Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговор
#1

Задравейте!
Честит празник на дамите Smile
Наближава времето, когато телефона ще ме изостави, а функцията за запис на разговори ми е много важна. Зная, че от известно време насам ОС не позволява тази ф-я да работи. Въпроса ми е има ли устройства (актуални, нови) на които това ще работи, било със стоково или приложение от маркета. Харесал съм Sony xperia 10, а видях, че скоро ще излези xperia 10 II едва ли обаче ще работи на тях? Предполагам, че на redmi note 8 с cn ром я има тази функция? Ще съм благодарен ако някой отдели време и ми разясни тези въпроси. Благодаря!


Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е до устройство а е забрана на Европейския Съюз за запис на разговора и с новея андроид 10 вече е не може.При Huawei P30 има хуавеиско което се инсталира и работи на анроид 9.1  но на10 не може да се инсталира но ако е инсталирано вече на 9 си работи.Иначе в гугъл плея има такова което се инсталира и работи
https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder поне при нас!
Цитирай
#3

Т.е. функцията работи на 100% под андроид 9?


Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Ако закупиш устройството с 9ка имаш работещ запис, надграждаш до 10, но без фабрични нулирания и записът си остава... Остава да провериш все пак дали е предвидена подобна възможност фабрично от производителя, защото така нещата работят най-безпроблемно.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Да! Аз имам стоков запис на разговори на моя мейт 10 про и се чува перфектно! С 9.1 ос съм. Старото приложение което съм платил не го ползвам защото с андроид 9 не бачка вече...
При мен записа го нямаше фабрично. Инсталирах apk от mate 20 pro...
Цитирай
#6

Да аз го имам от май месец и си работи перфектно.И това от маркета съм пробвал работи без проблем

(2020-03-08, 20:47:13)alexbg67 написа:  Ако закупиш устройството с 9ка имаш работещ запис, надграждаш до 10, но без фабрични нулирания и записът си остава... Остава да провериш все пак дали е предвидена подобна възможност фабрично от производителя, защото така нещата работят най-безпроблемно.
При мен на Р30 го нямаше инсталирано, но го изтеглих и го инсталирах.
Цитирай
#7

Години ползвах another call recorder (ACR), жена ми все още го ползва без проблем на андроид 7. На редми 4х имам стоково, което работи без проблеми до момента. Само за да съм сигурен... На андроид 9 работят само сток приложения, а тези от маркета, не!?

П.П.
Разбрах. Изпреварил си ме в поста Smile

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Моделите на Meizu и Asus имат фабрично приложение за запис на разговорите.
Цитирай
#9

(2020-03-09, 08:01:05)meto1 написа:  Моделите на Meizu и Asus имат фабрично приложение за запис на разговорите.
На коя версия на андройд?
Цитирай
#10

Не съм се заглеждал, но в последните дни ми минаха по няколко модела от тези марки през ръцете и всички имаха запис на разговорите.
Цитирай
#11

(2020-03-08, 20:37:07)DoryanY написа:  Не е до устройство а е забрана на Европейския Съюз за запис на разговора и с новея андроид 10 вече е не може.При Huawei P30 има хуавеиско което се инсталира и работи на анроид 9.1  но на10 не може да се инсталира но ако е инсталирано вече на 9 си работи.Иначе в гугъл плея има такова което се инсталира и работи
https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder поне при нас!
И с андроид 10 може извън европейския съюз, тоест телефона е с ром предназначен за друг регион.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#12

Чета тука, че програмата която ползвах преди си бачка на 10. Може да я свалите и да пробвате. Разликата с платената версия е, че няма автоматично записване.
   
Цитирай
#13

@eksoldier, тествал ли си я как е сега?
Цитирай
#14

Да, сега пробвах. Работи перфектно! Уж имаше забрана и за андроид 9... Явно са оправили нещата. Предпочитам си обаче вградения запис. Но е успокоение, че с нов телефон, ще си имам пак запис на разговори и с андроид 10. Нека някой да пробва с 10,да каже как е. Може да се пробва безплатно.
Цитирай
#15

Записва от микрофона, демек отсрещния глас го няма...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#16

Това на 10 ли? Има различни методи на записването. Виж тук https://www.boldbeast.com/android/call_r...oting.html
Цитирай
#17

Гледам, че коментарите от форума са от ерата на 9ката, с нея нямаше проблеми. Сакатлъкът стана след ъпдейт до 10. Малко ми се губят детайли какво точно се чупеше, вече...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#18

Не, проблеми имаше и с девятката в началото! За тва и не ъпдейтвах моя мейт. Чак след няколко месеца като разбрах, че има фабрично записване портнато от мейт 20 ъпнах до 9...
Цитирай
#19

Някъде имаше информация, че повечето телефони с 9-ка,
при които е вървяло записването без проблем
след ъпдейт до 10-ка също нямат проблем
Проблем възниквал единствено при телефоните,
които идват фабрично с 10-ка
Цитирай
#20

Абе и за 9 не можеше, но явно програмистите намират начин...
Цитирай
#21

Телефонът на жена ми, Honor 10 Lite с Андроид 9, си работеше перфектно Cube ACR
Трябва да проверя сега като и се ъпдейтна до Android 10 дали всичко е наред
Цитирай
#22

Cube ACR работи на 10 при Р30
Цитирай
#23

Някакви по евтини алтернативи от Cube ACR имали?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#24

(2020-03-21, 18:55:30)Compare написа:  Някакви по евтини алтернативи от Cube ACR имали?
Offtopic

Xiaomi Note 5 с китайски ROM...  Big Grin
Цитирай
#25

(2020-03-21, 18:55:30)Compare написа:  Някакви по евтини алтернативи от Cube ACR имали?

Cube ACR е безплатно
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)