Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговор
#26

(2020-03-21, 19:22:47)cinizam написа:  Offtopic

Xiaomi Note 5 с китайски ROM...  Big Grin

А и да наблегна на китайския Smile

(2020-03-21, 20:20:21)solo5 написа:  Cube ACR е безплатно

Не не е безплатна ами по 1.99€ на месец за Premium user

   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#27

А защо не ползваш безплатната версия?
Работи си много добре

[Изображение: cube-acr-pic.png]
Цитирай
#28

(2020-03-21, 22:14:40)solo5 написа:  А защо не ползваш безплатната версия?
Работи си много добре
Рекламите не допадат!Някой друга функция е по добре с премиума.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#29

Е, то затова има и безплатна и платена, но и двете вършат работа.
Цитирай
#30

(2020-03-21, 22:24:07)solo5 написа:  Е, то затова има и безплатна и платена, но и двете вършат работа.

Инсталирал съм безплатната да я тествам някой друг ден .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#31

При мен на Ноут 10+ работи перфектно Cube ACR.
Цитирай
#32

(2020-03-21, 12:01:27)solo5 написа:  Някъде имаше информация, че повечето телефони с 9-ка,
при които е вървяло записването без проблем
след ъпдейт до 10-ка също нямат проблем
Проблем възниквал единствено при телефоните,
които идват фабрично с 10-ка
Говори се, че след ъпдейтване до 10 няма проблем, но ако направиш фабрични настройки и после край, спира да работи.
Някой с 10 да каже.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#33

(2020-03-25, 16:04:50)oxuboxu написа:  Говори се, че след ъпдейтване до 10 няма проблем, но ако направиш фабрични настройки и после край, спира да работи.
Някой с 10 да каже.
Това се отнася за Huawei с тяхното приложение.Но за другите марки не знам.
Цитирай
#34

(2020-03-25, 16:15:55)DoryanY написа:  Това се отнася за Huawei с тяхното приложение.Но за другите марки не знам.
Ами и за другите марки четох това.
Работещо приложение(от Google Play) след ъпдейт до 10 продължава да си работи. Но ако направиш връщане до фабрични настройки - и край.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#35

Потвърждавам, че CubeACR работи под Android 10, тествано на Pixel 2 XL.
Единственият "проблем", който съм срещнал до момента е, че в голяма част от случаите, силата на "слушалката" не може да промени по време на разговор. Ако преди началото на разговора е била на 50% по време на разговора колкото и да я усилвам или намалям, нищо не се случва.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#36

На едни бачка, на други - не. Пробвал съм поне десетина програми за тази цел, някои направо ги изхвърля от паметта.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#37

Има ли качен този портнат от мейт апп ?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#38

При мен на S7 edge нищо не работи. Преди година време нямах проблеми, наскоро опитах няколко програми и камък.
Цитирай
#39

Koй е работил с HwCallRecorder ? АРК-то е само 416КВ и вършело чудесна работа.. но май че само до андроид 9ка Sad
Има ли вече начин да се инсталира и на 10ка...?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#40

(2020-04-10, 18:37:05)doxr написа:  Koй е работил с HwCallRecorder ? АРК-то е само 416КВ и вършело чудесна работа.. но май че само до андроид 9ка Sad
Има ли вече начин да се инсталира и на 10ка...?
HwCallRecorder работи и на 10 но ако е инсталирано още на 9.Иначе на 10 не може да се инсталира.Ако го инсталираш и качиш на 10 не трябва да правиш фактори ресет иначе пак изчезва.Иначе като качество на записа е супер по-добро е от тези от стора, всичко се чува ясно.
Цитирай
#41

(2020-04-10, 19:48:29)DoryanY написа:  HwCallRecorder работи и на 10 но ако е инсталирано още на 9.Иначе на 10 не може да се инсталира.Ако го инсталираш и качиш на 10 не трябва да правиш фактори ресет иначе пак изчезва.Иначе като качество на записа е супер по-добро е от тези от стора, всичко се чува ясно.
добре.. вече е известно/ написано по-горе
Едва ли повечето хора, които искат да го сложат, ще могат да направят роллбек.. Така че въпроса ми бе друг - Има ли вече начин да се инсталира и на 10ка...?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#42

(2020-04-10, 20:19:40)doxr написа:  добре.. вече е известно/ написано по-горе
Едва ли повечето хора, които искат да го сложат, ще могат да направят роллбек.. Така че въпроса ми бе друг - Има ли вече начин да се инсталира и на 10ка...?
Аз гледам във XDA форум и там се дискутира, но няма версия или начин да се инсталира на 10.
Цитирай
#43

Самата инсталация не тръгва с това апк на 10ка, ако някой заобиколи забраната едва ли ще остане дълго време в тайна...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#44

+1
oпитах на 3 кукавея - получи се само на този с 9ка..
дано като се пробие защитата да се драсне и тук хабер Wink

пп: сега се сетих че не съм опитал на други марки.. мдааа, ще пиша след.. Wink))

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#45

Тази програма за запис на обаждания работи доста добре на андроид 10 и записа е силен https://play.google.com/store/apps/detai...x.cr&hl=bg .Но е платена, може да се тества
Цитирай
#46

Като чета отзивите...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#47

(2020-03-28, 11:42:56)Константинов написа:  Потвърждавам, че CubeACR работи под Android 10, тествано на Pixel 2 XL.
Единственият "проблем", който съм срещнал до момента е, че в голяма част от случаите, силата на "слушалката" не може да промени по време на разговор. Ако преди началото на разговора е била на 50% по време на разговора колкото и да я усилвам или намалям, нищо не се случва.
След ъпдейта до Андроид 10 , правено ли му е след това "връщане на фабрични настройки" ?
*****
Иначе при мен програмата работи перфектно на LG G8s с андроид 9.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#48

Cube ACR работи под андроид 10. Не е като стоковия. По-слабо (глухо) се чува човека с който говориш. Върши работа, но имам намерение да се върна на фабричния дайлър. Телефона си дойде с 10-ка!

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)