Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 8 PRO - Android 10 официален стабилен
#51

При мен на десятката системата смуче още повече от батерията...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#52

Я да питам, че ми е много интересно. Ако заредиш телефона на 100% и го оставиш в шкафа включен за 7 дни без да го ползваш, какво очакваш да видиш в статистиката на седмия ден?

iPhone 14 Pro
Цитирай
#53

Redmi Note 8 Pro V11.0.2
(Android 10.0)

Recovery ROM (EEA)
http://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.QGGEU...a_10.0.zip

➤ @MIUI11_Updates
➤ @xiaomiui_community


Очаквайте ОТА и Европейски ъпдейт
Цитирай
#54

И моят е 11.0.3.0 PGGEUXM, той е от декември месец и андроид 9. 11.0.2.0 QGGEUXM май е въпросният ром, дето са го изтеглили, по каквато и да е причина.
Цитирай
#55

Здравейте и аз да споделя, на 7 март видях че има ъпдейт към андроид 10 и го ъпдейтнах ,всичко си работеше ок но онзи ден отварям камерата и телефона замръзна на камера без да се включи самата камера и след това пълен блокаж след 30 секунди се рестартира сам или не знам от какво и продължи да си работи нормално ,днеска пак отварям камерата да снимам и пак същото пълен блокаж само че този път не се рестартира сам а след няколко минути си се оправи ,но забелязвам че го прави само като се включи камерата, за други бъгове не съм забелязал ,не съм правил и хард ресет след ъпдейта но мисля днес като се прибера вкъщи да го направя да видиме кво що че почвам да се изнервям иначе го ползвам от 2 седмици с 9 ката нямах никакви проблеми
Цитирай
#56

Направете обезателно ресет след голям ъпдейт...
Цитирай
#57

Продължава ли да излиза десятката? На един приятел про-то си продължава на 9 и не излиза нов ъпдейт..
Цитирай
#58

Аз съм с MIUI 11.0.6.0 PGGMIXM стабилна но все още съм на 9пай. Един колега каза , че ако при скрол вместо денят излиза Е значи скоро ще има ъпдейт но вече съм така поне седмица и нищо.
Цитирай
#59

Който не направил ъпдейт до 10 изобщо да не съжалява, аз  го направих и след това направих и хард ресет  и телефона ми направо не мога да го позная избобщо се едно съм с няква бракма, забива по десеки пъти на ден и даже и се влошава в началото забиваше само от камерата сега вече забива и при други дейности, изобщо мъка. Дани скоро пуснат някъв фикс, защото по добре да си вадя старта нокия 6
Цитирай
#60

Аз без заводски настройки съм си добре, не съм забелязал нещо бъгаво. Ъпдейтнах скоро след като го купих и затова не съм ресетвал.

Android4e
Цитирай
#61

Преди последния ъпдейт когато исках да изтрия снимка от телефона и тя беше синхронизирана с Google Фото,изтритата снимка от телефона си оставаше в профила ми ма гугъл фото и беше видима и от други устройства свързани към профила ми.
Сега изтрия ли от телефона,изчезва и от профила в гугъл фото.Нещо се обърка и не мога дори да го синхронизирам с лаптопа.
Идея за друг вариант да мога да свържа телефона с лаптопа и да са видими снимките с моя профил.
Дали успях да го обясня,но май не съвсем.
Цитирай
#62

Ами това си е идеално синхронизиране. За мен е безсмислено в гугъл да остават снимките, дето съм ги изтрил от телефона, щото трябва специално и там да ги трия повторно - както е в момента със стария ром.
Цитирай
#63

6murdi, през кое приложение триеш сниките? Ако го правиш през Google Photos то е абсолютно нормално да ги трие от акаунта, но ако ги триеш през файлов мениджър или друго приложение, то не би следвало да не се изтриват от профила, освен ако даденото друго приложние няма интеграция с Photos, която би трябвало да може да се изключи.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#64

Снимам с камерата от телефона,влизам в галерията и от там изтривам.До преди последния ъпдейт снимките се запазваха в Гугъл снимки в галерията,сега автоматично изчезват и от там.
Цитирай
#65

Най-накрая и за Индонезийския ром Android 10.

Ще видим дали си е струвало чакането!!!!

GP8P
Цитирай
#66

Redmi Note 8 Pro Android 10 Public Releases

Global Stable ROM
https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QGGM...a_10.0.zip

Indonesia Stable ROM
https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QGGI...f_10.0.zip

India Stable ROM
https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.QGGI...0_10.0.zip

➤ @MIUI11_Updates
➤ @xiaomiui_community
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • BlackMan
Цитирай
#67

Нямам ъпдейт,мога ли да го изтегля от някъде?
Ако се пробвам ръчно,ми изписва-грешка,опитайте по късно и до там.Това е от доста време.
Цитирай
#68

(2020-03-28, 09:39:59)6murdi написа:  Нямам ъпдейт,мога ли да го изтегля от някъде?
Ако се пробвам ръчно,ми изписва-грешка,опитайте по късно и до там.Това е от доста време.

От горния пост
Цитирай
#69

Проблема е някъде при теб. Всички линкове си работят. Смени интернета .
Цитирай
#70

Дайте мнения за новия ъбдейт с андроид 10
Цитирай
#71

След ръчен ъпдейт, при мен всичко е наред. Телефонът нито лагва или забива.
Цитирай
#72

такава грежка ми дава на мене и с трите файла[Изображение: 26e36c8a8facc889ef3952be2588d7d1.jpg]

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Цитирай
#73

И при мен не става.
Цитирай
#74

Такава грешка излиза, защото тия ромове не са за ЕС. Сигурно по някъв по-особен начин трябва да се инсталират, не знам.
Цитирай
#75

За телефите закупени от България ъпдейтът излиза официално през оператора. Винаги е било по-добре да си купиш устройство от тук, ако ще се използва в страната или ЕС. Иначе може да спестиш някоя стотинка, но всичко друго си на загуба. Дано да няма и технически проблеми, че...

Android4e
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)