Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кои модели телефони поддържат играта Fortnite
#1

Това ми е въпросът!Моля,само ако я имате играта споделете,без да ме обърквате допълнително,че да не купя телефон без да я поддържа!Предлагат ми оферта на Ксиаоми ред ми 7 от Виваком ,но ми трябва да я поддържа тази игра!Благодаря ви много !

Samsung galaxy A 70
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-02-22, 13:16:47)desihd написа:  Това ми е въпросът!Моля,само ако я имате играта споделете,без да ме обърквате допълнително,че да не купя телефон без да я поддържа!Предлагат ми оферта на Ксиаоми ред ми 7 от Виваком ,но ми трябва да я поддържа тази игра!Благодаря ви много !
Какво ще рече да я подържа?Да не лагва?Иначе съм я играл на много телефони ,последно от mate 20

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-02-22, 13:20:13)tiesto_pld написа:  Какво ще рече да я подържа?Да не лагва?Иначе съм я играл на много телефони ,последно от mate 20

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
евтино телефонче за детето,аз имам галакси А7,но не тръгва ,само я инсталираме и до там

Samsung galaxy A 70
[-] 1 потребител изказва благодарност на desihd за това мнение:
  • tiesto_pld
Цитирай
#4

(2020-02-22, 13:28:50)desihd написа:  евтино телефонче за детето,аз имам галакси А7,но не тръгва ,само я инсталираме и до там
Виж Mate 20 евтин,добра батерия,добър процесор и видео а и голям екран.Втора ръка може и за 350-400 да се нанери

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • desihd
Цитирай
#5

(2020-02-22, 13:28:50)desihd написа:  евтино телефонче за детето,аз имам галакси А7,но не тръгва ,само я инсталираме и до там
Колега milstan ти отговори какви са минималнити изисквания за играта
Fortnite is a high-fidelity game that is compatible with devices running 64-bit Android on an ARM64 processor, Android OS 8.0 or higher, minimum 4GB of RAM, and GPU: Adreno 530 or higher, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 or higher
Ще търсиш модел с по добри параметри например
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_8-9814.php
или
Xiaomi Redmi Note 8Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • desihd
Цитирай
#6

(2020-02-22, 14:08:58)DoryanY написа:  Колега milstan ти отговори какви са минималнити изисквания за играта
Fortnite is a high-fidelity game that is compatible with devices running 64-bit Android on an ARM64 processor, Android OS 8.0 or higher, minimum 4GB of RAM, and GPU: Adreno 530 or higher, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 or higher
Ще търсиш модел с по добри параметри например
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_8-9814.php
или
Xiaomi Redmi Note 8Pro
Кое му е по-доброто от Мейта?Или не съм те разбрал правилно!Предлагаш слаб процесор със слабо видео спрямо Мейта!

P.S.Понякога характеристиките на даден телефон няма нищо общо с реалността.Писал съм подробно такъв случай ,с P20 Pro при един онлайн симулатор ми насичаше доста ,а с по-стари телефон и по-слаб като данни примерно Pixel 1 не лагваше.Така,че е хубаво да се гледа оптимизирани телефони които наистина стават за игри а не просто на хартия.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#7

Ни казвам че е по добър от Мати 20 понеже той търси евтин модел за синът му А иначе Мате 20 е много по добър но като търси евтино за друго не се сещам.За тежки игри си има изисквания

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • desihd
Цитирай
#8

Иначе шошото би трябвало да стане.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#9

Важен е и софтуера. На Huawei може да се играе и на телефон с по-слаби параметри, но поддържащ GPU Turbo. Гореспоменатите Xiaomi-та също ще я подкарат.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • desihd
Цитирай
#10

Все пак е добре да споделиш колко е бюджета и на колко години е детето.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на 007 за това мнение:
  • desihd
Цитирай
#11

Вече има подобна тема:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98185
[-] 1 потребител изказва благодарност на donscot за това мнение:
  • desihd
Цитирай
#12

(2020-02-22, 21:49:08)007 написа:  Все пак е добре да споделиш колко е бюджета и на колко години е детето.
на 10 г е ще е само за игри,до 300-400 ,защото не от много пазещите и отговорни деца

Samsung galaxy A 70
Цитирай
#13

Вземи му от OLX Mate 20 за около 400 лв за да има телефон който ще е актуален и за напред, откъм процесор,защото изискванията за игрите се покачват и ако вземеш компромисет вариант не се знае след някой месец дали няма да отговаря на изискванията за играта, батерията му е бетон ще държи дълго!
Цитирай
#14

(2020-02-23, 09:59:58)desihd написа:  на 10 г е ще е само за игри,до 300-400 ,защото не от много пазещите и отговорни деца
Аз бях пред такава дилема.Малкия ми  е  на 12г. големия на 15г.В крайна сметка купих Playstation 4 Pro 1TB Fortnight edition. Излезе ми 570 лева на промоция и лично за мен беше по-добрия вариант,а и децата останаха по-доволни.Проблема сега е,че ще трябва да си направим график кой кога да играе .Аз не мога да се вредя,че и жена ми играе.HBOGO,YouTube и др. да не забравя.Избора все пак си остава твой.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#15

(2020-02-23, 10:42:04)007 написа:  Аз бях пред такава дилема.Малкия ми  е  на 12г. големия на 15г.В крайна сметка купих Playstation 4 Pro 1TB Fortnight edition. Излезе ми 570 лева на промоция и лично за мен беше по-добрия вариант,а и децата останаха по-доволни.Проблема сега е,че ще трябва да си направим график кой кога да играе .Аз не мога да се вредя,че и жена ми играе.HBOGO,YouTube и др. да не забравя.Избора все пак си остава твой.
+1 това е най-добрият вариант Smile вместо телефон вземи му 1 PS4 така ще знаеш че няма да го счупи чрез изпускане.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#16

Redmi Note 7 Си я върти но малкия няма да остане очарован от перформанса.

Избери си нещо друго.
Според мен Playstation Slim е най добрата опция за Fortnite

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)