Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Видео образ от селфи камерата
#1

Здравейте. Настроил съм моят Пиксел 3а XL да записва имиджите от селфи камерата така както ги виждам, но това работи само за снимките. Видеата са флипнати което ме побърква и никъде не намирам инфо защо става така и как да се оправи. Моля за съдействие. Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

В нета има доста решения, най-малкото свали си някоя gcam за пиксел ,като разлика в снимките няма да видиш разлика но пък има разширени опции и май имаше за флипа при селфито.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#3

Gcam е апликацията за камерата на самия Пиксел, защо да си я свалям след като я имам??????? Относно флипа, настроен е да не обръща имиджите, но не го прави САМО за видеата!
Цитирай
#4

Моднатите камери имат допълнитекни опции. За това ти казва да изтеглиш някоя неофициална версия. В официалната, опция за обръщане на видеото, няма. Другия ти вариант е да си изтеглиш някакъв видео редактор и да го обръщаш след заснемане.
Цитирай
#5

Благодаря за разяснението! Хубава вечер!
Цитирай
#6

Да именно,някои имат опции.Ето моята втора gcam e от cstark (XDA) и виж каква опция има[IMG] PS. Оп моя грешка със снимкатаhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20200222/c3af07a12a6e9fbb0ace3369ef8e1bf6.jpg[/IMG]

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#7

Както съм написал, тази опция ми е активна, НО видеата ми излизат обърнати!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)