Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на батерия за Samsung Galaxy S4?
#1

Здравейте,

Знам, че телефонът е стар модел, но ми се налага да го ползвам за известно време, докато се сдобия с нов. Проблемът е, че батерията му не държи заряд и телефонът се изключва след минути работа. Търся батерия, която да работи безаварийно и да държи заряд, няма нужда да е оригинална (предполагам, че не правят отдавна за този модел оригинални). Ако имате препоръки къде може да намеря такава батерия в София ще съм ви благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам S4 със вчупен дисплей и не мога да ти кажа колко е в ред батерията защото не е ползван с години... ако искаш мога да ти я подаря и да ти я пратя по еконт с доставка за твоя сметка...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
[-] 3 потребители изказват благодарност на luxlux за това мнение:
  • Be6i4, BGDropche, drt0
Цитирай
#3

(2020-03-11, 02:27:04)drt0 написа:  ...Знам, че телефонът е стар модел, но ми се налага да го ползвам за известно време, докато се сдобия с нов. Проблемът е, че батерията му не държи заряд и телефонът се изключва след минути работа. Търся батерия, която да работи безаварийно и да държи заряд, няма нужда да е оригинална (предполагам, че не правят отдавна за този модел оригинални). Ако имате препоръки къде може да намеря такава батерия в София ще съм ви благодарен.
Тук все още се предлага - цък

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)