Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения при набиране
#1

Привет, колеги! От няколко месеца съм с Note 9, преди бях с Нокия 8. Въпросът ми е следния - при Нокията като отворя контакти и напиша например името на фирма, която съм видял в нета, веднага ми изкарва номера и мога да набера. Също и като ми звънят дори и да нямам контакта пак ми изписва името на фирмата. При Ноут не намирам такава опция или няма?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-03-08, 23:39:41)Tasho2255 написа:  Привет, колеги! От няколко месеца съм с Note 9, преди бях с Нокия 8. Въпросът ми е следния - при Нокията като отворя контакти и напиша например името на фирма, която съм видял в нета, веднага ми изкарва номера и мога да набера. Също и като ми звънят дори и да нямам контакта пак ми изписва името на фирмата. При Ноут не намирам такава опция или няма?
Ползвай американската система. Както са телефоните 0888 BUY BMW. Ако искаш да набереш Ivan, натискаш бутоните, на които има буквите I, V, A, N. Това е бързо търсене. Даже често няма нужда да използваш всички букви, може и да е ключова дума от името, с което си записал абоната. Защото имаш поне 10 души с това име. Smile Майка ми е записана Dobrinka. И само натискам числата: 3, 6, 2, 7 и излиза. И давам dial. Опитай и успех! Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

(2020-03-08, 23:39:41)Tasho2255 написа:  Привет, колеги! От няколко месеца съм с Note 9, преди бях с Нокия 8. Въпросът ми е следния - при Нокията като отворя контакти и напиша например името на фирма, която съм видял в нета, веднага ми изкарва номера и мога да набера. Също и като ми звънят дори и да нямам контакта пак ми изписва името на фирмата. При Ноут не намирам такава опция или няма?
Сега те разбрах, че май питаш за друго. Имаше го и това, но не мога да се сетя как се случваше, защото рядко ми е било нужно. И аз съм забелязвал, че ги прихваща някои, но не знам на какъв принцип. Може би някакъв кеш от сайтовете и google... Пиши ако разбереш, че е интересно това. Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#3

Намерих опцията на едно Xiaomi, което използвам за служебен и работи. Тя е в идификатор на обажданията и спам. Обаче не откривам такава на Ноут-а...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)