Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възстановяване на LG Optimus 3D до заводските настройки!
#26

Някой може ли да ми даде линк за оригинален firmware ??СПЕШНО е !
Не мога да ги изтегля от посочения линк към XDA

Nexus 4 White
Цитирай
Аксесоари
#27

При мен и на двата компютъра не ми разпознава хардуера като ОМАР процесор ами като Coprocessor! нещо не мога да го върна към стоковия ром.

S24 Ultra Titanium Black 12/512
S22 Ultra Black 12/512
Garmin Fenix 6x Pro
Цитирай
#28

bobisimeonov написа:При мен и на двата компютъра не ми разпознава хардуера като ОМАР процесор ами като Coprocessor! нещо не мога да го върна към стоковия ром.
Писал съм на няколко места в коментарите,при мен също никога не го е разпознало като Омап,но пак става възстановяването,свързваш,после отиваш и променяш порта на com41 и нещата се случват.Инсталирам само първия драйвър,иначе не става с уиндоус7,не слагай двата.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#29

Начина,който е описан тук вече не е актуален...
Има малко по-лесен в XDA :
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1540163 Android

now: Samsung Galaxy S4 - JB 4.4,2 (ТЕСТ ROM)
old phone:LG 3D P920 ICS V30B-Vodafone Europe
Цитирай
#30

каде е този device manager :mad: Angry =(

Yarvik Tab 101 > Samsung Galaxy Ace > Lg Optimus 3D > Sony Erricson Xperia Play > Iphone 4 > Lg Optimus 4X > (В момента  Sony Xperia Z + Galaxy S3 (i9305) + Xperia Play (ICS))
Цитирай
#31

за трети път пробвам и пак нестава отварям device manager и ми пише unable to locate component

Yarvik Tab 101 > Samsung Galaxy Ace > Lg Optimus 3D > Sony Erricson Xperia Play > Iphone 4 > Lg Optimus 4X > (В момента  Sony Xperia Z + Galaxy S3 (i9305) + Xperia Play (ICS))
Цитирай
#32

Device manager е на компютъра,не на телефона..

now: Samsung Galaxy S4 - JB 4.4,2 (ТЕСТ ROM)
old phone:LG 3D P920 ICS V30B-Vodafone Europe
Цитирай
#33

fsol написа:Device manager е на компютъра,не на телефона..
знам че е на компютъра даже го намерих ама не ми намира някакви компоненти

Yarvik Tab 101 > Samsung Galaxy Ace > Lg Optimus 3D > Sony Erricson Xperia Play > Iphone 4 > Lg Optimus 4X > (В момента  Sony Xperia Z + Galaxy S3 (i9305) + Xperia Play (ICS))
Цитирай
#34

как се сменя порта на ком41...извинете ме но не ми е ясно

Забранено е дублирането на постове! Използвай бутона "Редактирай"!
Цитирай
#35

при мен стига до 22% и ми изписва partition size 0 може ли да се оправи този проблем????
Цитирай
#36

Колеги помощ,нищо не ставаSad Стигнах до точка 12 и от там на татъка LGFlashTool ми иска някакви пароли регистрации и до там. :capitulation:

Samsung S9+
Цитирай
#37

fendera написа:Колеги помощ,нищо не ставаSad Стигнах до точка 12 и от там на татъка LGFlashTool ми иска някакви пароли регистрации и до там. :capitulation:
Трябва flashtool.exe файлът да го змаестиш с "излекуван": http://file.bg/c205435mIqeE
за месец е активен линкът.Използвай съдържанието Smile

now: Samsung Galaxy S4 - JB 4.4,2 (ТЕСТ ROM)
old phone:LG 3D P920 ICS V30B-Vodafone Europe
Цитирай
#38

Не намирам архива от стъпка 12

Цитат:12.В „DLL” –посочете файла "LGP920_110622.dll" от архива "LGP920_110622_Download.zip"
Цитирай
#39

Никъде го няма колега, преди време ги бях възстановил линковете, но този пак не работи. Виж какво намерих http://www.4shared.com/file/fqx8f0sS/LGP920_110622.html мисля, че е същото, като го стартираш изтегля точно този "LGP920_110622.dll" файл. Пиши ако е същото, за да мога пак да оправя линка.
Пс. Горе оправих 1-ви линк, сложих всичко заедно както си е по описанието. Всичко е вътре без самия Firmware, дано ти помогне!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#40

stooki12 написа:Не намирам архива от стъпка 12

Цитат:12.В „DLL” –посочете файла "LGP920_110622.dll" от архива "LGP920_110622_Download.zip"

Изтеглих pack-а от първия пост и всички нужни файлове се намират в него. Прегледай отново там където си разархивирал LGFLASHTool Pack.zip. Разархивираш LGFLASHTool Pack.zip ще видиш още 6 архива - единия от които е LGP920_110622_Download.zip в него се намира файла LGP920_110622.dll.

Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#41

Не е бaш тaкa зaщото линковете не рaботихa, нито 1. Нaмерих почти всички нещa без въпросния фaйл по-нaдолу в темaтa и смених линкa. Понеже го свaлих и видях, че вътре го нямaтози фaйл, го нaмерих в някaкъв форим, не помня кой и дaдох отделен линк. Дa, aмa явно и той е изстекъл. Сегa нaмерих 1 фaйл нa който името е е aбсолютно еднaкво, всичко съм aрхивирaлкaкто е описaно в 1-ви пост и съм ги кaчил нa 2 местa където съм сигорен, че нямa дa изчезнaт повече.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#42

vargala81 написа:Не е бaш тaкa зaщото линковете не рaботихa, нито 1. Нaмерих почти всички нещa без въпросния фaйл по-нaдолу в темaтa и смених линкa. Понеже го свaлих и видях, че вътре го нямaтози фaйл, го нaмерих в някaкъв форим, не помня кой и дaдох отделен линк. Дa, aмa явно и той е изстекъл. Сегa нaмерих 1 фaйл нa който името е е aбсолютно еднaкво, всичко съм aрхивирaлкaкто е описaно в 1-ви пост и съм ги кaчил нa 2 местa където съм сигорен, че нямa дa изчезнaт повече.

Може и така да е, няма да споря за глупости. Аз също намерих линкове с въпросния файл и щях да ги постна, но реших че не е нужно след като линковете от първия пост са актуални. Важното е да сме били от полза.

Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#43

Здравейте колеги!
Тези дни бях много зает и не успях да прегледам форума.Виждам ,че сте оправили темата линковете и линковете на картинките.
Благодаря ви за което днес пак съм на работа , но довечера ще опитам да върна ЛГ-то до заводски настройки.Ще пиша какъв е резултата Tongue
Цитирай
#44

Колеги стигнах до точка 15 и зациклям LG Flashtool-а не приема указания път на ".dll" както и на ".bin" та даже и отметката "USB" не я помни :capitulation:
Цитирай
#45

Пиши лично нa @mc_trix дa ти дaде dll фaйлa, може този фaйл който нaмерих дa не е същия.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#46

vargala81 написа:Пиши лично нa @mc_trix дa ти дaде dll фaйлa, може този фaйл който нaмерих дa не е същия.

Стана стана колеги с DLL от първия пост вече съм с Айс крийм руутнат и с ТиймУйн Рекавъри сложих последния ICS на xball.
Благодаря ви за помоща Smile
Цитирай
#47

Благодарности на fsol, направи го за нула време ! Много благодаря ! Smile :bow:
Цитирай
#48

Абе пичове само на мен ли тия картинки за упътване ми се виждат отвратително малки и не мога да видя кое къде се отбелязва и слага? =(
Цитирай
#49

uricatoli написа:Абе пичове само на мен ли тия картинки за упътване ми се виждат отвратително малки и не мога да видя кое къде се отбелязва и слага? =(

8. а, b, c, d, e, f, g

10. a, b, c

11. a

15. a

16. http://imageshack.us/photo/my-images/140/41405268.jpg/

Цъкай върху буквичките от този коментар - би трябвало да ги виждаш по-добре. Wink

Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#50

Колеги моля ви помогнете ми. Сутринта изключих LGто от зарядно работеше си нормално към обяд ми изгасна включих го на зарядното и батерията беше на нула зареди се и след около два часа пак ми изгасна и го включих пак на зарядно обаче тоя път батерията си беше заредена и цял ден се опитвам да го включа но не става на нищо не реагира. Опитах се да го възтановя до заводски настройки направих всичко както е описано и пак нищо.Моля ви дайте ми някъв съвет как да го включа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)