Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

лаптопът не се свързва с телефона
#1

Здравейте! Имам следния проблем- не мога да свържа тел с лаптопа. Когато го включа с кабела, на тел показва само , че зарежда батерията, но на лаптопа не се появява телефона! Смениха буксата на телефона, пак същото!
Цитирай
Аксесоари
#2

с оригиналния кабел ли пробваш?
на друг USB порт? На друг компютър?

До сега връзвал ли се е нормално?
кога спря да го разпознава?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#3

Кабелът не е оригинален, но пробвах с оригиналния на жената от Хуауей P9, пробвах и трите USB порта, пробвах и на други компютри. Отначало се свързваше нормално. Кога спря да го разпознава ми е малко трудно да кажа, защото не го свързвам често, само за прехвърляне на снимки и музика. Има вероятност да е станоало след като оригиналния кабел сдаде багажа.
Цитирай
#4

Щом е с нова платка най-вероятно е софтуерен проблем. С кой ром е телефона?
Цитирай
#5

Значи проблема според мен е поне при Хуавей като включиш USB ти излиза опция само зареждане - прехвърляне на файлове-снимки Маркираш файлове или снимки и излиза телефона на лаптопа
П п Сигурно ли е че кабела става за прехвърляне на данни, защото има такива които са само за зареждане.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#6

Ползвай ftp от вградения файлов мениджър докато си разрешиш проблема
Цитирай
#7

Благодаря, пробвах с ФТП , само че не мога да свалям файловете освен един по един. Ако има начин за сваляне на множество файлове наведнъж, ще се радвам да го науча.

(2020-02-23, 18:06:40)DoryanY написа:  Значи проблема според мен е поне при Хуавей като включиш USB ти излиза опция само зареждане - прехвърляне на файлове-снимки Маркираш файлове или снимки и излиза телефона на лаптопа
П п Сигурно ли е че кабела става за прехвърляне на данни, защото има такива които са само за зареждане.
Ами не знам какъв кабел ми е пробутал , че и 20 кинта струваше, но нали пробвам и с оригиналния от Хуауей-я на жената.

ром - MIUI 11.0.2 STABLE 11.0.2.0(PCACNXM)
Цитирай
#8

Я дай картинка от device Manager на PC-то.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

(2020-02-24, 21:39:11)bobo67 написа:  Благодаря, пробвах с ФТП , само че не мога да свалям файловете освен един по един. Ако има начин за сваляне на множество файлове наведнъж, ще се радвам да го науча.

Начинът е да напишеш фтп адреса в адресната лента на някоя папка от компютъра, а не в браузър
Цитирай
#10

ето мениджъра на устройствата


Прикачени файлове
.png ice_screenshot_20200229-101506.png Размер: 31.58 KB  Сваляния: 46
Цитирай
#11

Other devices може ли?
Цитирай
#12

To aко имаше проблемен драйвер щеше да се е отворило подменю.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#13

С питанка е. Значи има непознати устройства
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)