Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NOTE 10+ и Външен хард диск
#1

Здравейте,интересува ме,ако свържа външен хард диск с USB tipe-c и note 10+,телефона ще го разпознае като външна памет и ще мога да свалям торенти директно на хард диска.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
Аксесоари
#2

Може с USB OTG кабел.Виж тук
https://youtu.be/kHh6DYNpK44

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#3

Ако харддиска е с usb-c не ти трябва преходник. Харддиска може и да е с обикновено usb.
Аз ползвам точно ето такова на Huawei-a и работи перфектно, без допълнителни програми. Ти нямаш ли в комплекта такова?

   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

VENES,идеята с OTG е много добра,мисля да си взема един.NANOBANANO,не нямам,моят е от партидите без преходници.Но,така или иначе ще купувам хард с tipe-c.Благодаря и на двамата за бързите отговори.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
#5

Преходник с кабел и това дето съм ти го показал са едно и също - просто виж кое ще ти е по-удобно.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#6

Ок,благодаря отново.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
#7

При мен като го свързах директно с USB C (хард диска ми е с такъв вход) ми иска да го форматирам преди да го ползвам ,не го направих тъй като имам доста филми на него.Каква ли може да е причината ?

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#8

Може да е някой файл, който уиндолс си е създал. Изтрий странните файлове и пробвай.
Друг вариант е лоша връзка.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#9

Ако HDD е с NTFS дялове - няма да го вижда.
Това, което аз ползвамза отваряне на NTFS е exFAT/NTFS for USB by Paragon Software
Вътре се купуват желаните желаните файлови системи.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#10

(2020-03-10, 09:14:09)Чо написа:  Ако HDD е с NTFS дялове - няма да го вижда.
Това, което аз ползвамза отваряне на NTFS е exFAT/NTFS for USB by Paragon Software
Вътре се купуват желаните желаните файлови системи.
За да се чете от телефона , системата трябва да е exFat?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#11

Флашка под NTFS телефона си я вижда, не съм пробвал с външен хард, но не би трябвало да има проблем.
Слагал съм карта памет под NTFS, първоначално телефона иска да се форматира, отказвам и продължавам без формат, телефона след това си отваря всичко, което е вътре.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#12

Аз опитах с хард, иска първо формат и не отваря нищо.
Цитирай
#13

Тъпо.На с10+ не се отваря външен ссд ,иска да го форматира.На мейт 20 Es file веднага го отваря.Софтът на парагон работи при самсунга и го има излекуван при руснаците.
Цитирай
#14

И на s9 ми прави същото.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

(2020-03-29, 13:48:29)Bobby34 написа:  Аз опитах с хард, иска първо формат и не отваря нищо.
С коe приложение опитваш, аз ползвам MiXplorer и няма проблеми.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#16

А как може да го за храним докато е включен в телефона, че батерията свършва бързичко

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

За да работи с телефон трябва да в в exFAT а не в NTFS

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)