Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 20 Pro не получава актуализация на софтуера
#1

Здравейте. 
От 28.02.2020 имам Honor 20 Pro. Купих го нов в Ebay от човек в Шотландия. Но на капака на картонената му кутия пише на един етикет NOT FOR SALE, т. е. не е за продажба.
Телефонът си работи перфектно с двете ми SIM карти на Vivacom, всичко му работи отлично. Но като проверя за актуализация на софтуера в Настройки, Система, Актуализация на софтуера системата показва, че "Софтуерът ви е актуален", над което пише Magic 2.1.0, заградено в кръг съставен от чертички, а под "Софтуерът ви е актуален" шише Текуща версия 9.1.0.172 (C431E2R3P2).
Най-отдолу на този екран има тъмно син бутон "Проверка за актуализации", който работи, прави проверка за актуализации. 
Тъй като разбрах, че в България има хора, на които са им се е актуализирал софтуера на този модел телефон преди 8-9 дни, а на моя телефон не е обновен софтуера, бих искал да попитам дали, имайки предвид горенаписаното, моят телефон е ОК да получи актуализация на софтуера си?
Благодаря Ви.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей колега , също като теб съм взимал телефони от вънка и при тях така и не получавах актуализации.Единия беше рутнат , не от мен така го взех оказа се че е  с друг продуктов код и регион . Другия по същия начин , без да е рутнат пак не получаваше.

Преди време взех Honor view 20 от тук в БГ.
Дойде ми андроид 10 , а сега преди 2-3 дена и ъпдейт до 10.0.0.183 .

Виж попитай в друга тема (софтуер) за проблема без значение дали е Honor Samsung и.т.н. , там има доста компетентни хора , където ще получиш по точна информация

Huawei P30 Pro
Цитирай
#3

(2020-03-08, 15:47:37)Honor20ProOwner написа:  Здравейте. 
От 28.02.2020 имам Honor 20 Pro. Купих го нов в Ebay от човек в Шотландия. Но на капака на картонената му кутия пише на един етикет NOT FOR SALE, т. е. не е за продажба.
Телефонът си работи перфектно с двете ми SIM карти на Vivacom, всичко му работи отлично. Но като проверя за актуализация на софтуера в Настройки, Система, Актуализация на софтуера системата показва, че "Софтуерът ви е актуален", над което пише Magic 2.1.0, заградено в кръг съставен от чертички, а под "Софтуерът ви е актуален" шише Текуща версия 9.1.0.172 (C431E2R3P2).
Най-отдолу на този екран има тъмно син бутон "Проверка за актуализации", който работи, прави проверка за актуализации. 
Тъй като разбрах, че в България има хора, на които са им се е актуализирал софтуера на този модел телефон преди 8-9 дни, а на моя телефон не е обновен софтуера, бих искал да попитам дали, имайки предвид горенаписаното, моят телефон е ОК да получи актуализация на софтуера си?
Благодаря Ви.
NOT FOR SALE са демо бройки, за ревюта, за просто демо или за маркетингови цели, рядко са финални продукти. Може и никога да не получиш обновления, но почакай поне още 10-20 дни...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#4

Колега ето виж излиза след 15 март Официално до края на Март ще го получиш Андроид 10 то и аз го чакам, виж статията от днес.
ЛИНК Андроид 10

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)