Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вашето мнение за Xiaomi Mi A3
#26

Наясно съм, А серията са с Android One който се води чист. Което според мен е плюс. За А3 няма мнения във фирума. Мои братовчед ползва А1 и е много доволен. А3 е много по добре по от него.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

(2020-02-29, 02:28:17)elmo написа:  И сега ново питане кое е за предпочитане ? HUAWEI P30 LITE или Xiaomi Mi A3 тези телефони са толкова объркващи. На единя бавно четял сензора за пръсти другия бил с по лоша камера. Разчитам на вашето мнение
Бюджета 400 лв ли е?Защото за 600лв можеш да си купеш наистина хубав телефон което е много по добър от тези двата Honor 20 е телефона

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#27

Mi A3 е с чист Андроид, ама заради паниката около вируса, актуализациите ще се забавят и предимството с по-бързите актуализации ще се притъпи. Освен това интерфейса на чистия Андроид не се харесва на всеки и е въпрос на вкус. Не говорете наизуст за бъгове и за предразсъдъци относно Lite версиите на Huawei. Софтуера им е доста изпипан и подреден. Но ако трябва да избираш между P30 Lite и Mi A3, втория. Най-вече заради чипа. SD 665 е по-добър чип от Kirin 710/710F - в Mi A3 процесора е по-добър, видеокартата, интернет модема, и освен това е по-енергоспестяващ. Последното, в комбинацията с по-голямата батерия, ти гарантира по-дълго време между зарежданията.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#28

DoryanY до сега смарт телефон не съм използвал харесвам си лаптопа. Ако не ме бяха разколебали консултантите до сега да си го бях взел телефончето. Сега пак започнаха едни дилеми ами дали този или онзи. Honor 20 в какво е по-силен искам да си кача на телефона facebook, viber, някаква навигация и от време на време да гледам клипчета в Youtube. Не вярвам да седна да играя игри.
Цитирай
#29

Ами той е със характеристиките на Huawei p30 който аз ползвам 11 месеца и съм много доволен процесор HiSilicon Kirin 980 (7 nm) който е от най високия клас камерата е подобна на Р30 със същото качество на снимките 128GB 6GB RAM дисплий с висока резолюция 1080 x 2340 pixels 412 ppi density но цената на honor20 е доста по ниска P30 е 850лв докато тук 600 гледам ги онлайн ето тук можеш да му видиш характеристиките https://www.gsmarena.com/honor_20-9615.php същия телефон излиза и като HUAWEI Nova5T Honor е дъщерна фирма на HUAWEI но предлага продуктите на по ниска цена със същото качество .
В раздела Huawei други телефони можеш да прочетеш мнения за него ето тук https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=116
Има смисъл при андроид хардуера да е по силен а тук е доста над А3 и Р30 lite.
Цитирай
#30

Honor 20 е с IPS дисплей, лично за мен по добре OLED с по ниска резолюция каквато има A3 отколкото IPS.
Като гледам колегата за какво ще ползва телефона Mi А3 ще му свърши чудесна работа, няма смисъл да се изхвърля с 200+ лева отгоре.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#31

Не се набутвай с 200 +. A3 ще ти е напълно достатъчен.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#32

Спрях се на mi a3, но при покупката къде в менюто мога да видя параметрите на паметта и рамта ? Трябва ли преди това да се направят първоначалните настройки или може да се видят преди да са въведени.
Цитирай
#33

Добре си решил.Отиваш в настройки - за телефона и чукаш там пише.
Цитирай
#34

Да се включа и аз, с малко закъснение. Вероятно сте направили избора все пак , но да дам и моят глас в полза на Xiaomi Mi A3.
В семейството ми ползваме два от модела А1, в последствие имаме и А3- приятно съм изненадан от телефоните. Като цяло сме доволни - за тази цена просто не може да се очаква повече.
В перспектива ми се налага още един телефон да подменя и се оглеждам за модел на Xiaomi , но ако не ме грабне друг модел е възможно пак да е А3. Все пак модела според бюджета...

Xiaomi Mi A3   --> Google Pixel 6a
Цитирай
#35

В същата ценова категория е и Redmi Note 8T, който е с по-наситен дисплей. Нищо, че не е AMOLED. Освен това, е с 18-ватово зарядно в комплекта. Аз избрах него пред А3.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#36

(2020-02-29, 23:34:09)DoryanY написа:  Наясно съм, А серията са с Android One който се води чист. Което според мен е плюс. За А3 няма мнения във фирума. Мои братовчед ползва А1 и е много доволен. А3 е много по добре по от него...
Едно мнение за MI A3 - тап

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)