Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Галакси А51 Софтуерен ъпдейт
#1

Здравейте , на телефона ми излиза налична софтуерна актуализация за за 1 февруари 2020г , която е към 300МБ. Пише , че за добра работа на телефона трябва да се изтегли. Знаете ли , ако я изтегля дали няма да почне да забива и лагва телефона ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Снощи я изтеглих и инсталирах....няма проблем.
Цитирай
#3

Няма да почне да лагва или забива, то ако след един ъпдейт ставаше, никой нямаше да ъпдейтва. След време може да се появи лаг, ако телефона е пълен с приложения и след големи актуализации. Все пак това е нов телефон.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

(2020-03-09, 10:40:22)mario99 написа:  Здравейте , на телефона ми излиза налична софтуерна актуализация за за 1 февруари 2020г , която е към 300МБ. Пише , че за добра работа на телефона трябва да се изтегли. Знаете ли , ако я изтегля дали няма да почне да забива и лагва телефона ?
Ако,  почне да ти забива и лагва директно го хвърляй в кофата за боклук.
Цитирай
#5

Дали ще получим ъпдейта скоро? https://www.sammobile.com/news/galaxy-a5...ity-patch/

HTC HD2 » HTC One M7 » HTC One М9 » SM-A515F
Цитирай
#6

Наличен ъпдейт https://www.sammobile.com/samsung/galaxy...A515F/BGL/ проверете за новата версия на софтуера на телефоните си Smile

HTC HD2 » HTC One M7 » HTC One М9 » SM-A515F
Цитирай
#7

1490.80 мб....тегля го това чудовище...
Цитирай
#8

Инсталирах и върнах фабричните,защото е голям ъпдейт с промени,а не ъпдейт само за защитата.Телефона е добре засега.
Цитирай
#9

Не знам как е при вас но вчера след като го взех за жена ми и видях как снима ми идваше да тресна в стената.Мислех да го пускам в OLX но днес се ъпдейтна и камерата се пооправи и взе да снима прилично.Беше някакъв ужас.
Цитирай
#10

При "А" моделите се снима с чалъм хаха....трябва добра светлина и мнооооого търпение за фокусиране.
Цитирай
#11

Може ли някоя снимка да видя как снима?
Цитирай
#12

(2020-08-18, 09:09:12)iana_dimitrova92 написа:  Може ли някоя снимка да видя как снима?

По-добре се орентирай към А71 в пъти по-добър.

Samsung S23 Ultra 
[-] 1 потребител изказва благодарност на iliano9885 за това мнение:
  • iana_dimitrova92
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)