Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питане относно S pen
#1

Здравейте,тъй като това ми е първият телефон със S pen. Питането ми е има ли нещо което да се износва по него от много писане?
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, върхът се износва от много ползване, но в комплекта имаш няколко резервни - черните са по-меки и се износват по-бързо (при мен за 10-12 мес.), а белите са по-твърди и се износват по-бавно, но пък се пързалят повече по стъклото. В зависимост дали пишеш, чертаеш или рисуваш прецени кой връх ти е най-удобен. Продават се и резервни, ако ги изхабиш много бързо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • sezam2017
Цитирай
#3

Имаш в предвид че със единия си изкарал 12месеца или със всички във комплекта.
Цитирай
#4

Има предвид - с единия 12 мес.

Galaxy s23 Ultra
Цитирай
#5

Мога да кажа, че Не съм потребител, на който му се налага да ползва често писалката. сегашния ми Note 10+ е трети апарат от серията който ползвам. Обикновено използвам телефоните по приблизително 2 години. Първо бях с Note4, минах през Note8 и сега Note10+. За времето през което съм ползвал апаратите, не съм успявал, да изхабя дори оригиналния връх. Но при много активна употреба, вероятно да ти се наложи да смениш веднъж или 2 пъти, за целия живот на телефона. За сега повече се радвам на въздушните команди при този модел, доста са ефектни, също и рисуването по време на видео заснемане. От където, от първото изниква въпроса, дали батерииката в писалката, ще е читава? Само времето ще покаже. В най - лошия случай, продават и резервни писалки.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай
#6

(2020-03-06, 16:26:09)sezam2017 написа:  Имаш в предвид че със единия си изкарал 12месеца или със всички във комплекта.

Единият изкарва при мен средно около 12 мес. При старите ми пенове върхът просто се протриваше или върхът сам му се пречупваше и падаше (като и без връх може да се използва, просто го няма плавното усещане). Пластмасовите върхове изобщо не ги ползвам освен за тестове, не ми харесва усещането и хлъзгането, но и с тях пена си е напълно функционален, така че както каза и @stankovraca с един връх може спокойно да изкараш няколко години зависи как го ползваш. Първият ноут беше с пен с пластмасов връх и все още си работи безотказно. 

Мен жестовете така и не ме грабнаха, освен да ползвам пена като мишка в DeX режима, когато забравя да взема такава.
Цитирай
#7

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97749 Има тема за писалката .

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)