Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A3 Android 10 Update
#76

(2020-05-17, 12:28:07)Ivan_GT написа:  В крайна сметка читав ли е ъпдейта?Оплаквания?Има ли лицево отключване или е премахнато?Очаквах доста повече мнения...все още не смея да ъпдейтна.
За мен си е читав. Има лицево отключване. Скенера за пръстови отпечатъци сега май е по-добър. За почти 2 седмици ползване мога да кажа, че новите анимации са готини, най-накрая има читав тъмен режим, customization-a сега е още повече, батерията държи същото време, отначало беше по-малко, но това може би беше, защото аз върнах фабричните настройки и на телефона му трябваше малко време, за да може батерията пак да издържа толкова както преди. 
Новият жест за мен е много готин, лесно се свиква с него. Няма какво да му мислиш, ъпдейтвай.

Ето ти и време на екран. Не играя игри.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 2 потребители изказват благодарност на Angel за това мнение:
  • Ivan_GT, sarafa
Цитирай
Аксесоари
#77

Добър е ъпдейта.Най накрая добавиха always on display.Тъмната тема също е супер,но най се кефя че са добавили навигация с 3 бутона,лично на мен винаги ми е била най удобна,липсва ми единствено опция за промяна на местата на бутоните...но ще го преживея Smile
Цитирай
#78

(2020-05-17, 15:18:44)Ivan_GT написа:  Добър е ъпдейта.Най накрая добавиха always on display.Тъмната тема също е супер,но най се кефя че са добавили навигация с 3 бутона,лично на мен винаги ми е била най удобна,липсва ми единствено опция за промяна на местата на бутоните...но ще го преживея Smile

Здравей, от къде се включва този "Always on display", че не го намирам в настройките?
Цитирай
#79

(2020-05-18, 10:21:16)dogland написа:  Здравей, от къде се включва този "Always on display", че не го намирам в настройките?
Влизаш в настройки>дисплей>изглед на заключения екран>винаги включен
[-] 1 потребител изказва благодарност на Angel за това мнение:
  • dogland
Цитирай
#80

Внимавайте да не си прегорите дисплеите с този "Always on display" .   Storstark

Storstark
Цитирай
#81

Няма как да се прегори, защото той се мести, часовника.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#82

Аз пък не го виждам да се мести . Седи си в средата и това е . Освен да мърда 1 пиксел нагоре и после надолу . И те така .

Storstark
Цитирай
#83

(2020-05-18, 12:24:19)ianpav_4444 написа:  Внимавайте да не си прегорите дисплеите с този "Always on display" .   Storstark
Ако иска да прегаря.300 лв. струва,изобщо не го мисля...само дето ми се струва че много батерия лапа,ама така е газарията си има цена
Цитирай
#84

Нов ъпдейт.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на Angel за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#85

Аз не успях да намеря откъде се активира "always on display".Може ли помощ?На отзовалите се благодаря предварително!
Цитирай
#86

(2020-06-09, 08:37:28)emobo написа:  Аз не успях да намеря откъде се активира "always on display".Може ли помощ?На отзовалите се благодаря предварително!
Настройки>Дисплей>Изглед на заключения екран>Винаги включен
[-] 1 потребител изказва благодарност на Angel за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#87

Благодаря!
Цитирай
#88

За запис на разговор нещо да кажете? Със стария андроид 9 става, ама с 10, се съмнявам.
Цитирай
#89

Аз съм с Redmi 7A  и Андроид 10 и запис на разговор си има, само дето вече не ми изписва името на мрежата а просто под  widget а пише само wi-fi

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#90

При теб е друго, аз питам за MI A3.
Цитирай
#91

(2020-06-20, 00:59:27)juspar написа:  За запис на разговор нещо да кажете? Със стария андроид 9 става, ама с 10, се съмнявам.
В Google-ското приложение мисля, че няма опция като запис на разговорите.
Цитирай
#92

Става дума за приложение от маркета. Примерно аз сега съм с андроид 9 и правя запис с acr от маркета и записва добре. На андроид 10 обаче не съм сигурен и ако може някой да пробва с което и да е приложение да ли ще стане, защото имам Самсунг с 10 и никое приложение не записва.
Цитирай
#93

(2020-06-21, 14:22:21)juspar написа:  Става дума за  приложение от маркета. Примерно аз сега съм с андроид 9 и правя запис с acr от маркета и записва добре. На андроид 10 обаче не съм сигурен и ако може някой да пробва с което и да е приложение да ли  ще стане, защото имам Самсунг с 10 и никое приложение не записва.
Тествай това приложение от маркета, звукът на записа не е много висок, но по принцип се чува - Цък

 
Цитирай
#94

(2020-06-20, 00:59:27)juspar написа:  За запис на разговор нещо да кажете? Със стария андроид 9 става, ама с 10, се съмнявам.
След поредната актуализация вече трябва да я има тази функция. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#95

Нищо не се отваря.
Цитирай
#96

Офицялен fastboot образ
Сборка: V11.0.5.0.QFQEUXM (Android 10)

https://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.QFQE...c26eba.tgz

Офицялен OTA образ
Сборка: V11.0.5.0.QFQEUXM (Android 10)

https://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.QFQE...e_10.0.zip

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)