Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на стъкло.
#1

Счупих си стъклото на дисплея в горния ляв ъгъл. От Huawei в София ми казаха, че само смяна на стъкло не предлагат, само цял дисплей на цена от 558лв, което си е цифра. Някой минал ли е по моя път, сменял ли е само стъкло, къде и за колко пари?
П. С. - Не искам да го сменям още телефона, след една година ползване батерията е чудесна и не усещам и никакво забавяне и ме навежда на мисълта, че това е един от малкото андроид телефони, които могат да откарат дълго време.
Цитирай
Аксесоари
#2

Много ли е зле,има ли следи по самия дисплей,петна ,розовеене?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#3

Чакай да пуснат промоция на половин цена, аз когато счупих моя го смених за 398лв,а на прото беше по-евтино

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#4

Има вече сервизи за смяна на стъкло. Потърси в гугъл. Възможно е цената да е дори под 200лв
Цитирай
#5

За тези пари такова ще е и стъклото, за какво да купува евтино, та после да му излезе скъпо.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

(2020-02-28, 19:41:57)hazART написа:  За тези пари такова ще е и стъклото, за какво да купува евтино, та после да му излезе скъпо.
А ти колко очакваш да струва едно стъкло? И 200лв е много. Това, че дерат кожите си е друг проблем.

Ей ти цял дисплей
#Aliexpress BGN 178.61 | Original AMOLED For Huawei Mate 20 Pro LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Repair With frame With fingerprint LYA-L29
https://a.aliexpress.com/_dXhCTMR
Цитирай
#7

В Aliexpress са най-оригиналните части, ше знаеш  Lol

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • koprio
Цитирай
#8

Тука освен да се смея, друго не мога да направя, много ясно, че за този скъп телефон частите не са евтини и е ясно, че тези стъкла, които показваш са менте. Като си дал толкова пари за телефон или го продай или си смени стъклото с ново, което е оригинал. Поне ще знаеш, че няма да пада батерията по-бързо и да се развали след няколко месеца ментето.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Колега не се излагай, смени си дисплея в сервиза на Хуауей, освен дисплея сменят и батерия, лайсни, телефона става нов

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#10

(2020-02-28, 09:01:24)tiesto_pld написа:  Много ли е зле,има ли следи по самия дисплей,петна ,розовеене?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
По самия дисплей няма следи, нито някакви петна, както и функционира напълно нормално.
Цитирай
#11

Колега гледам че сервизите предлагат смяна на стъкла ето тук например https://www.citytel.bg/repair-glass-on-d...ate-20-pro
излиза на половин цена спрямо цял дисплей
Цитирай
#12

Тук го продават за 35 лева, не знам какви пари вземат за смяната му.
Цитирай
#13

(2020-03-03, 12:47:09)hristop написа:  Тук го продават за 35 лева, не знам какви пари вземат за смяната му.
Но само го продават,а на теб ти трябва сервиз!Някой ако има наблюдение да препоръча.Аз само ти посочих този,те се занимават с продажба на телефони и сервиз за тях.Нямам информация да ли са добри.
Цитирай
#14

(2020-03-03, 13:08:14)DoryanY написа:  Но само го продават,а на теб ти трябва сервиз!Някой ако има наблюдение да препоръча.Аз само ти посочих този,те се занимават с продажба на телефони и сервиз за тях.Нямам информация да ли са добри.
Не само го продават, пишат че имат и сервиз с ремонт и смяна на стъкло, а на мен нищо не ми трябва-темата не е моя.
Цитирай
#15

(2020-03-03, 12:47:09)hristop написа:  Тук го продават за 35 лева, не знам какви пари вземат за смяната му.

Това, което му предлагаш, е просто стъклен протектор. Човека търси стъклото на самият дисплей. 
Моя съвет към автора на темата е или да си го ползва така, ако работи, или да го смени с оригинален в сервиза на Huawei. 

П.С. Ако пък пуснат и акция на цената ще е най-добре.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#16

(2020-03-04, 15:35:23)Kn0cK3r написа:  Това, което му предлагаш, е просто стъклен протектор. 
Аз споделям, не предлагам, а Вие от къде решихте че е стъклен протектор? Къде видяхте думата "протектор" в линка? Хайде пак разгледай сайта, ако нещо не Ви е на ясно-звънете им и попитайте и пак съветвайте.ПП не съм им никакъв на сайта.
Поздрави.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hristop за това мнение:
  • milss
Цитирай
#17

(2020-03-04, 22:01:24)hristop написа:  Аз споделям, не предлагам, а Вие от къде решихте че е стъклен протектор? Къде видяхте думата "протектор" в линка? Хайде пак разгледай сайта, ако нещо не Ви е на ясно-звънете им и попитайте и пак съветвайте.ПП не съм им никакъв на сайта.
Поздрави.

Признавам, изобщо не разгледах сайта и описанието. Като видях 35лв и директно си помислих, че е протектор. Наистина се оказа, че това е стъклото на дисплея. Прекалено евтино ми се вижда.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#18

Ако не ти пречи спукването не го сменяй. На моя П10лайт смениха дисплея в хуавей гаранционно, защото лайсната му се разпадаше. Нови дисплей се оказа най-обикновенно менте. Цветовете му не бяха като на първоначално вградения дисплей.
Съмнявам се да ти сложат нещо качествено, а после ще се дразниш, че цветовете не са като преди. Шанса в някое квартално сервизче да ри сменят само стъклото е голям, но ти гарантирам, че няю да е като нов. Най-малкото, или няюа да е залепвно като хората или размера му няма да е точен. Ще ти вземат една торба пари за китайски боклу който ще започне да ти дава ядове. Преди години минах по този път със самсунг S6. Ужасно изглеждаше след смяната, самото стъкло беше изключително некачествено. Не го пипай, телефона, ако не те дразни спуканото и ако не падат парчета от него.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Кофти късмет си имал, на моя го сменяха и няма никаква разлика от преди

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#20

(2020-03-05, 11:47:27)Kn0cK3r написа:  Признавам, изобщо не разгледах сайта и описанието. Като видях 35лв и директно си помислих, че е протектор. Наистина се оказа, че това е стъклото на дисплея. Прекалено евтино ми се вижда.
Аз не съм ползвал сайта, но цената им е най-евтена от това което намирам в нета.  Нека хората които са използали услугите им да споделят.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)