Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автоматично завъртане на екрана при Note 8 Pro
#1

Привет,

Когато се включи от иконката с падащото меню (иконата свети син цвят), завъртането не работи. И обратно. Очевидно не показва правилно дали състоянието е вкл. или изкл. Ако от меню Настройки -> Дисплей се плъзне плъзгача на дясно, за да се включи, тогава иконката не свети, а реално завъртането работи.
Друг срещал ли е този бъг?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами аз го разбирам пи друг начин. На иконката има катинарче със стрелка за ротация т.е. като я активирам заключвам позицията и няма завъртане.
Абе според мен си е ОК отвсякъде.
Цитирай
#3

(2020-03-05, 20:52:10)vlado05 написа:  Ами аз го разбирам пи друг начин. На иконката има катинарче със стрелка за ротация т.е. като я активирам заключвам позицията и няма завъртане.
Абе според мен си е ОК отвсякъде.

Има логика в това, което казваш. Предишният ми телефон също е Xiaomi - Redmi 5 Plus. При него не е така. Такава промяна според мен е лишена от логика.
Цитирай
#4

Пише rotate off.
И като е включено надписът е верен. Не е бъг. От миуи 5 си е така. На български как е преводът?
Може да не се вижда целия
Цитирай
#5

(2020-03-05, 21:11:09)Braynoff написа:  Има логика в това, което казваш. Предишният ми телефон също е Xiaomi - Redmi 5 Plus. При него не е така. Такава промяна според мен е лишена от логика.

На български пише само "Ротация".  Това е за 8 Т Про. Сега проверих, че на Redmi 5 Plus, който е с MIUI 11, на иконката пише "Rotate off". А на жена ми, която е с Mi A3 с Android One, пише "Автоматична ротация" и няма катинарче за заключване. 
Да, очевидно е, че не е бъг, а изгъзица на Xiaomi.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)