Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 8; Pocophone f1; Huawei mate 20; Samsung S8
#1

Здравейте,

Чудя се между тези телефони. Това са подробностите за всеки:

Ми 8 - чисто нов 489 лв
Pocophone f1 - чисто нов 509 лв
Мате 20 - с 1 г оставаща гараниция 440 лв
Samsung S8 - сменен дисплей с оставаща гаранция 400 лв

ПС Мога да взема с добра гаранция и Huawei p20 pro за 500 лв Определено клоня към Huawei p20 pro. Търся телефон за поне 2 г ползване, с прилична батерия, добро аудио в случалките и добра камера.
Цитирай
Аксесоари
#2

А за какво го използваш най-много и на кое държиш най-много? Така иначе бих заложил на Мейт 20.
Цитирай
#3

Естествено Мейта,най-балансиран,най-добра камера,най-добра батерия, супер бърз е с Кирин 980 .Дисплея е от качествените ips за парите си няма опонент.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • koprio
Цитирай
#4

Т.е. чистият Mate 20 е по-добър от P20 pro?
Цитирай
#5

(2020-02-20, 15:22:45)alwayslearn написа:  Т.е. чистият Mate 20 е по-добър от P20 pro?

Това е нов въпрос. И бих казал, че на косъм не е, макар в някои аспекти да е по-добър.
Цитирай
#6

Да, допълнително добавих P20 pro, към който клоня най-много.
Цитирай
#7

Аз от p20 pro минах на Мейта и Мейта го бие по-всичко,само дисплея на p20 pro е амолед.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#8

По-бърз е и с повече живот на батерията. На камера не бих казал. Но да каже и на кое държи.
Цитирай
#9

Честно казано аз не държа да е Амолед, но P20 pro-то е малко по-запазен и с по-дълга гаранция. Та затова.
Цитирай
#10

Аз съм за Mate 20
Цитирай
#11

+1 за Мате 20.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#12

Гарантирам,че Мейта снима по-добре,по-реални цветове.Из темата за снимки ако се потърси има снимки и от него и от p20 pro но са доста назад.

Тука имам две от язовир Батак снимано с Мейт 20 без филтри и едитвания просто дебнех залеза.        

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#13

Който и да вземеш няма да усетиш, кой знае каква разлика по-скоро ги пипни и двата и виж кой ти е по удобен, Мейта има вероятност да получи актуализация до следващата версия на андроид, но пък П20 има IP67, ако мислиш че е вероятно да го ползваш в такива условия, има и амолед което също е плюс за мен.
Цитирай
#14

За съжаление няма как, защото са онлайн покупки, повечето вече не се предлагат в магазини, за да ги видя физически (с изключение на Mate 20)
Цитирай
#15

Тежък избор Smile, зависи и дали обичаш по-големи телефони, Мейта си е по-големичък отиди и пробвай поне него да видиш дали ще ти е удобен, имай предвид, че П20 е ужасно хлъзгав, ако не обичаш пдвързии като мен ще трябва да внимаваш, мейт не съм пипал без калъфче и не знам как е.
Цитирай
#16

Така е, трудно ми е да избера. Много държа и на качеството на звука в слушалките, а за Huawei и особено за P20 четох на доста места, че не е добър, тих и т.н.
Цитирай
#17

Е ако намериш някое LG G7, LG G7 One (но не G7 Fit), V30/V30S, V35 или V40 за подобна цена - това е звукът. Ще снимат хубаво, имат добри дисплеи, без да са най-бързите, няма да ти бавят нищо и на батерия ще оцелееш за деня. Е, ако намериш и по-новите модели на хубава цена също са вариант, но се съмнявам.
Цитирай
#18

Твърдо Мейт 20, телефона го имам повече от година и не знам какво е това лаг, за разлика от другия ми с9 плюс... Много успешно телефонче

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)