Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi A2 Lite - Android 10
#26

Дали и този ъпдейт ще бъде бъгав като предишният. Двоумя се да го инсталирам.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,
Актуализирах моето Mi A2 Lite до Android 10, обаче батерията се зарежда изключително бавно. Отнема около час и половина за зареждането на 15%. Връщане към фабрични настройки ще оправи ли този бъг или трябва да чакаме някакъв bug fix към андроида?
Цитирай
#28

Опитайте все пак и с друг кабел/друго зарядно, за да се разбере дали е бъг от рома или просто съвпадение с хардуерен проблем.
Дано да не се налага подмяна на USB Платката
Цитирай
#29

(2020-04-19, 14:48:05)joro359 написа:  Дали и този ъпдейт ще бъде бъгав като предишният. Двоумя се да го инсталирам.
Който го е инсталирал нека да каже, защото и аз се чудя, че не ми се занимава с фабрични настройки и т.н.... В момента телефона си работи прекрасно Smile
Цитирай
#30

Здравейте, аз от два дена съм с 10.  Нямам никакви проблеми с новата версия. Всичко си работи. Очаквах някакви подобрени , но почти е същият като андроид 9. Единствено ми се струва че малко е забавен самият телефон, забавя се със светването на екрана, забавя се със стартирането не приложенията. Не е фрапиращо но ме дразни, сякаш се затормозява самият телефон.
Цитирай
#31

Здравейте! Днес инсталирах андроид 10. Телефона се държи супер, малко бави при разчитането на пръстовия отпечатък и съответно при отключването на телефона. Друг недостатък, който се появи и забелязах е, че обхвата на сим картата много "играе". Ту намалява ту се увеличава като седя на едно място, където по принцип преди това имах хубав обхват (за това, ако някой има идея как може да се справя бих бил благодарен Smile ), но не съм го губил напълно или поне не съм забелязал. Като цяло всичко е ок, батерията държи нормално, както преди и всичко останало си е нормално Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)