Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с добра камера-p30lite/mate20lite/
#1

Здравейте !
Приятелката ми има нужда от нов телефон и ме помоли за помощ . Засега ѝ препоръчах  p30 lite(ползвам р20лайт) или mate20 lite.Чудя се дали да не  и някой стар флагман от сорта на S8 .
За нея е важно-предна/задна камера ,батерията да държи поне 1 ден и да има 32гб място минимум . Ще се ползва за снимки,youtube,facebook и instagram . Обича да слуша музика-иска да има 3.5мм жак. Няма да се играят тежки игри-само от сорта на candycrush .
Готова да даде 600лв макс -но засега има само 400лв събрани ,а не и се чака много .
Цитирай
Аксесоари
#2

В OLX видях чисто нов Honor 20 за 450 лева но няма3, 5мм жак който е със параметрите на Р30 чистия, процесор, и много добра камера, много издръжлива батерия. Дригия телефон който е добър и ефтин е Xiaomi Mi A3 има 3,5мм жак със прилична камера. А иначе от OLX за около 500 лв Mate20 има 3,5 мм. жак
Xiaomi Mi 9T нов около 550 лв има жак и снима хубаво
Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#3

(2020-03-10, 21:55:04)vojda написа:  Здравейте !
Приятелката ми има нужда от нов телефон и ме помоли за помощ . Засега ѝ препоръчах  p30 lite(ползвам р20лайт) или mate20 lite.Чудя се дали да не  и някой стар флагман от сорта на S8 .
За нея е важно-предна/задна камера ,батерията да държи поне 1 ден и да има 32гб място минимум . Ще се ползва за снимки,youtube,facebook и instagram . Обича да слуша музика-иска да има 3.5мм жак. Няма да се играят тежки игри-само от сорта на candycrush .Иска нов телефон-да не е втора ръка .
Готова да даде 600лв макс -но засега има само 400лв събрани ,а не и се чака много .
П.С -поправено след като видях поста на DoryanY.
Цитирай
#4

Удари една финансова инжекция на гаджето и изберете нещо, в което не присъства определението lite.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

За цвят казвам да помислите за motorola one action/ one vision.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
[-] 1 потребител изказва благодарност на bitmad за това мнение:
  • vojda
Цитирай
#6

С mate20-lite съм основната разлика с по скъпите mate20 е че няма gorilla glass (другото са глезотийки) но един качествен протектор върши работа. Батерията е на ниво, резолюцията и големината на дисплея също, камерата е без забележки за класа си.
[-] 1 потребител изказва благодарност на pezilink за това мнение:
  • vojda
Цитирай
#7

Mate 20 lite  e с по нисък клас процесор Kirin 710 -12 nm и Dual Camera 20 MP, f/1.8, 27mm (wide), PDAF
2 MP, (depth)
Features LED flash, panorama, HDR
Video 1080p@30fps има и други разлики тук може да се видят двата модела https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_lite-9284.php Докато Mate 20 е с Kirin 980 (7 nm) и Triple Camera 12 MP, f/1.8, 27mm (wide), 1/2.3", PDAF, Laser AF
8 MP, f/2.4, 54mm (telephoto), PDAF, Laser AF, 2x optical zoom
16 MP, f/2.2, 17mm (ultrawide), PDAF, Laser AF
Features Leica optics, dual-LED dual-tone flash, panorama, HDR
Video 2160p@30fps, 1080p@60fps

https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20-9367.php
Цитирай
#8

bitmad благодаря за предложението -ще го обсъдя с нея Smile .
DoryanY а за теб не знам за този Xiaomi Mi A3 -ниска ми се види резолюцията на дисплея -720р за 6 инча :/
alexbg67 а за тази "инжекция" повече от 600лв не иска да дава за телефон и я разбирам напълно -просто няма смисъл с нашите доходи .
Цитирай
#9

(2020-03-11, 21:44:31)vojda написа:  bitmad благодаря за предложението -ще го обсъдя с нея Smile .
DoryanY а за теб не знам за този Xiaomi Mi A3 -ниска ми се види резолюцията на дисплея -720р за 6 инча :/
alexbg67 а за тази "инжекция" повече от 600лв не иска да дава за телефон и я разбирам напълно -просто няма смисъл с нашите доходи .
На хартия е едно. Но е Амолед. На Iphone 11 е 828p. Огледайги на живо.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#10

Mate 20 lite снима отвратително. Не знам дали при p30 lite ще е по-добре положението. Xiaomi Mi 9t е най-добрият вариант за тези пари до 600 лв. Друг вариант, ако не иска китайски, е samsung galaxy a51, който го има за около 620 лв.
Цитирай
#11

tne7one искренно ме разсмя благодаря ти

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Вижте Redmi Note 8T (Ако не и е прекалено голям) или Mi A3 (ако няма проблем с по-ниската резолюция). И двата са със SD 665, който е по-бърз от гореизброените модели с Kirin 710. И в двата случая ще се радва на снимките, а вариантите за паметта са от 32 GB до 128 GB.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#13

Благодаря HERUS за предложението .
Ще ги разгледаме и тях Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)