Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi A2 Lite - Android 10
#1

Здравейте,

вече има информация, че ъпдейтът е пуснат на случаен принцип към малка част от потребителите.
Ако тестовете са успешни всички останали ще го получат в най-скоро време.

Честито!

Махнах линка поради следната причина:

For Mi A2 Lite Users;

Don't install Android 10 update, it stucks on logo.

➤ @xiaomiui


Прикачени файлове
.jpg photo_2020-03-09_09-30-09.jpg Размер: 38.68 KB  Сваляния: 308
Цитирай
Аксесоари
#2

късно виждам темата ,вече го инсталирах не работи wi-fi
Цитирай
#3

Радвай се, че ти е тръгнал телефона поне.
В момента търся инфо, но май без ресет няма да мине.
Поне при руснаците от 4pda няма оплакване от липсващ WiFi след ъпдейта, така че от мен остава само съветът за фабричните настройки.
Ако има някой друг с модела нека помогне!
Цитирай
#4

Моя умря, след рестарта екрана потъмнява и до там, пак рестарт и пак потъмнява екрана Bu, някой ако  има същия проблемни и евентуално решение да пише...
Цитирай
#5

оправих го системни н-ки разширени опции за нулиран нулиране wi-fi засега работи нормално
Цитирай
#6

Скапа се телефона, след инсталацията  на А 10 и Умря, кажете моля какво да правя???
Моля помогнете!!!!
Цитирай
#7

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...p=94607375
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • EPHECTO69, Karakud
Цитирай
#8

Късно видях темата,УМРЯ((((
п.п Оправи се като спазвах стъпките в горния линк,върна се до А9,само когато искаше парола за да стартира Андроид(не я помня),влязох в Рекавъри и го ресетнах!
Цитирай
#9

Аз го ъпдейтнах до 10 работи без проблем поне за сега

(2020-03-10, 07:37:11)pepuncho написа:  Аз го ъпдейтнах до 10 работи без проблем поне за сега
Работи обаче обхвата на първата карта и wifi то е много слаб и интернета е отврат. Може ли да се върне на  Андроид 9 по метода който е посочен в линка. Благодаря
Цитирай
#10

Possible solution for Mi A2 Lite Android 10 bootloop

Hold down Volume Down + Power button, simultaneously to enter Fastboot mode

Plug your device via USB cable to your PC/Laptop

Launch the Command prompt with administrative privileges, right-click the result and then click “Run as Administrator.”

To find out the Active partition, type the following command:-

fastboot getvar all

then press Enter, it should return "(bootloader) current-slot:x" value.

After knowing the Active slot, just switch to the other, type the following command:-

fastboot --set-active=a

OR

fastboot --set-active=b

It should return "OKAY" once successful

Next Restart your device.

That's all to it. Even with the worst-case scenario, it is still manageable just by changing or switching between partition slots, be it stock or custom ROM.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#11

този път се изложиха с тази версия ,минавал съм от 8 на 9 (на redmi 5) и не имало никакви ядове при ,10 бъговете са сериозни дано ги оправят по-бързо
п.п иначе работи,но интернета е бавен, не мога да сменя мелодията на звънене,като че ли батерията пада по-бързо
Цитирай
#12

(2020-03-10, 16:41:05)bateto566 написа:  този път се изложиха с  тази версия ,минавал съм от 8 на 9 (на redmi 5) и не имало никакви ядове при ,10 бъговете са сериозни дано ги оправят по-бързо 
п.п иначе работи,но интернета е бавен, не мога да сменя мелодията на звънене,като че ли батерията пада по-бързо
Да точно интернета е бавен и мобилния и wifi и е слаб сигнала на първата карта за батерията не мога да дам мнение още но ми се струва че е малко лагва
Цитирай
#13

https://mobilebulgaria.com/news/problem-...mi-a2-lite
Цитирай
#14

(2020-03-10, 20:07:16)dak81 написа:  https://mobilebulgaria.com/news/problem-...mi-a2-lite
Дано оправят нещата че положението не е добре
Цитирай
#15

Моя го занесох на ремонт!!! След андроид 10
Цитирай
#16

А2 lite ,купен от Бибаком , снощи дойде 10. Мина без проблем. Телефона не е рутван , чист сток на 2 години. Ползва се пълноценно с два сима, за момента наблюдението ми е, че работи по-бързо, черна тема, не забелязвам проблем с батерия (3 дни). Няма драми. Забравих, убавеца е 3/32 и най-ъпдейтвания, ще чакам а4 .... Най-слабия телефон, като параметри в фамилията. Тъщата е с 4 prime - шано внос, не е мръднал с андроид 6, жената с 10 про(шукар е тая машинка)моя, както всичките ми ксиаомита си има прилично жълто петно в лявата част. Но за тия пари не ги и пазя.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на Crusss за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#17

Ако имате телефон Xiaomi не го ъпдейтвайте, защото е твърде опасно !
Цитирай
#18

Не съм съгласен, но не му е тук мястото да се обсъжда
Цитирай
#19

(2020-03-10, 22:18:44)Crusss написа:  А2 lite ,купен от Бибаком , снощи дойде 10. Мина без проблем. Телефона не е рутван , чист сток на 2 години. Ползва се пълноценно с два сима, за момента наблюдението, че работи по-бързо, черна тема. Няма драми. Забравих, убавеца е 3/32 и най-ъпдейтвания, ще чакам а4 .... Най-слабия телефон, като параметри в фамилията. Тъщата е с 4 prime - шано внос, не е мръднал с андроид 6, жената с 10 про(шукар е тая машинка)моя както всичките ми ксиаомита си има прилично жълто петно в лявата част. Но за тия пари не ги и пазя.

(2020-03-10, 22:52:34)anatol06 написа:  Ако имате телефон Xiaomi не го ъпдейтвайте, защото е твърде опасно !


Поради защо? коронавирус? Извини ме за шегата. Мисълта ми е, обоснови се. Всичките 6 ксиаомита,дето са ми подръка, са винаги ъпдейтнати. Без драми. Но и всичките са стокови.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на Crusss за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#20

за момента работи,но определено не много добре на моменти забавя скоростта ,бъгва и изписва грешка с браузърът,също не мога да задам мелодията на звънене по форумите пише,че се оправяло с връщане на фабричните настройки настройки, но не искам да си трия всичко
Цитирай
#21

При мен продължава да си работи нормално. Не съм го ресетвал след ъпдейта. По-леко сякаш работи. Като цяло няма драма.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
#22

Mi A2 Lite to get a fresh Android 10 update later in this month
https://www.gizchina.com/2020/03/18/mi-a...his-month/

Все пак ще го пуснат отново
Цитирай
#23

Най-новата актуализация V10.0.20.0.PDLMIX за Mi A2 Lite добавя към смартфона... само корекцията за сигурност през март, но не и Android 10: https://www.notebookcheck.net/Mi-A2-Lite...862.0.html

 
Цитирай
#24

(2020-04-05, 09:51:08)NoMaD написа:  Най-новата актуализация V10.0.20.0.PDLMIX  за Mi A2 Lite добавя към смартфона... само корекцията за сигурност през март, но не и Android 10: https://www.notebookcheck.net/Mi-A2-Lite...862.0.html
Да ама за тези който са с Андроид 10 излиза актуализация но не може да се инсталира и пише че е само за Андроид 9 и да очакваме незнам кога за 10
Цитирай
#25

За Xiaomi Mi A2 Lite e даден нов, пореден старт до Android 10.

[Изображение: 5c3e8821d75c.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)