Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5i ID Bypass
#1

Здравейте колеги

Имам следният проблем, един колега от работа ми даде телефона си който е Huawei Nova 5i 128GB, за да се помъча да оправя ситуацията която е следната.
Забравена е паролата за логване в Huawei ID а въпросният колега се е направил на леко майстор и е хард ресетнал телефона. Сега той е в начални настройки и изисква парола за активация както се вижда и на снимката която съм прикачил по долу. Единствените 2 налични за възвръщане на паролата са или да изиска от  Huawei кода за достъп а те от тяхна страна ще му изискат следните неща за да докаже, че той е истинският собственик на телефона: телефонен номер с който е регистриран самият телефон в Huawei ID или имейл адрес, което нито едното е налично нито другото. Вторият начин за възвръщане на паролата е да изпрати запитване в официялната страница към супортая на Huawei за възвръщане на паролата а те от тяхна страна ще му изискат квитанция за покупка на телефона или кутията на телефона на която кутия са записани някои данни за въпросният телефон. Въпросът е, че човека няма 1.)Старият телефонен номер с който е регистриран телефона 2.)Имейл адреса с който е регистриран 3.)Никаква квитанция за покупката му и 4.)Кутията не съществува вече поради причината, че е загубена при преместване в друга квартира. Затова и се обръщам към вас колеги за да помогнете както и с каквото можете за да разрешим проблема.
Много Ви се моля, само сериозни коментари по темата.
Благодаря предварително


Към Вас с уважение Антонио Касаков


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Добър Ден
Извинете, някакъв коментар или съвет по темата моля.
Много ми е спешен телефона.
Благодаря предварително!
Цитирай
#3

(2020-03-02, 18:30:18)AntonioKasa написа:  Добър Ден
Извинете, някакъв коментар или съвет по темата моля.
Много ми е спешен телефона.
Благодаря предварително!
Здравейте, не съм много запознат с тези неща, единсвеното за което се сещам е да се опитате да възстановите паролата от тука https://id7.cloud.huawei.com/AMW/portal/...tbyid.html
Успех!
Цитирай
#4

И аз за същото се сещам отиваш на сайта https://cloud.huawei.com/ и отдолу забравена парола и ти пращат на имейл парола.Но съм го правил за други регистраци и.Аз паролите си ги записвам в тефтер за да не се забравят
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)