Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кои модели телефони поддържат играта Fortnite
#1

Това ми е въпросът!Моля,само ако я имате играта споделете,без да ме обърквате допълнително,че да не купя телефон без да я поддържа!Предлагат ми оферта на Ксиаоми ред ми 7 от Виваком ,но ми трябва да я поддържа тази игра!Благодаря ви много !

Samsung galaxy A 70
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-02-22, 13:14:56)desihd написа:  Това ми е въпросът!Моля,само ако я имате играта споделете,без да ме обърквате допълнително,че да не купя телефон без да я поддържа!Предлагат ми оферта на Ксиаоми ред ми 7 от Виваком ,но ми трябва да я поддържа тази игра!Благодаря ви много !
Синът ми я играе на Mi 9 lite, не се оплаква. Не знам на какви настройки я играе но ако те интересува ще го питам!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-02-22, 13:19:41)Kaicata80 написа:  Синът ми я играе на Mi 9 lite, не се оплаква. Не знам на какви настройки я играе но ако те интересува ще го питам!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
благодаря

Samsung galaxy A 70
Цитирай
#4

Код:
Fortnite is a high-fidelity game that is compatible with devices running 64-bit Android on an ARM64 processor, Android OS 8.0 or higher, minimum 4GB of RAM, and GPU: Adreno 530 or higher, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 or higher.
Няма да работи на Redmi 7. На Redmi Note 7 също не работи от личен опит. Търси телефон със съответния чипсет.

П.П. На Redmi Note 4 съм я подкарвал на времето, но не си струва главоболията. Имаше някакви пачове, които лъжат сървъра, че телефона е с по-висок чипсет, не си спомням вече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)