Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с мултимедия при Android 5.1.1 (LolliPop)
#1
Video 

Привет, съфорумци...!
Тъй като имам един Alcatel One Touch Pop C7 (7041X), който все още е телефон, но с твърде стар софтуер Android 4.0.2, който от своя страна не позволява инсталиране на повечето интересуващи ме приложения, реших да го ъпгрейтна до по-горно ниво. Целта ми бе да постигна оптимална функционалност и устойчивост на устройството. Пробвах доста вариянти, като най-ми допадна версията CyanogenMod CM12.1_StableEdition_V2. Този customROM (Android 5.1.1 (LolliPop) е перфектен във всяко едно отношение с изключение на Мултимедията. По мое виждане проблема идва от използваните декодери и енкодери... В нета четох доста и доста експериментирах  ...   Bu , но уви без резултат...! Сега ще се радвам ако с ваша помощ отстраня този недостатък...!

Ето накратко за проблема или поне това което ме дразни най-много - Появява се когато опитвам да гледам телевизия он-лайн с приложението "Da Player".
Самото приложение се инсталира нормално, зареждането на плейлистинга също работи, но при пускането на който и да е канал се получава следната картинка (виж прикачения скрийн)
[attachment=28677]


- звук - НЯМА!

Искам да подчертя, че на същия телефон, но при инсталиран Android 4.4.2 (KitKat) - този ефект не се наблюдава - приложението работи нормално.

Телефонът е роотнат и е с процесор MT6582.

Истински ще се радвам ако някой окаже някакво съдействие... 
Благодаря предварително !
Цитирай
Аксесоари
#2

       
Цитирай
#3

Пробвай друга версия на CyanogenMod

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

(2020-03-21, 20:32:17)BGDropche написа:  Пробвай друга версия на CyanogenMod


Здравей...

Би ли ми дал линк за такава версия, която да е подходяща за този телефон и ... да е без други бъгове, че аз търсих доста и... все попадам на неподходящи...

Благодаря предварително...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)