Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как се регулира звука на клиповете
#1

Здравейте, когато ровя във фб клиповете са ми със силен звук ,но когато го намаля намалявам и звука на телефона. Т.е. ако ги намаля до минимум и някой ми звъни не го чувам тъй като телефона е намален до минимум. Въпросът ми е може ли да спра звука на клиповете(медията) без да намалявам звука на звънене на телефона. Ако може как?
Цитирай
Аксесоари
#2

опитай след като запишеш клипа да махнеш аудиото с вградения едитор.

Поне при мен има икона с ножичка на която пише EDIT. След това натискам на Аудио и натискам говорителчето върху видеото (като на Аудио съм избрал NONE). И му давам да се запази.
Цитирай
#3

Искам да кажа че като гледам клипове ако им спра звука, после като ми звънят съм на тих режим. Т.е. спирам силата на звука и на звъненето искам да спра звука на клиповете които гледам,но звука на звънене да си остане силен.
Цитирай
#4

Когато натиснеш бутоните за звука, на дисплея излиза икона с камбанка и под нея има три точки. Когато натиснеш там трябва да ти покаже три еквалайзера - за медия (нота), за телефона (камбамка) и за аларма (часовник). Опитай оттам да коригираш звука само на мултимедията.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#5

Разбрах какво имаш предвид вече, но би трябвало звука за медиата да не влияе на този на звъненето
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)