Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia 1 II - Лични впечатления и коментари

Тази сутрин получих Android 12. Първите ми впечатления са че батерията пада по-бързо. Иначе една идея по-мазно работи телефона. Ще видим по нататък дали си струва актуализацията.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари

Аз преди 5 дена получих Android 12. И на мен първите впечатления са бързо падане на батерията, телефона работи една идея по мазно и бързо, но и някой смени на интерфейса.

sometimes the smallest things are the biggest...
Цитирай

И при мен е така след като получих андорид 12. Батерията пада бързо. Не съм правил мастер резет. Трябва ли да се прави? И някой правил ли е след получаване на андорид 12?

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай

Препоръчва се след преминаване към по-висока версия на ОС.

 
Цитирай

При мене не държеше въобще. Една сутрин дори намерих теллефона изключен, а го оставих в полунощ на 60%. Още два дни го намирах на 7-8% сутрин, след като вечер го оставях на 60-70%. А преди дори не го зареждах 2-3 дена.

Направих Factory Reset и батерията е вече както преди. Батерията отново държи.


Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай

с такива модели сте наистина впечатлени, но опитвали ли сте да играете naruto senki игри на тези машини?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)