 40 дни, и до сега не се е появявал този проблем.
Аз като цяло изключително рядко прибягвам до запис на разговори. С тава приложение мога по време на разговор, от иконката която постоянно стои на дисплея при провеждането им, да включа при необходимост запис. И това, като цяло, напълно ме устройва. Още повече, че и самият запис е с изключително високо качество. Както моят говор, така и на този, с когото говоря.
Цитирай
#17

Съмнява ме, че сте го изписали грешно. Не е ли Cube ACR?
https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder
Цитирай
#18

Здравейте, аз също ползвам CUBE ACR и работи без проблем на Андроид 10. Единствено,  което ме дразни че при прослушване на записа не мога да контролирам силата на звука. Не работи нито на слушалка, нито на високоговорител. Дали има някакво решение, което аз не знам?
Цитирай
#19

Колеги, ударете едно рамо че много криво без тая опция за запис на разговорите, беше ми много полезна понеже хич не съм паметлив, но сега взех един Galaxy m21 и това нещо със записите за европа липсва-заключено е. Изчетох темата, не знам защо това приложение CUBE ACR в гугъл плей ми казва че не е съвместимо с моя телефон, много странно. В гугъл намерих един метод, редакция на едно фаилче, някои пробвал ли го е да каже? Ето за това става дума: (четете по на долу в статията за втория метод) https://soringpcrepair.com/how-trecord-c...id-phones/

Allview P6 Energy
Цитирай
#20

(2021-01-30, 17:38:05)zero написа:  Колеги, ударете едно рамо че много криво без тая опция за запис на разговорите, беше ми много полезна понеже хич не съм паметлив, но сега взех един Galaxy m21 и това нещо със записите за европа липсва-заключено е. Изчетох темата, не знам защо това приложение CUBE ACR в гугъл плей ми казва че не е съвместимо с моя телефон, много странно. В гугъл намерих един метод, редакция на едно фаилче, някои пробвал ли го е да каже? Ето за това става дума: (четете по на долу в статията за втория метод) https://soringpcrepair.com/how-trecord-c...id-phones/

При мен, дори и след актуализацията до Андроид11, това положение (CUBE ACR) си работи.
Свържи се поддръжката на приложението, и те ще ти съдействат за решението на проблема.
[-] 1 потребител изказва благодарност на m65 за това мнение:
  • zero
Цитирай
#21

(2021-01-30, 18:00:02)m65 написа:  При мен, дори и след актуализацията до Андроид11, това положение (CUBE ACR) си работи.
Свържи се поддръжката на приложението, и те ще ти съдействат за решението на проблема.
Писах им да видим какво ще кажат, много странно на такъв   не чак толкова нов модел телефон да не се поддържа.

Allview P6 Energy
Цитирай
#22

(2021-01-30, 17:38:05)zero написа:  Колеги, ударете едно рамо че много криво без тая опция за запис на разговорите


Опитайте с този Call Recorder.

Код:
pass: 1

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 3 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • bulhomes, Cv3T0m1R, zero
Цитирай
#23

(2021-01-30, 21:18:25)Чо написа:  Опитайте с този Call Recorder.

Код:
pass: 1
Благодаря, ще го пробвам и него, до сега каквото и да съм пробвал, уж има запис, уж файловете са по няколко мегабайта, но реално звук ни от мен ни от отсрещния се чува, сякаш андроида умишлено ги ограничава да не записват Smile

(2021-01-30, 21:18:25)Чо написа:  Опитайте с този Call Recorder.

Код:
pass: 1

Приложението е хубаво, визуализира снимката  и абоната с който си говорил но глас пак няма ни от едно или другото устройства които говорят Sad

Allview P6 Energy
Цитирай
#24

Това е приложението не се мъчете с други Cube ACR безплатно е изтегли си го от Google Play
Цитирай
#25

(2021-01-31, 15:36:47)dimitar1234 написа:  Това е приложението не се мъчете с други Cube ACR безплатно е изтегли си го от Google Play

След като гугъл казва че това приложение не е съвместимо с моя телефон писах на руснаците, те ми отговориха това:

Hello,
Unfortunately, Google blocked the ability to record an opposite side since Android 9.
You can read more about that here https://issuetracker.google.com/issues/112602629
We found a workaround, but unfortunately, it does not work well for some devices, this is why the download from play store was temporarily blocked.
You can download the new release of the app from here: https://cubeacr.app/
But you may be having issues with recording the interlocutor. Sorry for the inconvenience.

Изтеглих приложението от техния саит метнах го на телефона и го инсталирах, но пак нищо, пробвах кви ли на настроики гласове няма, приложението има бутон за гласова бележка, работи без проблем но разговори не записва, явно тея яко са се постарали да не може да им прескочиш защитата за запис на разговори.

Allview P6 Energy
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)