Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit Stratos - update 2.3.12.0
#26

Smile И аз така мисля, но от питане глава не боли и никой не е умрял.
Виждам, че изпращат и от Германия, ще им предложа да го пусна там и да го оправят, че ще има лош коментар ?
Цитирай
Аксесоари
#27

Само малко ъпдейт. Установих, че стъкълцето отзад е виновника за проникването на вода. Снощи забравих да го сваля при влизането в банята. Работеше си, сложих го в ориз за 12-13 часа. Изкарвам го, слагам на заряд и нищо. Викам си - приключих го, така и така не зарежда ще го отварям да знам ще става ли нещо или да си взимам друг, че тъкмо ще преподписвам, а има Хубавет ДжиТи на прилична цена при оператора.

Оставих го на слънце за около 20-30 мин, не се наложи дори да го нагорещявам със сешоар или пистолет за горещ въздух, с едно макетно ножче по ръба внимателно и много лесно се случиха нещата. Имаше капки, очаквано. Откачих де що имаше като контакти, почистих със спирт. За съжаление не намерих подходяща отвертка за да развия 4 винта за да стигна и до батерията, да я махна и изсуша както трябва. И...взех сешоара и стабилно продухвах 10тина мин, после го оставих още малко на слънце. Закачих всичко, затворих без да лепя капака - вече зарежда. Компютъра също го разпозна, свалих отново версията. Сензора за пулс продължава да не работи, предполагам е приключил завинаги.

Чудя се да го изключа ли и физически, да не би нещо да 'окъсява' и за това да ми точи така бързо от батерията? Чака, си лепилото за екрани на смартфони, с него ще лепя. Ще мина и стъкълцето. Но ще гледам като влизам на баня да го свалям, дали ще се сещам навреме вече е отделен въпрос. Smile

П.П. Ами да допълня - снощи откачих 'буксата' на сензора за пулс, за цяла вечер батерията не беше паднала с нито един процент. Явно това е била причината, а не ъпдейта. Просто нещата са се случили в един и същ момент. Ами така ще си го нося, и без това пулс съм измервал има-няма 50 пъти в рамките на почти 2 години. Като изключим и магнитния сензор и барометъра, всичко друго функционира нормално.
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • nistel_87
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)