Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся Radio Player с импорт на pls,m3u
#1

Здравейте.
Търся приложение за просвирване на радио станции. Повечето имат свои приложения или предлагат връзка към тях чрез pls или m3u. Идеята е да си сваля pls, m3u на любими станции и да ги импортна в това прилоние за да си ги слушам.
Ще съм радостен за насоки. Ако пък няма такова - идея за неговата направа.
Поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

Tunein radio поддържа станции от цял свят, какви са му страничните възможности не съм се интересувал, но според мен няма станция, която да не може да излъчи...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

VLC player за ПЦ става, предполагам и с мобилната версия ще стане.
Цитирай
#4

(2020-02-23, 01:06:32)alexbg67 написа:  Tunein radio поддържа станции от цял свят, какви са му страничните възможности не съм се интересувал, но според мен няма станция, която да не може да излъчи...
След инсталация вади съобщение, че е trial.
(2020-02-23, 02:02:46)user32 написа:  VLC player за ПЦ става, предполагам и с мобилната версия ще стане.
VLC става, но не може да се запомнят плейлистите. Трябва да се зареждат всеки път наново.
Цитирай
#5

Tunein естествено има и платена версия, която може да намериш и хакната Smile Отделно има поне 10-15 програми за онлайн радиа, които включват между 30000 до 50000 радиостанции от цял свят, вкл. и повечето български ( ефирни и Интернет станции ) !
Цитирай
#6

Грешката е моя. При стартиране Tunein вади рекламна страница на Pro, която прилича на начална страница. Затова съм се объркал. Намерих си любимата станция. Хубавото е, че може да се вкарва в "любими". Благодаря.
Boby13, кажи 2-3 програми.
Цитирай
#7

Пробвайте и това Radio Player, MP3-Recorder by Audials -от playstore. Поддържа и запис на музиката
Цитирай
#8

(2020-02-23, 09:24:11)hanuki написа:  Пробвайте и това Radio Player, MP3-Recorder by Audials -от playstore. Поддържа и запис на музиката
Благодаря.
Цитирай
#9

(2020-02-23, 08:45:09)vesodimov написа:  Грешката е моя. При стартиране Tunein вади рекламна страница на Pro, която прилича на начална страница. Затова съм се объркал. Намерих си любимата станция. Хубавото е, че може да се вкарва в "любими". Благодаря.
Boby13, кажи 2-3 програми.
Изпревариха ме  Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)